رفتن به مطلب

پیوند یکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

مدتی هست که مشکلی توی بعضی صفحات سایت وجود داره، مخصوصا صفحاتی که دارای پیوند یکتا فارسی هستند.زمانی که روی خود دسته بندی کلیک میکنیم بدون مشکل لود میشه .ولی زمانی که لینک دسته بندی رو کپی میکنیم و توی تب جدید باز میکنیم به صفحه 404 میره! به همین دلیلم تعداد ارورهای 404 توی وبمستر تولز به شدت داره بالا میره!

از دوستان کسی اگر راه حلی برای این مشکل داره لطفا بگه که شدیدا بهش نیاز دارم!

پ.ن: توی انجمن چک کرد یکی دقیقا همین مشکل من رو داشت اما...! راه حلی براش پیدا نکرده بود.

لینک به ارسال

تست کردم هیچ مشکلی نداشت !

امکانش هستم مرورگر و ویندوزتون رو بگید چی هست؟!

برای من ارور میده! توی وبمستر تولز هم بالغ بر 4200 تا ارور 404 هست!

http://upload7.ir/imgs/2014-10/50968339401431677606.png

لینک به ارسال

سیستم عامل مهم نیست !

سیستم عامل : گنو ابونتو

مرورگر : فایرفاکس

لینک به ارسال

سیستم عامل مهم نیست !

سیستم عامل : گنو ابونتو

مرورگر : فایرفاکس

گیج شدم یه مقدار! من خودم با ایکس پی /ویندوز7/مکینتاش تست کردم با مرورگر های مختلف همه ارور میدن!

از یه جهتم شما میگی سیستم عامل مهم نیست!

پیوندهای یکتای فارسی از خود صفحه اصلی وقتی روی موضوع کلیک میکنی مثل همون ای تی بدون مشکل باز میشه ! اما زمانی که ادرس رو کپی میکنی و در تب جدید باز میکنی ارور 404 میده!

شما فکر میکنید مشکل از چی میتونه باشه؟!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

قسمت آتی رو که توی یک تب جدید باز کردم رفت به آخرین مطالب کلیشه ... !

به نظرم بهتره برای آی تی یک نامک انگلیسی هم بنویسید یعنی توی دسته ها برید و بر روی ویرایش دسته آی تی کلیک کنید و در اونجا برای نامک انگلیسی IT رو تایپ و ذخیره کنید , چون من دسته هاتون رو که چک کردم همه نامک انگلیسی دارند جز این دسته ... که به احتمال فراوان مشکلتون حل خواهد شد, انشاالله *

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

قسمت آتی رو که توی یک تب جدید باز کردم رفت به آخرین مطالب کلیشه ... !

به نظرم بهتره برای آی تی یک نامک انگلیسی هم بنویسید یعنی توی دسته ها برید و بر روی ویرایش دسته آی تی کلیک کنید و در اونجا برای نامک انگلیسی IT رو تایپ و ذخیره کنید , چون من دسته هاتون رو که چک کردم همه نامک انگلیسی دارند جز این دسته ... که به احتمال فراوان مشکلتون حل خواهد شد, انشاالله *

با این کار مشکلات دیگری بوجود میاد... از قبیل زیاد شدن ارور 404 -مدتی طول میکشه تا ایندکس ها اصلاح بشه و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...