رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ممنون از لطف دوستان

آموزشها تا یک ماه آینده از سر گرفته خواهد شد

تاپیک موقت بسته میشه

• Upvote 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط ali.kashanikhah
      سلام و وقت بخیر. یک پروژه دارم که توضیحات به پیوست ارائه شده. ممنون میشم چنانچه تمایل به همکاری دارید پیام دهید
      برای درک بهتر 1 فایل صوتی در لینک زیر آپلود کردم که ممنون میشم گوش کنید.
      نمونه برای دیزاین و عملکرد تقریبی در فرانت:
      https://www.zhaket.com/web/digikala-slider-plugin
      لینک ویس:
      http://uupload.ir/view/z7dx_ali.rar/
      کلیات همینه فقط ممکنه تو کار ریزه کاری ظاهریو ازتون بخوام تغییر بدین تازه اونم تو داشبودر وگرنه سمت فرانت که نمونه دیجیکالایشو که میخواهیم خدمتتون ارسال کردم و روز و درصد مشخص میشه (روز که دستی مشخص میشه و درصد سیستمی که البته درصد نمایشی است و قابل تغییر نیست) کالا هایی هم که که شامل این قضیه میشه پکیج هایی هستند که تو سایت درست میشه فقط این پکیج ها ممکنه در سایت برای فروش نمایش داده نشوند و فقط بخواهیم در این پلاگین نمایش داده شود مورد پایان روز تخفیف رو هم که خدمتتون اعلام کردم.
      چند نکته:
      - پکیج هایی که از داخل پلاگین انتخاب می شوند فقط در آن کروسل قابل نمایش هستند چرا که ممکن است محصولاتی به صورت پکیج برای فروش گذاشته شود که نخواهیم شامل این کروسل باشند (عمومی باشند)
      - این فرآیند شامل محصولات غیرپکیجی هم خواهد بود
      - تعداد محصولاتی که در این کروسل نمایش داده می شوند باید قابل تنظیم باشند
      - محصولات از نظر تعدادی هم باید تفکیک شوند به این شکل که مثلا موجودی کل 10 عدد است ولی ما 3 عدد آن را در این پلاگین قرار می دهیم (رزرو می کنیم) وچنانچه به صورت عادی فروخته شد از موجودی اصلی کثر می شود ولی اگر به صورت سوری فروخته شد (بعد از مدت معین فردی آن را نخرد و سیستم خودش آن را فروخته شد در نظر بگیر) بعد از مدت معین که در بند بعدی توضیح دادم به موجودی اصلی باز می گردد.
      - نمایش محصول به تعداد روز بعد از فروش با لیبل " با x درصد تخفیف فروخته شد " (درصدری که اعمال می شود) باید قابل تنظیم باشد (البته بهتر است لیبل هم قابل تغییر باشد)
      باز هم اگر سوال هست بفرمایید در خدمتم
    • توسط Black_Sky
      با سلام خدمت دوستان
      در این آموزش قصد دارم درباره زبان جاوا اسکریپت آموزش بدم
      این آموزش نوع آموزش ها در فضای مجازی بسیار وجود دارد اما قرار هست تفاوت های بسیاری وجود داشته باشد
      خب ابتدا :
      1-در این تاپیک اسپم ندهید و یا سوال نفرمایید /سوال و جواب در تاپیک جداگانه مطرح کنید تا بقیه دوستان استفاده کنند
      2-آموزش ها پیوسته میباشند و در آخر به صورت یک فایل PDF در اختیار دوستان قرار میگیرد
      3-یک سری پیش نیاز هم لازم هست همانند : HTML
      4-اگر هر نوع پیشنهاد و یا انتقادی هم وجود دارد با بنده در ارتباط باشید
      5-دوستانی هم که میخواهند در این تاپیک همکاری کنند اعلام نمایند
      --------------------
      موفق باشید
      ---------------------
    • توسط sarah
      سلام . اگه یه عده ای بخان شرکت پرداخت یار (واسط پرداخت)تاسیس کنن - مثه شرکت آیدی پی مثلن - اون گروه لازمه که در چه حوزه هایی از برنامه نویسی و نرم افزاری و سخت افزار و ... دانش  و تجربه داشته باشن کلن سوالم اینه یه همچین شرکتی چطوری میتونه ایجاد شه سرچ که میکردم فقط در مورد مراحل مجوزش مطلب بود اما هیچی در مورد این نبود که باید چجوری این کار رو انجام داد ؟ کسی میتونه راهنمایی ام بده ؟
    • توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه
  • اضافه کردن...