رفتن به مطلب

مشکل با بازدید سایت

alivazirinia

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکلی پیش اومده برام توی 2-3 روز به یک باره 10 هزار تا از بازدید های من کم شده به طوری که قبلا این چند روز روزی 15 هزار بازدید و 5 هزار آی پی ثبت میشد ولی حالا 5 هزار بازدید و 2 هزار آی پی ثبت میشه برام میخواستم ببینم دلیل این مورد چیه ؟ به یک باره توی 2 روز اینطوری شده سایت هیچ کاری هم نکردم فقط تنها کاری که انجام دادم این بود به یک سایت که گوگل بلک لیستش کرده بود لینک دادم و بعد از یک روز که فهمیدم اینطوری شده لینکش رو برداشتم ولی هر روز بعد اون روز بازدید های من کمتر و کمتر شد تا حدی که ورودی گوگل روزی 2500 تا الان شده 500 تا در روز واقعا ممنون میشم از دوستان اگر راه حلی به ذهنشون میرسه بگن بهم و اینکه علت اینطوری شدن چی هست ؟ هیچ پیغام خطا یا اروری هم در وبمستر نیست و حتی مطالب سایت هم چند دقیقه بعد از انتشار ایندکس میشه ولی متاسفانه بازدید ها اینطوری شده

79018346303133802229.jpg

لینک به ارسال

باید ببینین که بازدیدتون از کجا قطع شده.

گاهی اوقات بعضی از آنتی ویروس ها سایت شما رو بلاک میکنن که البتّه بعید میدونم برای سایت شما اینجوری شده باشه.

شایدم پیج رنک گوگلتون به هردلیلی پایین اومده.

بهتره دنبال این باشید که ببینید ورودیتون از کجا کم آورده

لینک به ارسال

سایتتون چند وقته تاسیس شده اگر زیر یک ساله طبیعیه گوگل هر از چندگاهی به سایتهای تازه تاسیس بازدید کننده می ده و بعد قطع می کنه ممکنه اینکار برای مانیتور کردن کارکرد سایت باشه و اینکه مطمئن شه سایت داره کار خودش رو انجام می ده شاید هم علت دیگه ای داشته باشه ولی اینکار رو می کنه

لینک به ارسال

باید ببینین که بازدیدتون از کجا قطع شده.

گاهی اوقات بعضی از آنتی ویروس ها سایت شما رو بلاک میکنن که البتّه بعید میدونم برای سایت شما اینجوری شده باشه.

شایدم پیج رنک گوگلتون به هردلیلی پایین اومده.

بهتره دنبال این باشید که ببینید ورودیتون از کجا کم آورده

ورودی گوگلم 2 هزار تا کم شده ولی با این حال روی 2 کلمه اصلی که بیشترین بازدید دارم همچنان توی صفحه اول میاد بررسی کردم هیچ مشکلی نبوده ورودی های قبلی سر جاشه فقط گوگل 2 هزار آی پی کم شده نمیدونم چرا

سایتتون چند وقته تاسیس شده اگر زیر یک ساله طبیعیه گوگل هر از چندگاهی به سایتهای تازه تاسیس بازدید کننده می ده و بعد قطع می کنه ممکنه اینکار برای مانیتور کردن کارکرد سایت باشه و اینکه مطمئن شه سایت داره کار خودش رو انجام می ده شاید هم علت دیگه ای داشته باشه ولی اینکار رو می کنه

استاد 8 ماه هست دوباره بالا آوردمش ولی سابقه دامین بیشتر از 1 سال هست توی کلمات کلیدی دانلود بازی اندروید و دانلود برنامه اندروید همچنان صفحه اول گوگل هستم ولی به یک باره 10 هزار بازدید و 3 هزار آی پی کم شده نمیدونم چکار باید بکنم همه چی هم بررسی کردم هیچ خطا و یا تغییری توی سایت نیست فقط همون یه مورد که به یه سایت که گوگل بلک لیستش کرده بود لینک دادم و بعد یک روز برش داشتم وگر نه روند قبلی دارم ادامه میدم حتی همه مطالب توی یه ساعت خاص انتشار پیدا میکنن

لینک به ارسال

به هر شکل سوابق اینجوری از گوگل هست

در نظر داشته باشید معمولا اختلاف آی پی های اینطوری کاربران حقیقی نیستند رباتهای گوگلی اند که از رو سایت برشون داشته در نتیجه در تعداد خوانندگان سایت تغییری ایجاد نشده

لینک به ارسال

من به یکی از دوستان دادم بررسی کرد سایت رو گفت هیچ مشکلی نداره و همه چی خوب هست این افت بازدید هم گفت به خاطر panda 1.4 هست و سایت های دانلود زیاد با panda برخوردن متاسفانه

دوستان راه حلی برای این دارید چیکار باید کرد ؟

لینک به ارسال

بله از نظر بنده هم بخاطر آپدیت جدید الگوریتم گوگل پاندا هست

بهتره تمامی کارهایی که توی سایت انجام دادید که گوگل پاندا ضد آنها است رو از سایت حذف کنید تا سایت دوباره رشد کنه

لینک به ارسال

بله از نظر بنده هم بخاطر آپدیت جدید الگوریتم گوگل پاندا هست

بهتره تمامی کارهایی که توی سایت انجام دادید که گوگل پاندا ضد آنها است رو از سایت حذف کنید تا سایت دوباره رشد کنه

کاری نکردم آخه که درستش کنم مثل قبل هست فقط نمیدونم دیگه واقعا چیکار کنم درست بشه

لینک به ارسال

تاریخ آخرین به روز رسانی پاندا اوایل اکتبر بود چک کنید اگر کم شدن بازدیدتون به تاریخ نیمه اول اکتبر می خوره می تونه از اون باشه

توی این به روز رسانی تمرکز روی متن محتوای مطالب و همینطور مدت زمانی که سایت قادر به نگهداری بازدیدکننده اش بوده قرار گرفته

آنالیز سایت برای چک کردن میزان تبلیغات و استفاده یا عدم استفاده از پاپ آپها و لینکهای مخفی هم جزو نکاتیه که در این نسخه بهینه تر شده اند

لینک به ارسال

کاری نکردم آخه که درستش کنم مثل قبل هست فقط نمیدونم دیگه واقعا چیکار کنم درست بشه

منظور بنده این نبود کاری به تازگی کردید که خلاف قوانین گوگل هست بلکه میگم کاری رو از قبل انجام میدادید که الان توسط الگوریتم پاندا شناسایی می شود و رتبه کم میگیرید

آدرس سایت رو بذارید تا سر فرصت بررسی کنم و بگم احتمال داره چه بخش هایی ناقض دستورالعمل های گوگل هست

لینک به ارسال

تاریخ آخرین به روز رسانی پاندا اوایل اکتبر بود چک کنید اگر کم شدن بازدیدتون به تاریخ نیمه اول اکتبر می خوره می تونه از اون باشه

توی این به روز رسانی تمرکز روی متن محتوای مطالب و همینطور مدت زمانی که سایت قادر به نگهداری بازدیدکننده اش بوده قرار گرفته

آنالیز سایت برای چک کردن میزان تبلیغات و استفاده یا عدم استفاده از پاپ آپها و لینکهای مخفی هم جزو نکاتیه که در این نسخه بهینه تر شده اند

بله استاد درست میفرمایید دقیقا مربوط به همون نیمه اول اکتبر هست که مربوط میشه به آپدیت پاندا خوب پس با این اساس من باید متن مطالب سایت رو بهتر کنم نسبت به قبل و پاپ آپ که در سایت هست رو بر دارم درسته ؟

منظور بنده این نبود کاری به تازگی کردید که خلاف قوانین گوگل هست بلکه میگم کاری رو از قبل انجام میدادید که الان توسط الگوریتم پاندا شناسایی می شود و رتبه کم میگیرید

آدرس سایت رو بذارید تا سر فرصت بررسی کنم و بگم احتمال داره چه بخش هایی ناقض دستورالعمل های گوگل هست

آدرس سایت توی امضاء هستش کلی ممنون میشم اگر بررسی کنید

لینک به ارسال
هیچ کاری هم نکردم فقط تنها کاری که انجام دادم این بود به یک سایت که گوگل بلک لیستش کرده بود لینک دادم 79018346303133802229.jpg

شاید به همین دلیل باشه.

توی کلمات کلیدی هم افت داشتی ؟

لینک به ارسال

شاید به همین دلیل باشه.

توی کلمات کلیدی هم افت داشتی ؟

آره توی تغییرات نگاه کردم توی بیشتر کلمات افت داشته به یک باره نمیدونم دلیلش چی هست !!

لینک به ارسال

این تغییرات به خاطر آپدیت گوگل هست آپدیت پاندا 4.1 این مشکل رو بوجود آورده از دوستان کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟ و اینکه چطوری میشه حل کرد مشکلش رو ؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

استاد با این حساب پس من تبلیغات سایت رو حذف کنم کلا و متن مطالب رو بهتر بکنم تا به حالت قبل برکرده ؟ از چند تا از دوستان شنیدم باید حداقل 400 کارکتر باشه متن مطالب این درسته آیا ؟ چون برای من بیشتر مطالبم 200 کارکتر هم نمیشه متنشون

لینک به ارسال

http://mahdika.com/books/panda.pdf

رو بخونید هیچکس به این شکل نمی تونه بهتون تضمین بده شما باید بتونید در کل شرایطی را فراهم کنید که کاربر تمایلش به خوندن سایت بالا بره

لینک به ارسال

استاد با این حساب پس من تبلیغات سایت رو حذف کنم کلا و متن مطالب رو بهتر بکنم تا به حالت قبل برکرده ؟ از چند تا از دوستان شنیدم باید حداقل 400 کارکتر باشه متن مطالب این درسته آیا ؟ چون برای من بیشتر مطالبم 200 کارکتر هم نمیشه متنشون

فکر کنم یه چیز طبیعیه .... سایت منم تا 8 ماه اول وردیش از گوگل خیلی بالا بود که البته طبق بررسی ها مشخص شد بیشتر رباته ..... یعنی گوگل برای حمایت از سایت های تازه تاسیس بین 6 تا 8 ماه به شدت ازشون حمایت میکنه و اکثر مطالبشون (به شرط کپی نبودن) تو نتایج اول گوگل ظاهر میشه! بعد از اون و برای اینکه بستری برای فعالیت سایت مورد نظر آماده بشسه کم کم حمایتها به حالت عادی بر میگرده .... فکر 6 ماه دوپینگ کردی!!!! تا به بقیه برسی ....

بعد از اونم با توجه به اینکه شما مطلب تولید میکنید یا کپی کننده هستید، میزان ورودی واقعی، بک لینک ها، میزان ماندگاری کاربر تو سایت، تبلیغ های مرتبط با سایت، کلمات کلیدی و ... از شما حمایت میکنه ..... الان بعد از این مدت نتایج من دیگه همیشه اول گوگل نیست! بلکه گوگل کار کرده من رو پای خوم وایستم و با تلاشم نتیجه سایتم و به رتبه های اول برسونم ....

شما هم زیادنگران نباش .... اون مقدار آی پی که از شما کم شده مربوط به ربات های گوگل بوده .... نه کاربران واقعی ....

لینک به ارسال

http://mahdika.com/books/panda.pdf

رو بخونید هیچکس به این شکل نمی تونه بهتون تضمین بده شما باید بتونید در کل شرایطی را فراهم کنید که کاربر تمایلش به خوندن سایت بالا بره

استاد ممنون از فایلی که قرار دادید بیشتر کار هایی که گفته بود من انجام دادم روی سایت یک سوالی داشتم آیا خریدن بک لینک به تعداد کم ولی از سایت های خوب با موضوع مرتبط با سایت آیا مفید هست یا خیر ؟ چون من 2 تا از سایت های خوب و مرتبط داشتم اینطوری شد دیگه تمدیدشون نکردم !

فکر کنم یه چیز طبیعیه .... سایت منم تا 8 ماه اول وردیش از گوگل خیلی بالا بود که البته طبق بررسی ها مشخص شد بیشتر رباته ..... یعنی گوگل برای حمایت از سایت های تازه تاسیس بین 6 تا 8 ماه به شدت ازشون حمایت میکنه و اکثر مطالبشون (به شرط کپی نبودن) تو نتایج اول گوگل ظاهر میشه! بعد از اون و برای اینکه بستری برای فعالیت سایت مورد نظر آماده بشسه کم کم حمایتها به حالت عادی بر میگرده .... فکر 6 ماه دوپینگ کردی!!!! تا به بقیه برسی ....

بعد از اونم با توجه به اینکه شما مطلب تولید میکنید یا کپی کننده هستید، میزان ورودی واقعی، بک لینک ها، میزان ماندگاری کاربر تو سایت، تبلیغ های مرتبط با سایت، کلمات کلیدی و ... از شما حمایت میکنه ..... الان بعد از این مدت نتایج من دیگه همیشه اول گوگل نیست! بلکه گوگل کار کرده من رو پای خوم وایستم و با تلاشم نتیجه سایتم و به رتبه های اول برسونم ....

شما هم زیادنگران نباش .... اون مقدار آی پی که از شما کم شده مربوط به ربات های گوگل بوده .... نه کاربران واقعی ....

ممنون از توضیحاتتون 2 هزار ورودی گوگل بود قبلا که الان تبدیل شده به روزی 400 تا بقیه به صورت مستقیم میومدن برای اینکه دوباره به حالت قبل برگردد شما چه راه کاری را پیشنهاد میکنید ؟

لینک به ارسال

خرید بک لینک در کل از طرف پاندا مردود شده است اما اینکه توان تشخیصش در حال حاضر چقدره من نمی دونم

لینک به ارسال

استاد ممنون از فایلی که قرار دادید بیشتر کار هایی که گفته بود من انجام دادم روی سایت یک سوالی داشتم آیا خریدن بک لینک به تعداد کم ولی از سایت های خوب با موضوع مرتبط با سایت آیا مفید هست یا خیر ؟ چون من 2 تا از سایت های خوب و مرتبط داشتم اینطوری شد دیگه تمدیدشون نکردم !

ممنون از توضیحاتتون 2 هزار ورودی گوگل بود قبلا که الان تبدیل شده به روزی 400 تا بقیه به صورت مستقیم میومدن برای اینکه دوباره به حالت قبل برگردد شما چه راه کاری را پیشنهاد میکنید ؟

پیشنهادم اینه تولید محتوا کنید ... لینک های داخلی روافزایش بدید .... یه مقدار تبلیغم بدک نیست و....

خرید بک لینک در کل از طرف پاندا مردود شده است اما اینکه توان تشخیصش در حال حاضر چقدره من نمی دونم

خرید بک لینک ممنوعه .... اما گوگل چه طوری میخواد بفهمه بک لینک خریداری شده یا اینکه به صورت داخلی کلمات مهم به مطالب مهم لینک شدن؟ ممکنه از طرف گوگل ینک های داخلی خود سایت به مطالب دیگه یا به ناوبارش هم بک لینک محسوب بشه!!!

لینک به ارسال

پیشنهادم اینه تولید محتوا کنید ... لینک های داخلی روافزایش بدید .... یه مقدار تبلیغم بدک نیست و....

خرید بک لینک ممنوعه .... اما گوگل چه طوری میخواد بفهمه بک لینک خریداری شده یا اینکه به صورت داخلی کلمات مهم به مطالب مهم لینک شدن؟ ممکنه از طرف گوگل ینک های داخلی خود سایت به مطالب دیگه یا به ناوبارش هم بک لینک محسوب بشه!!!

الان خیلی از سایت ها هستن که با همین بک لینک به شدت بالا اومدن در کمتر از 6 ماه !!!

لینک به ارسال
اینکه توان تشخیصش در حال حاضر چقدره من نمی دونم

مسلما گوگل هم به سرعت توان تشخیصش رو بالا می بره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...