رفتن به مطلب

مشکل با پرداخت کاربران برای مدیران مختلف

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا امکان داره پرداخت های کاربران برای عضویت ویژه رو برای یک سری پست به یک مدیر خاص واریز بشه ؟

توضیح بیشتر :

هم اکنون افزونه اشتراک وِیژه آقای وحید محمدی روی سایت نصب هست و تنظیمات درگاه پرداخت بر روی پارس پال قرار داره و تمام پرداخت های کاربران به حساب یکی از مدیران سایت میره

آیا راهی وجود داره که برای یک سری نوشته خاص پرداخت ها برای یک مدیر دیگه واریز بشه

می خوام پرداخت هایی که برای مقالاتی که خود من اونها رو نوشتم به حساب من بیاد نه مدیر

لطفاً هر کسی هر سناریویی داره بگه

مثلا یه چیزی که به ذهن خودم رسیده اینه که :

همین افزونه رو تغییر نام بدم و دوباره نصبش کنم و اینبار تنظیمات درگاه پرداخت رو برای خودم انجام بدم ولی نمی دونم تداخلی با قبلیه رخ میده یا نه

با تشکر از همه شما

لینک به ارسال

سلام اگر یک اشتراک دیگه برای درگاه بانکی به نام خودتون داشته باشید می شه پرداخت را شرطی کرد و مطالبی که باید به حساب شما واریز بشند رو به درگاه شما منتقل کرد

لینک به ارسال

کد انتقال به درگاه را در single.php اینطوری ویرایش می کنید

<?php
$author_id = get_the_author_meta('ID');
if($author_id == '5') {
?>
<a href="http://yoursite.com/dargah2/">پرداخت آنلاین</a>
<?php
}
else {
?>
<a href="http://yoursite.com/dargah1/">پرداخت آنلاین</a>
<?php
}
?>

بجای 5 آی دی خودتون رو می گذارید و dargah2 نشانی صفحه پرداخت درگاه شماست و dargah1 نشانی درگاه پرداخت اصلی سایت

لینک به ارسال

من افزونه ی ایشون رو نمی شناسم کدهاش رو هم ندیدم ولی هر جا که نشانی درگاهتون رو گذاشتید می تونید این کد را جایگزین کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...