رفتن به مطلب

مشکل با استایل دادن به موضوعات سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

شرمنده دوستان، خودم هر کاری کردم نفهمیدم چه جوری میتونم درستش کنم این شد که گفتم بزار تو انجمن مطرح کنم.

تو قالب جدید سایتم اومدم موضوعات سایت رو بردم تو منو سایت، و میخوام تمام موضوعات به ترتیب زیر هم در دو یا سه ستون نمایش داده بشه.

الان اگر ببینید : http://takwarez.ir

هر دسته ای جدا جدا تو هر ستون قرار گرفته. میخوام جوری باشه که هم دسته ها و هم زیر دسته هاش، همگی توی دو ستون یا نهایت سه ستون پشت سرهم جاشون بدم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

یه مقدار سوالتون گیجم کرد دارم سایت رو مشاهده می کنم اصلا متوجه نشدم منظورتون از دسته بندی کجاست میشه آدرس بدین ؟ ادامه مطالب ! سایدبار ! مطالب صفحه اصلی ؟ متوجه نمیشم با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

یه مقدار سوالتون گیجم کرد دارم سایت رو مشاهده می کنم اصلا متوجه نشدم منظورتون از دسته بندی کجاست میشه آدرس بدین ؟ ادامه مطالب ! سایدبار ! مطالب صفحه اصلی ؟ متوجه نمیشم با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

فکر نکنم مطلب گیج کننده ای باشه !!!!! دسته بندی سایت رو که میدونید چیه ؟ (همون موضوعات سایت). حالا این بخش و اوردم تو منو اصلی سایت. ادرس سایت هم که دادم !!!!!!

لینک به ارسال

ببخشید من یه فیلم آموزشی در مورد استفاده از فهرست ها و افزودن فهرست به صورت کامل تو سایت خودم قرار دادم آموزش دیگه هم هست با عنوان منو ابشاری بسازید بدون کد نویسی که درواقع این یعنی بدون استفاده از فهرست ها که میتونید این فیلم رو دانلود کنید و ببینید از افزونه ای استفاده میشه که این امکان رو دارا هست کار باهشم سادس اگر فیلم رو ببینید می تونید متوجه بشید در ضمن تو خود فهرست ها هم این قابلیت هست منتهی یه مقداری باید روی استایل کار کنید که توصیه می کنم کار با اون افزونه از کد نویسی استایل راحت تره .با تشکر.

اردتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

نه دوست عزیز .... افزونه که نمیخوام !!! همینو چطوری میتونم پشت سر هم بزارم ؟ از فهرست هم نیست. کد نویسی هستش.

لینک به ارسال

خب منم میدونم میگم که باید استایلتو ویرایش کنی یه مقداری زمان بره و عذاب آور اگر وقت کردم یه همچنین آموزشی هم می سازم میزارم تو سایت برای دانلود

البته نا گفته نمونه بیسش استفاده از فهرست هاست که کارتو راحت تر می کنه

لینک به ارسال

درسته دوست عزیز ...

ولی ساخت زیر دسته های به این طولانی با فهرست ها سخته و زمانبر !!!! بعدشم، من تو منو هم پنل کاربری رو گذاشتم هممم سرچ !!!

لینک به ارسال

خب باشه مشکلی نیست کار نشد نداره به قول رضا شیخله مسلم تو میتونی :D

خب الان چه کنم به نظرتون ؟ اگر همون زحمت راهنمایی تو استایل بندیشو بکشید. ممنون میشم.

لینک به ارسال

الان امکانش نیست دارم با خانمم میرم بیرون هم باید برم ارایشگاه آخه فردا عروسی داداشمه تا همین الانم قاچاقی پشت سیتسم بودم باید بیام خونه از روی اعصاب درست کد های استایلتو بررسی کنم خودم اول ببینم چی به چیه بعد بتونم بهت توضیح بدم یا یه آموزش از روی حوصله ضبط کنم که بقیه هم استفاده کنن اگر نتونستی حلش کنی انشا الله دو سه روز دیگه یه فیلم ضبط می کنم اگر خدا بخواد !

لینک به ارسال

الان امکانش نیست دارم با خانمم میرم بیرون هم باید برم ارایشگاه آخه فردا عروسی داداشمه تا همین الانم قاچاقی پشت سیتسم بودم باید بیام خونه از روی اعصاب درست کد های استایلتو بررسی کنم خودم اول ببینم چی به چیه بعد بتونم بهت توضیح بدم یا یه آموزش از روی حوصله ضبط کنم که بقیه هم استفاده کنن اگر نتونستی حلش کنی انشا الله دو سه روز دیگه یه فیلم ضبط می کنم اگر خدا بخواد !

باشه ممنون عزیز . در ضمن - مبارک باشه. ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...