رفتن به مطلب

ثبت دامنه ی آزاد شده از نظر سئو

np.1400

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه دامنه قبلا فعالیت داشته و الان آزاد شده

منم چندین نفر رو جمع کردم یه سایت جدی راه بندازیم

بعد از انتخاب دسته جمعی این دامنه فهمیدیم مطلقه هست.

آیا ثبت این دامنه درسته؟

لینک به ارسال

اگر شما موضوع فعالیتتون شبیه به اون باشه ، شاید ، اما بیشتر مواقع دامنه هایی که رنک دارن و موضوع با سایت قبلی فرق داشته به مشکل میخورید ، بهتره از دامین جدید استفاده کنید

لینک به ارسال

موضوع ما علوم پایه هست

موضوع اون علوم مهندسی بوده

ولی اینکه یه مدت تعطیل بوده چی؟

ممنون

لینک به ارسال

دامنه تا زمانی در اختیار شماست که به نام شماست و شما تا یک بازه ی زمانی مشخص صاحب آن هستید .

بعد از به اتمام رسیدن این بازه زمانی مانند مستاجر بودن , به شما فرصتی داده میشه که هزینه اجازه ای رو پرداخت کنید .

شما باز هم فرصت دارید برای ثبت دامنه ولی با هزینه دوبله تر ( دو برابر ) .

در صورتی که پرداخت نکنید عملا شما راضی شده اید که دامنه خودتون رو آزاد نمایید برای استفاده عموم و دیگران قادر به ثبت آن باشند .

احتمال اینکه دوباره رتبه قبلی به شما باز گردانده بشه عملا صفر هست . مگر از سایت خود بک آپ داشته و بارگذاری نمایید و این هم امکانش ضعیف هست .

از لحاظ سئو هم بنظرم اصلا ربطی به سئو نداره این بحث شما !

درباره ثبت این دامنه درست هست یا خیر , از لحاظ شرعی اگه منظورتون باشه : گاهی باید از صاحب دامنه قبلی اجازه گرفت اما زمانی که دامنه آزاد شده و فرد پولی براش پرداخت نکرده مسلما ثبتش مجاز باید باشه.

از لحاظ قانونی : کاملا مجاز هست ثبت این دامنه و چون آزاد هست پس امکان ثبتش هم هست.

حالا دقیقا منظور چیه ؟! ^_^

لینک به ارسال

دقیقا منظورم سئو هست

یه مقاله خارجی ندارید به دوستام نشون بدم؟

چون خیلی دغدغه شده.

ویرایش شده توسط mostafa.10
لینک به ارسال

سلام. فک کنم در هر دو صورت تاثیر منفی داشته باشه.

چون در وبمستر تولز، آدرس‌های قبلی رو بعنوان لینک‌های 404 میشناسه.

لینک به ارسال

زیار گیر نباش روی این مسائل... من خودم چندین بار مطالب دامنه خودمو حذف کردم و همه لینک ها 404 شد... یه مدت شد خودش درست میشه و لینک های قدیمی پر پر میشه!! و سایتتون مجدادا نوپا حساب میشه... به اینچیزا گیر ندید... شما مطالبتون رو درست کنید همه چیز حل میشه..

لینک به ارسال

پیشنهاد من استفاده از روش های سئو نیست .

در بازه زمانی تقریبا 48 تا فکر کنم 72 روز دیگه اون نتایج از گوگل حذف شده هست . الان سایتتون به قول دوست عزیزمون نوپا هستش . شما کاره خودتون رو آغاز کنید مسلما رتبه در چند روز اول کمی پایینتر میره و باز دوباره به بالا میره و این امر عادی هستش .

* من یکی از دوستام یه سایتی داشت قبلا صاحبش یکی دیگه بود و بعد از یه مدت اون فرد دامنشو تمدید نکرد و کلا آزاد شد برای همین دوستم اونو ثبتش کرد و توی یه زمینه کاملا متفاوت ادامه داد در حالی که تمامی رتبه هاش از اول حساب میشد اصلا گوگل یادش نمیومد سایت قبلی محتویاتش چی بوده.

^_^ سایتهای سئوی ایرانی زیاده ... ولی پیشنهاد می کنم استفاده نکنید سعی کنید به سایتهای وردپرسی برای سئو مراجعه نمایید مخصوصا خوده مرجعش که مفیده .

مستندات رو توصیه میکنم -_-

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...