رفتن به مطلب

استفاده از فید خوان در کنار سایت

مریم مقبولی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم تازه راه اندازی شده و نیاز به ارتقا داره یعنی افزایش بازدید

میخوام برای افزایش رتبه سایت در کنار مطالب خود سایت یه بخشی هم طراحی کنمو بیارم بالا برای فید خوانی تا رتبه سایت بهتر بشه

فقط میخوام یه چند ماهی ازش استفاده کنم اونم از نوع آیفریمش

نظرتون چیه ؟ میتونه به ضرر سایت باشه یا مفید باشه ؟

لینک به ارسال

اگر به درستی کار بشه میتونه برای سایتتون مفید باشه و حتی برای همیشه ازش استفاده بکنید

لینک به ارسال

سلام. استفاده از تگ های غیراستاندارد (مثلiframe)برای سئو مضر است.

میتونید دلایل استفاده نکردن از iframe رو در سئو موز مطالعه کنید.

لینک به ارسال

سلام

میخوام برای افزایش رتبه سایت در کنار مطالب خود سایت یه بخشی هم طراحی کنمو بیارم بالا برای فید خوانی تا رتبه سایت بهتر بشه

من خودم استفاده میکنم و ورودی عالی میگیره برای اینکه در گوگل هم مشکلی نداشته باشه از جاوااسکریپت استفاده میکنم برای iframe

سلام. استفاده از تگ های غیراستاندارد (مثلiframe)برای سئو مضر است.

میتونید دلایل استفاده نکردن از iframe رو در سئو موز مطالعه کنید.

اطلاعاتتون درست نیست راهنمائی نکنید تگ آی فریم استاندارد هست ولی استفاده زیادش مضر هست و میشه برای آی فریم از جاوا استفاده کرد

اگر برای گوگل مضر بود این همه سایت خبر خوان و سایت خودم نمیومدن سایت های زیر 100 ایران

اسم خودتون را گذاشتید سئو کار خودتون را با هزاران مهندس گوگل یکی میدونید و فقط سو استفاده از ناآگاهی کاربران میکنید

لینک به ارسال

من خودم استفاده میکنم و ورودی عالی میگیره برای اینکه در گوگل هم مشکلی نداشته باشه از جاوااسکریپت استفاده میکنم برای iframe

اطلاعاتتون درست نیست راهنمائی نکنید تگ آی فریم استاندارد هست ولی استفاده زیادش مضر هست و میشه برای آی فریم از جاوا استفاده کرد

اگر برای گوگل مضر بود این همه سایت خبر خوان و سایت خودم نمیومدن سایت های زیر 100 ایران

اسم خودتون را گذاشتید سئو کار خودتون را با هزاران مهندس گوگل یکی میدونید و فقط سو استفاده از ناآگاهی کاربران میکنید

آخ گفتی داغ رو دلم رو تازه کردی

من 500 هزار تومن دادم به بهترین سئو کار ایران که همه میگفتن خوبه و فلان آخر دیدیم هیچی حالیش نیست

سئو فقط یک دروغه که اینا یاد گرفتن برای دلکه کردن جیب مردم

سئو فقط محتوای سایت مهمه که مطالبت چی باشه نه اینکه چند تا تگ h بزاری و چند تا فایل و عکس css کم حجم بکنی بگی سیو کردم !

سلام

استفاده کن خیلی خوبه من یه نمونه برات پیام کردم ببین

لینک به ارسال

دوست عزیز شما همون لینکی که بهتون دادم رو مطالعه کنید متوجه میشید.محتوای درون تگ ای فریم توسط موتورهای جستجو خوانده نمیشه.اگه مجبورید استفاده کنید حتما در کنار ای فریم از تگ noframeهم استفاده کنید.دقت کنید که با تگ ای فریم که قرار میدهید یک لینک فالو برای مقصد لینک بحساب میاد.

متاسفم بخاطر این طرز فکرتون.

اها پس رتبه بالا شما بخاطر iframe بود!

دوست عزیز هیچوقت فکر نکنید چیزی که شما میدونید درست ترین هست

لطفا کمی تحقیق کنیدو بعد صحبت کنید

دلیل استفاده سایت های خبرخوان از آی فریم هم دقیقا همین خونده نشدن توسط موتورهای جستجو هست که موتورهای جستجو مطلب رو برای همون سایت خبر خوان بدونن !

کمی جستجو و خوندن مقاله های وبلاگ گوگل رو بهتون توصیه میکنم

متاسفم بخاطر این طرز فکرتون.

بنده هم برای شما متاسفم که فکر میکنید شما تنهایی یا حتی 10 نفر یک گروه درست میکنید و ادعاتون میشه سئو کار هستید و میتونید یک وب سایت رو بهینه کنید تا بیاد اول جستجو در صورتی که اگر قرار بود به همین راحتی ها سایتی با خرج کردن چند صد هزار تومن بیاد در رتبه های اول جستجو الآن گوگل میلیون ها وب سایت در صفحه اولش میومد نه 10 تا :)

چند وقت بود نخندیده بودم واقعا ممنونم ازت :))))))))))

:lol:

برای خنده جاهای دیگه هم هست نظر و گفته هر شخصی به خودش مربوطه و اگر بار دیگه اسپم بدید بن میشد

لینک به ارسال

سلام

بلاحره ای فریم ضرر داره یا نه؟

اگر ضرر داره و مفید نیست چرا شهر خبر رتبش زیر 30 ایران هست؟

لینک به ارسال

رتبه الکسا ربطی به رتبه گوگل نداره. اگه دقت کنید فقط صفحه اصلی داخل گوگل ایندکس شده که کد iframe نداره.

لینک به ارسال

سلام

بلاحره ای فریم ضرر داره یا نه؟

اگر ضرر داره و مفید نیست چرا شهر خبر رتبش زیر 30 ایران هست؟

iframe فقط برای اینه که توی گوگل سایت منبع شناخته نشه و برای خود سایت بمونه برای همینه که گوگل سایت های خبرخوان را فکر میکنه خودشون مطلب نوشتن چون iframe را تشخیص نمیده

لینک به ارسال

دوستان اشتباه نکنید خواهشا ، این سئو کارای دروغی رو با کسایی که سطح دانش بالایی دارن مقایسه نکنید ، سئو هم همین نیست که شما بیای 2 تا عکس رو تایتل بزنید بعد بگید که سئو شده :mellow:

بعدم دوستان عزیزی که فکر میکنن رتبه الکسا مهمتر از گوگل هستش جسابی اشتباه میکنن

شهر خبر خیلیا هستن میرن یه سایت معمولی نیست ، بیشترش هم دستی اضافه میشه درسته Iframe هستش اما دستی اضافه میشه ، خیلیا هستن دوست دارن 50 تا سایت خبری رو یکجا داشته باشن من خودم به شخصه روزی 200 300 بار سر میزنم به شهر خبر

Iframe مشکل داره درسته ، اما دلیل نمیشه استفاده نکنیم

لطفا اینجارو با سایت های دقل باز اشتباه نگیرید ، هرکس نظری داره به هم باید احترام بزاریم

لینک به ارسال

دوستان گرامی چرا انقدر بحث میکنید

متاسفانه در ایران سئو بد جا افتاده و هر کسی با مامانش قهر میکنه میاد سایت سئو میزنه و اعتبار اون دسته حرفه ای ها را هم خراب میکنه

یک حرفه ای هیچوقتنمیگه من سئو کار هستم چون تو وبلاگ خود گوگل و کنفرانس هائی که برایسئو داره میگه همه چی خلاصهمیشه در محتوای یک سایت و رطی به این سئویی که تو ایران جا افتاده نداره

این کاری که ایرانیها میکنن بهینه سازی هست ( اصلا همین هم نیست ولی مجبوریم بگیم ) نه سئو !!!

سئو با بهینه سازی خیلی فرق داره

در مورد iframe هم بنده به شخصه سایت زیر 200 ایران دارم و روزانه بالای 20 هزار ورودی گوگل که از iframe استفاده میکنم

سابقه خوبی از دادن آدرس سایت ندارم وگرنه آدرس میدادم خودتون ببینید

ولی در کل با دوستانی که میگن سئو کارها به درد نمیخورن موافقم چون همه چیز را با هم قاطی کردن حتی وضع سایت های خودشون را ببینید در گوگل متوجه میشید !

بعضی ها هم هستن که نمیدونم چجوری این همه پول از کاربرای بیچاره میگیرن و آخرشهم هیچی اینا وجدان ندارن واقعا ؟

با این کارشون اونائی که کارشون درست هم هست رو خراب میکنن

لینک به ارسال

دلیل استفاده کردن از آی فریم هم در سایت های خبری و خبرخوان همینه کهنوعی ارسال مطلب در خورد سایت به حساب میاد و مشکلی در گوگل نداره

دلیل عمده اینکه سایت های خبری بازدید گوگل بالایی دارن اول اینکه مطالبی که ارسال میشه سریعا در این سایت ها نمایش داده میشه یعنی بین به روز رسانی سایت منبع و این سایت ها فاصله زمانی ای نیست

دلیل دوم تعداد به روز رسانی بالا گاهی تا 1000 یا حتی 10 هزار مطلب ایندکس میشن که گوگل امتیاز خیلی خوبی برای این سایت ها میده

دلیل بعدی سادگی و راحتی استفاده از این سایت ها و به روز بودن و کلا جمو و جور بودن این سایت ها هست که هم خود بازدید کننده میاد داخلش و هم گوگل وقتی ورودی ای به سایتی میده چک میکنه ببینه اون سایت هدف بوده و به کاربر کمک کرده یا نه که اغلب وقتی کاربران وارد این سایتها میشن مدت زمان خوبی رو در سایت میمونن

و دلیل خیلی مهم از نظر من سادگی و کم حجم بودن نوع کدنویسی این سایت ها هست که بسیار سبک و بهینه هستن !

-------------------------------------------

سئو = هنوز دانشم بعد از 11 سال فعالیت در اینترنت در حدی نیست که در موردش صحبت کنم

کاری که مدعین سئو میکنن :

چک کردن سایت در gtmetrix و کم خجم کردن css و قالب سایت و قرار دادن چند تگ هدینگ و حرفی که به کاربر میزنن :

خب سایت شما سئو شد حالا باید برید

محتوای خوب تولید کنید ، کپی نکنید ، مطالب اختصاصی بفرستید

6 ماه صبر کنید سایتتون رتبش خوب میشه !!!!!!!!!!

-----------------------------------

بحث های دیگه هم مربوط به انجمن نمیشه و اینجا برای آموزش و یادگیری و رفع مشکل هست نه توهین به یکدیگر

قوانین رو بخونید

اگر باز هم مشاهده بشه بدون اخطار بن میشه کاربر خاطی

لینک به ارسال

یک سوال دارم

اکر یه سایت خبر خوانی باشه

و چند خط از خبر رو بیاره داخل سایت

بعد یه دکمه پاینش باشه که به سایت منبع بره و کاربر کل خبر رو بخونه

حالا اینجوری بهتره یا ای فریم؟

لینک به ارسال

یک سوال دارم

گوگل با کسانی که منبع را ذکر میکنن دوست هست

لینک به ارسال

خب گوگل به اون چهار خطی که داخل سایت میاریم گیر نمیده؟

بعد لینکی که به منبع میره باید nofollow باشه؟

لینک به ارسال

دوستان عزیز

سئو (علم سئو!، دانش سئو!) وجود داره اما نه اون چیزی که توی ایران جا افتاده.

تقریبا 90% مواردی که دوستان سئو(کار!) میگن برعکسش اتفاق افتاده و خیلی خوب هم جواب میده. مثل فریم ها و مطالب کپی و...

ولی اصلش هم اتفاق افتاده و کار میکنه.

پس در سئو هیچ چیزی 100% نیست و هیچکسی مطلق نیست.

دقیقا سئو هم شبیه بهینه سازی هست و یکسری استاندارد داره و بقیه کار خودتون هست که چقدر مطلب خوب تولید کنید، چقدر تبلیغ(یا گسترش) داشته باشید و ورودی هاتون رشد کنن.

استانداردهاش هم ساده هست و تقریبا همه مورادش در انجمن مطرح شد.

ساده ترین مورد برای بالا آوردن سریع سایت هم بک لینک هست. هیچ راه سریع دیگه ای نیست.خیلی از مدعی های سئو هم همین کار رو انجا میدن.

لطف این نوع بحث رو تموم کنید و بجاش دو کلمه حرف حساب و مفید به دوستان دیگه بزنید تا استفاده کنن.

موفق باشید

لینک به ارسال

ساده ترین مورد برای بالا آوردن سریع سایت هم بک لینک هست. هیچ راه سریع دیگه ای نیست.خیلی از مدعی های سئو هم همین کار رو انجا میدن.

مرتضی جان ولی من چندجا شنیدم که گاهی اوقات این بک لینک‌ها به ضرر سایت تموم میشه‌ها! (همون طرح پاندا)

چطوری پس باید اعتماد کرد به بک لینک؟!

لینک به ارسال
مرتضی جان ولی من چندجا شنیدم که گاهی اوقات این بک لینک‌ها به ضرر سایت تموم میشه‌ها! (همون طرح پاندا)

چطوری پس باید اعتماد کرد به بک لینک؟!

البته از اونجایی که مرتضی عزیز گفتن این بحث ادامه ندید منم نباید ادامه میدادم... ولی دو نکته خیلی خیلی مهمه:

اول : پاندا همه سایت هارو شناسایی نمیکنه که اگر میکرد وضع این نبود...

دوم : حتی اگر پاندا همه رو حساب کنه بک لینک هایی که خیلی مفید میتونن باشند بک لینک هایی هستند که به مطالب داده میشن..

لینک به ارسال

سلام

جواب سوال من رو هم بدین ممنون میشم

1

2

و خب گوگل به اون چهار خطی که داخل سایت میاریم گیر نمیده؟

لینک به ارسال

سلام

جواب سوال من رو هم بدین ممنون میشم

1

2

و خب گوگل به اون چهار خطی که داخل سایت میاریم گیر نمیده؟

:)
لینک به ارسال

از راهنمایی های تمام دوستان ممنونم

حالا من از خبر خوان در کنار مطالبم استفاده کنم به روش آیفریم ؟ یا بیخیالش بشم ؟

یا به قوله دوسته عزیز در کنار ایفریم لینک منبع رو به صورت nofollow قرار بدم ؟

چه افزونه ای برای اینکار پیشنهاد میکنید ؟

ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...