رفتن به مطلب

درخواست افزونه ی لینکدونی

پست های پیشنهاد شده

سلام . کسی افزونه ی خوبی برای ساخت لینکدونی سراغ نداره ؟ به غیر از mylinkdump !!

به نظر من این خیلی خوبه من که استفاده میکنم ازش مشکلی نداره

لینک به ارسال

خودتون میتونید با ی ذره کد نویسی یکی بسازید ، اگر جدا از وردپرس میخوایید زیاده ، اما وردپرس بهتره ساده طراجی کنید خودتون ، خیلی سخت نیست ، لینک رو ب یه Redirector ست میکنی مثل پی سی دانلود ، کلیک که کرد لینک های بعدی و قبلی میزاری ، اصلا میتونی با Post_types اینکارو بکنی ، اگرم نه نمیخوای ایندکس شه فقط جنبه اطلاع رسانی داره ، با یه ابزارک ساده کارت جل میشه

لینک به ارسال

سلام به همگی دوستان.

پیرو صحبت دوستمون آقا سعید ، آیا افزونه ای وجود داره به غیر از mylinkdump ؟ آخه این افزونه خیلی قدیمی شده .

اگه یکی باشه مثل این و کارایی اینو داشته باشه ، خیلی بهتره .

خودتون میتونید با ی ذره کد نویسی یکی بسازید ، اگر جدا از وردپرس میخوایید زیاده ، اما وردپرس بهتره ساده طراجی کنید خودتون ، خیلی سخت نیست ، لینک رو ب یه Redirector ست میکنی مثل پی سی دانلود ، کلیک که کرد لینک های بعدی و قبلی میزاری ، اصلا میتونی با Post_types اینکارو بکنی ، اگرم نه نمیخوای ایندکس شه فقط جنبه اطلاع رسانی داره ، با یه ابزارک ساده کارت جل میشه

این کار شاید واسه شما راحت باشه ولی واسه امثال من که کدنویسی نمیدونن سخته!

در همین خصوص آیا آموزش کاملی در این زمینه هست که بشه یک لینکدونی بدون افزونه ایجاد کرد ؟ چون فکر میکنم اگه بدون افزونه باشه بهتره .

چون سؤال مشابه بود گفتم در این تاپیک مطرح کنم و تاپیک جدید و بیهوده باز نکنم .

از استارتر عزیز عذرخواهی میکنم .

لینک به ارسال

ببینید بستگی به استفاده شما داره اگر سایتی متوسط هستید که خیلی مهم نیست کد هاتون چ خبره روی 1000 آی پی یا 10000 دارید خوب همون پلاگین بهتره ، بعضی ها هستن سایت ساده با روی 50 آی پی دارن ولی از کد استفاده میکنن ، همونطور که گفتید بهتره از افزونه ساده ای مثل Linksdump که گفتید استفاده کنید ، اگرم اهمیت میدید و دوست دارید همه چیز اختصاصی باشه پس ، به خورده کار داری ، زیاد طولانی نیست ، میتونید از همین کد های HTML ساده برای لینکدونی استفاده کنید ، برید اسکریپت انتقال دهنده پرشین اسکریپت رو بگیرید لینک هاتون رو با اون انتقال میدید بک هم نمیشه ، خیلی راحت لینک جدید اومد میری ابزارک اضافه میکنی لینک و بعد آدرس میدی خلاص

اگر دوست داری ساده کارت راه بیوفته بهتره همون افزونه رو انتخاب کنی وگرنه شاید گیج بشی

لینک به ارسال

به نظر من این خیلی خوبه من که استفاده میکنم ازش مشکلی نداره

با تشکر میدونی چرا وقتی تو محیط وب سایت ، تو قسمت لینکدونی ، رو لینکی که من گذاشتم کلیک میکنیم نمیره و ارور میده ولی از محیط مدیریت وردپرس میره . چرا ؟

می تونید ببینید : manbatman.ir

لینک به ارسال

با تشکر میدونی چرا وقتی تو محیط وب سایت ، تو قسمت لینکدونی ، رو لینکی که من گذاشتم کلیک میکنیم نمیره و ارور میده ولی از محیط مدیریت وردپرس میره . چرا ؟

می تونید ببینید : manbatman.ir

جوابتون توی تاپیک که پرسیده بودید دادم

http://forum.wp-parsi.com/topic/23318-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%86-mylinksdump/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...