رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

آقا من یه مشکل توی قالب ورد پرسم دارم که سه ستونه است ومیخوام توی صفحه اصلی سه ستونه باشه که هست ولی میخوام وقتی یه مطلبی رو باز میکنم دوستونه بشه توی تنظیماتش هست انجامشم میدم ولی وقتی یه مطلی باز میکنم ستون دوم میره پایین مطلب وکنار ستون اول سفید میمونه لطفا اگه کسی راه حلی برای مشکل من میدونه کمک کنید واقعا نیازمندم خیلی ممنون

لینک به ارسال

آقا این سایت منه الان کلا سه ستونه هست یعنی مطلبی هم که باز کنم سه ستونست وقتی توی تنظیماتش سه تا قسمت داره یکی اینکه صفحه اصلی سایت سه ستونه باشه یکی اینکه برای هرمطلبی که باز میشه دوستونه یا سه ستونه باشه یکیم برای تگ ها وبرچسب ها که سه ستونه باشه یا دوستونه ولی وقتی برای اینکه یه مطلب را باز میکنیم تنظیمات دوستونه را انتخاب میکنم کار نمیده البته الان تنظیماته دوستونه برای وقتی که یه مطلب رو باز میکنیم قرار میدم شماهم یه مطلب باز کنید ببینید ستون دوم میاد پایین ستون اصلی بعد یه سوال دیگه چه فنتی برای نوشتن بهتره. (مطالبی هم که داخلشه همینطوری امتحانی از سایت زومیت گذاشتم) بازم ممنون که واقعا اینقدر زود پاسخگو هستید.

webhamrah.com اسم سایت هستش.

لینک به ارسال

این را :

.container .sidebar_content {
float: right;
padding-top: 15px;
padding-bottom: 40px;
margin-left: 9px;
}

به :

.container .sidebar_content {
float: right;
padding-top: 15px;
padding-bottom: 40px;
margin-left: -9px;
}

تغییر دهید.

این یکی بهتره :

.single .container .sidebar_content , .single-post .container .sidebar_content {
margin-left: -9px !important;
}

ویرایش شده توسط Ghasem Paran
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

کجا هست؟؟؟

توی ویرایش قالبه؟؟؟

داخل فایل style.css

از ویرایش قالب میشه ، از هاست هم میشه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

میشه یه کاری کرد مطلب و ستون سوم بیاندبه جای مطلب وستون دوم میخوام مطلب موقع باز شدن بزرگتر باشه آخه

برای این کار باید فایل های قالب ویرایش بشه ، که در تخصص بنده نیست متاسفانه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا یه دنیا ممنون فقط این کد دومیه که گفتید این بهتره یکی اینکه دوستونه میشه یکی اینکه مطالب میچسبه به منوی اصلی

اما کد اولیه کار حل شد دوستونه شد.حداقل نمیشه یه کاری کرد که ستون دوم جمع تر(لاغرتر بشه) و مطلب بزرگتر باشه.اگه نشه هم اشکالی نداره واقعا دمتون گرم حداقل کارم حل شد

لینک به ارسال

آقا نه انگار همین طوری بهتره فقط اینکه این گزینه های توییت کردن وshareو.... در پایین مطالب بهم ریختس اگه این مشکلم حل بشه دیگه واقعا حل حله یه آدمایی مثل شمارو باید ...... چی بگم عالی هستید که رایگان مشکل مردمو حل میکنید

لینک به ارسال

آقا یه دنیا ممنون فقط این کد دومیه که گفتید این بهتره یکی اینکه دوستونه میشه یکی اینکه مطالب میچسبه به منوی اصلی

اما کد اولیه کار حل شد دوستونه شد.حداقل نمیشه یه کاری کرد که ستون دوم جمع تر(لاغرتر بشه) و مطلب بزرگتر باشه.اگه نشه هم اشکالی نداره واقعا دمتون گرم حداقل کارم حل شد

این 2 تا رو تغییر بدید.

.box-wrapper.two-columns-layout .sidebar_content .grid_7 {
width: 749px;
}
.container .sidebar_center .grid_3 {
width: 250px;
margin: 0px;
padding: 0px;
}

آقا نه انگار همین طوری بهتره فقط اینکه این گزینه های توییت کردن وshareو.... در پایین مطالب بهم ریختس اگه این مشکلم حل بشه دیگه واقعا حل حله یه آدمایی مثل شمارو باید ...... چی بگم عالی هستید که رایگان مشکل مردمو حل میکنید

برای من مشکلی نداره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا میگم فقط این شیر وتوییت واینام که گفتم پایین مطالب هست شما نمیدونی چطوری درستش کنم بهم ریخته

همین که بالای کامنت ها هست ؟

برای من درست نشان میدهد

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من 50 تا از 250 کم کردم و به

749 اضاف کردم.

یعنی میشه 300 و 699

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا درست شد خیلی ممنون میگم خیلیم اذیتتون کردم میگم این گزینه های shareو tweet .... که بالای کامنتا میان خرابن چیکارشون کنم وبهترین فونتی که شما پیشنهاد میکنی چیه یه مشکل دیگه این که برای اینکه همه چیز قالب فارسی بشه این افزونه رو باید نصب کنم دیگه:WP-Parsidate،نصب کردم ولی الان تاریخ های فارسی رو مثل تاریخ های انگلیسی که مثلا مخفف هست اینطوری:Augسه حرفیه تاریخای فارسی رو هم سه حرفی نشون میده اینطوری مثلا مرداد رو نشون میده:مرد ،یا شهریور نشون میده:شهر، واینکه این ساعته بروزرسانی که اون بالای سایت نزدیک لوگو هست خراب شده شما راه حلی نداری براش؟؟؟ بازم شرمنده.

آقا پس شما میگی من مشکلمو کجا مطرح کنم بعدم هروقت ناظری کسی بهم گیر دادن اونوقت حرف شما درسته تا حالا بهم هیچیم نگفتن اگه میخواستن همون اول نمیذاشتن و بهم اجازه نمیدادن خودشون بهم اجازه دادن

ویرایش شده توسط segaone1
لینک به ارسال

این گزینه های shareو tweet .... که بالای کامنتا میان خرابن چیکارشون کنم وبهترین فونتی که شما پیشنهاد میکنی چیه یه مشکل دیگه این که برای اینکه همه چیز قالب فارسی بشه این افزونه رو باید نصب کنم دیگه:WP-Parsidate،نصب کردم ولی الان تاریخ های فارسی رو مثل تاریخ های انگلیسی که مثلا مخفف هست اینطوری:Augسه حرفیه تاریخای فارسی رو هم سه حرفی نشون میده اینطوری مثلا مرداد رو نشون میده:مرد ،یا شهریور نشون میده:شهر، واینکه این ساعته بروزرسانی که اون بالای سایت نزدیک لوگو هست خراب شده شما راه حلی نداری براش؟؟؟

لینک به ارسال

همونطور که افشین عزیز گفتند ، پوسته شما رایگان نیست.

قوانین را بخوانید + پیام هم ندید.

بایگانی شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...