رفتن به مطلب

چرا سایتم پربازدید نمیشه؟

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

حدود 8 ماه هست که سایتمو راه اندازی کردم ولی ورودی گوگلم 70 تاست(اونم به زور به 70 تا میرسه)

قالبمو دیروز عوض کردم ولی فکر نمیکنم کم بودن ورودی گوگل به قالب خیلی ربطی داشته باشه چون سئوی قالب قبلیم خیلی بالا بود و سرعت لودش هم زیاد بود

دوستان جون من بگین چیکار کنم؟

من سایت رمان دیدم 1000 تا انلاین داشته با اینکه خیلی طراحی افتضاح وسئوی خرابی داشته ولی من چی ؟؟؟

با اینکه رمانها رو خیلی شو تغییر میدم بعضی هاشم توی صفحه گوگل اول هستش ولی بازم ورودی ندارم

من هر سه تا سایتمو 8 ماه پیش راه انداختم که اون یکی هم اصلا بازدید نداره و مربوط به سوالات زناشویی و ..... زندگی هستش

جون من بگین چیکار کنم ؟؟

من خودم احتمال میدم به خاطر میهن وبهاست باشه جون هاستمو از اینجا خریدم و اشتراکی هست و کیفیت هاست هاش هم پایینه احتمال داره از اون باشه ؟؟

اینم سایتم lroman.ir

راستی بادم رفت بگم توی گوگل وبمستر هم هیچ اروری تا بحال دریافت نکردم . فقط یدونه 5 ماه پیش بود که مشکلشو حل کردم

دوستان من خیلی توی این زمینه حرفه ای هستم یعنی خیلی سابقه دارم قبلا هم یه سایت داشتم حدود 3 سال پیش فروختمش و همیشه اطلاعاتمو اپدیت میکنم

البته اون موقع هاستم سرور پارس بود و سایتم هم خیلی پربازدید شد ( رتبه الکسام به 1000 رسید)

نمیدونم ولی فک کنم مشکل از میهن وبهاست باشه

نظر شما چیه ؟؟ lroman.ir

ویرایش شده توسط mahdi120012
لینک به ارسال

از چه افزونه های سئویی استفاده میکنی؟

مطالبت اصلا کپی نیستا؟

بک لینک هم خریدی؟ یا با سایتی تبادل لینک کردی؟

سایت من روی میهن وب هاست است و من الان روزی 3هزار ای پی بازدید داریم

www.applesp.ir

لینک به ارسال

ببینید هاستینگ تاثیر داره توی گوگل شما چراکه گوگل آی پی هایی که اسپم میدن رو شناسایی میکنه و کلا بلاک میکنه ! اما میهن وب هاست چندین ساله تو این زمینه فعالیت میکنه و مشکلی نداره اگر مشکلی برای هر قسمتش پیش بیاد مطمئنا سایت های دیگه ای هم که روی آی پی شما با DNS ست شدن به مشکل میخوردن

سایت شما طراحی ضعیفی داره مطالب فکر میکنم کپی باشه ، باید از مطالب اختصاصی استفاده کنید ، اشتراک گذاری توی شبکه های اجتماعی مثل G+ و فعالیت تو انجمن های بزرگ مهمه

لینک به ارسال

همیشه مشکل فنی نیست دوست منًبه کاربران و جامعه هم بستگی داره! وقتی میانگین مطالعه ی هر ایرانی در سال چند دقیقه بیشتر نیست و سایت شما هم در مورد کتاب و رمانه ، 70 تا ورودی گوگل روزانه چیزی در حد معجزه ست!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز, باید بصورت کلی بررسی بشه, و گفته دوستان هم کاملا درسته, سایت من هم روی میهن وب هاسته روزانه بین 2900 تا 3200 روزانه بازدید داره, باید کلی وقت بزارید, به موضوعاتی باید بپردازید که کاربران فراوانی داره, مثلا در اوایل بخاطر مشغله ها سایت دست خودم نبود و موضوعاتش اصلا درست نبود که روزانه 5 تا 6 هزار بازدید داشت ! که از وقتی سایت دست خودمه روزانه مطالب قدیمی رو که ارسال شده حذف و پست جدید جایگزین می کنم,و هر کدوم از این پست هارو با توجه به سرچ کاربران ارسال می کنم مثل نوشتن آموزش های نرم افزار و غیره ... مبنا رو بر اساس آینده نگری قرار دادیم , جذب شدن کاربران هم برای سایت شم بازدیدکننده خاص خودشو می خواد, ولی در صورتیکه مبانی سایت رو بر یک موضوع خاص و مطالب خاص از خودتون بگذارید ارزش داره براش وقت صرف کنید ...

لینک به ارسال

از چه افزونه های سئویی استفاده میکنی؟

مطالبت اصلا کپی نیستا؟

بک لینک هم خریدی؟ یا با سایتی تبادل لینک کردی؟

سایت من روی میهن وب هاست است و من الان روزی 3هزار ای پی بازدید داریم

www.applesp.ir

دوست من برو تو الکسا یه نگاهی به امارت بنداز

بعد الکی بگو

بیشترین ورودی به سایت شما از سایتhttp://www.3sotdownload.com و http://ahangbaz.org هستش

یعنی تقریبا هیچی ورودی گوگل نداری :D

از افزونه alii in seo pack استفاده میکنم

بک لینک هم نخریدم

همیشه مشکل فنی نیست دوست منًبه کاربران و جامعه هم بستگی داره! وقتی میانگین مطالعه ی هر ایرانی در سال چند دقیقه بیشتر نیست و سایت شما هم در مورد کتاب و رمانه ، 70 تا ورودی گوگل روزانه چیزی در حد معجزه ست!

من میگم وبلاگ بلاگفا با موضوع رمان اشغالی دیدم امارگیر وبگذرش 1000 تا انلاین نشون میداده

تازه سئوی وبلاگش افتضاحه و مطالبش هم بعضیاش مثل من کپیه و خیلی قالب زشتی داره

ولی من چی ؟؟ هرکاری میکنم ورودی گوگلم از 70 بالاتر نمیره

سلام دوست عزیز, باید بصورت کلی بررسی بشه, و گفته دوستان هم کاملا درسته, سایت من هم روی میهن وب هاسته روزانه بین 2900 تا 3200 روزانه بازدید داره, باید کلی وقت بزارید, به موضوعاتی باید بپردازید که کاربران فراوانی داره, مثلا در اوایل بخاطر مشغله ها سایت دست خودم نبود و موضوعاتش اصلا درست نبود که روزانه 5 تا 6 هزار بازدید داشت ! که از وقتی سایت دست خودمه روزانه مطالب قدیمی رو که ارسال شده حذف و پست جدید جایگزین می کنم,و هر کدوم از این پست هارو با توجه به سرچ کاربران ارسال می کنم مثل نوشتن آموزش های نرم افزار و غیره ... مبنا رو بر اساس آینده نگری قرار دادیم , جذب شدن کاربران هم برای سایت شم بازدیدکننده خاص خودشو می خواد, ولی در صورتیکه مبانی سایت رو بر یک موضوع خاص و مطالب خاص از خودتون بگذارید ارزش داره براش وقت صرف کنید ...

شما درست میگین ولی جدا اگه کسی بتونه مشکل سایتمو بگه ممنون میشم

الان هر سه تا سایتم همینجورین با اینکه 8 ماهه راهشون انداختم و یکی از سایتهام که مربوط به زناشویی هستش کاملا اختصاصیه ولی هنوز 10 تا ورودی گوگل داره

اونم تو میهن وب هاسته

لینک به ارسال

دوست من برو تو الکسا یه نگاهی به امارت بنداز

بعد الکی بگو

بیشترین ورودی به سایت شما از سایتhttp://www.3sotdownload.com و http://ahangbaz.org هستش

یعنی تقریبا هیچی ورودی گوگل نداری :D

از افزونه alii in seo pack استفاده میکنم

بک لینک هم نخریدم

من میگم وبلاگ بلاگفا با موضوع رمان اشغالی دیدم امارگیر وبگذرش 1000 تا انلاین نشون میداده

تازه سئوی وبلاگش افتضاحه و مطالبش هم بعضیاش مثل من کپیه و خیلی قالب زشتی داره

ولی من چی ؟؟ هرکاری میکنم ورودی گوگلم از 70 بالاتر نمیره

شما درست میگین ولی جدا اگه کسی بتونه مشکل سایتمو بگه ممنون میشم

الان هر سه تا سایتم همینجورین با اینکه 8 ماهه راهشون انداختم و یکی از سایتهام که مربوط به زناشویی هستش کاملا اختصاصیه ولی هنوز 10 تا ورودی گوگل داره

اونم تو میهن وب هاسته

سلام

ما خیلی وقت پیش از این سایتها www.3sotdownload.com ahangbaz.org تبلیغات پاپ اپ خریده بودیم الان شما به هر دو این سایهتا مراجعه کن ببین اثری از ما تو این دو تا سایت می بینی

متاسفانه این یکی از بزرگ ترین عیبهای الکسا است یعنی دیر به دیر این قسمتش آپ میشه وگرنه ما یک ماه که دیگه از سایتها تبلیغ پاپ آپ نگرفتیم

لینک به ارسال

دوست عزیز, شما به گوگل وبمستر تولز نگاه کردید ؟ ببینید اروری چیزی نداره ؟ و اینکه شما چقدر به کلمات کلیدی و نوشتن متاها وقت صرف می کنید ؟ , سایتتون رو در وبمستر بینگ هم ثبت کنید, در جستجوگر yandex.com هم ثبت کنید , پست های قدیمیتون رو بازبینی کنید کلمات کلیدی رو با h2 و بولد کردن مشخص و بروز رسانی کنید , سعی کنید جملات و کلماتی که در سایت بکار می برید بر مبنای سرچ باشه , اگر مثلا شما یک سایت دانلود آهنگ داشته باشید و بخواید از کلمات کلیدی "دانلود آهنگ" و یا "دانلود آهنگ جدید" استفاده کنید, خیلی دیر به صفحه سرچ گوگل میایید چه برسه در صفحه اول هم باشید! چرا ؟ چون شما کلمات کلیدی رو انتخاب کردید که هزاران سایت و 10 ها هزار بلاگ که رقیب قدرتمند و بروز با آرشیوی قوی برای شما هستد این اجازه رو بشما نمیدن ! مگر اینکه هم متن نوشتاری هم آهنگ هایی که میگذارید کلا اختصاصی باشند ! البته همیشه استثناهایی هم هست !, شما اول باید در گوگل وبمستر سایت رو آنالیز کنید , از سایت مپ تا ارورها , و بعد از فیکس کردن ارورها سایت رو فچ کنید, سعی کنید در سایت های مرتبط با موضوع سایتتون مشارکت داشته باشید, شبکه های اجتماعی و ...

موفق باشید *

لینک به ارسال

سلام دوستان

ممنون از نظراتتون

یه سوال دیگه هم دارم

من مطالبم خوب میره توی گوگل مثلا یه مطلب دارم به اسم

داستان واقعی عشق مهدی و نیلوفر

وقتی اینو توی گوگل سرچ میدم نفر اول میام ولی وقتی سرچ میزنم

داستان واقعی عشق

اصلا توی صفحه اول گوگل نیستم نمیدونم چرا با اینکه هیچکس تابحال چنین مطلبی نزاشته و مطلبم هم کاملا واقعی هستش ولی بازدید کننده وقتی اینو پیدا کنه که اسم کل مطلبو بنویسه

ولی وقتی بنویسه داستان واقعی عشق سایت من نمیاد با اینکه از برچسبها هم استفاده کردم

چیکار کنم بنظرتون ؟؟

من همه ی مطالبم وقتی که اسمشون رو کامل سرچ میدم نفر اول میاده ولی وقتی که حتی 1 کلمه از اخرشو حذف میکنم دیگه صفحه اول گوگل نمیاره

اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز , اونها نظر نیستند, بگذارید من چند سوال از شما می پرسم

شما سایتتون رو در گوگ وبمستر تولز و بینگ ثبت نام کردید ؟

ارور و خطایی در سایت مپ ندارید ؟

سرعت لود شدن سایتتون بشدت بالاست و خیلی کند , از افزونه هایی که فشار زیاد بروی سرور میارن استفاده کردید مثل افزونه نمایش مطالب مرتبط مثل Yet another related post . که هر کدوم از اینها باعث افزایش فشار به سرور و باعث کندتر شدن سایت شما میشن , از نظر سئو و بک لینک ها هم مشکل دارید » woorank.com/en/www/lroman.ir

در مورد سوال آخرتون این کاملا طبیعی هستش , من مطالبی دارم برای سال پیش ولی هنوز توی سرچ نیومدن ! چرا ؟ چون باید روی اون موضوع روزانه و اصولی روش کار بشه ! , یعنی این نمیشه من که مثلا روی آموزش نرم افزار تمرکز کردم , بیام 1 فیلم بزارم و کلمات کلیدیش رو هم بزارم دانلود فیلم جدید و انتظار داشته باشم تا چند هفته یا ماه دیگه بیام توی سرچ ؟! نه ! چون این کلمه ی دانلود فیلم جدید الان سایت های زیادی روی این کلمه با آرشیو ی از 100 تا هزاران فیلم روبروی من هستند ! ولی اگر بجای دانلود فیلم جدید بنویسم" دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم و رایگان " برای کسانی که توی سرچشون ترکیبی از این کلمات رو بکار می برند زودتر میام توی سرچ و صفحه اول . چون جستجوگر هوشمندی مثل گوگل میاد بر اساس محتوای کلی سایت یک جمع بندی میکنه و موضوع سایت شمارو مشخص میکنه که سرچ هایی که مناسب به موضوع سایت شما هست رو کم کم به سایت شما معطوف می کنه . البته اینها همش نیست ! چون میبینی یک بلاگ بخاطر رنکینگ خوب بلاگفا یا ... بالاتر از 1 سایت قرار میگیره ! این نکته رو بدونید هر چی کلمات و حروف کلمات کلیدی شما کمتر باشند شما دیرتر به صفحه اول می رسید, چرا ؟ چون سایت های زیادی روی اونها کار کردند, ولی هر چی بلندتر شانس برای جذب ip هایی که از این دست سرچ ها میان توی سایت بیشتره, و به مرور زمان میشه کلمات کلیدی رو تخصصی تر و بهینه تر کرد .

موفق باشید *

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

بله سایتو تو وبمستر و بینگ ثبت کردم( هر 3 تا سایتم ثبت هستش )

خیر( ارور و خطایی از نظر سایت مپ ندارم ولی قبلا یه انجمن داشتم که کلا پاکش کردم و 1000 تا ارور برام اومد. که اونم مربوط به انجمن بود.

سرعت لود سایت هم نمیدونم چیکارش کنم من فکر میکنم مشکل از میهن وب هاست باشه چون همیشه سرور لود سایتم روی 30 هستش و هرچی هم تیکت زدم پاسخ خوبی ندادن بهم

اینم بخش سرور لودم(( تازه الان روی 8 هست خیلی خوبه، بعضی وقتا تا 30 هم میرسه)

234.jpg

اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نه دوست عزیز اصلا کاری به هاست نیست ! سایت شما عکس هاش خیلی زیادن , البته افزونه ای که گفتم خیلی فشار روی سرور میاره ...

لینک به ارسال

دوستان همینجور که میدونین ای پی هاست من اشتراکی هستش

اگه سرور مجازی میهن وبهاست رو بخرم این بازدید سایتم درست میشه ؟؟

اینم لینکش http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=154

چیکار کنم بنظرتون ؟

بهترین سروریس میهن وبهاست برای سایت من چیه از نظر شما ؟؟

لینک به ارسال

دوستان همینجور که میدونین ای پی هاست من اشتراکی هستش

اگه سرور مجازی میهن وبهاست رو بخرم این بازدید سایتم درست میشه ؟؟

اینم لینکش http://my.mihanwebho...ents.php?id=154

چیکار کنم بنظرتون ؟

بهترین سروریس میهن وبهاست برای سایت من چیه از نظر شما ؟؟

برای هاست اگر میخواید هزینه کنید از هاست ایران یا هاست دی ال هاست بگیرید برای سایت های معمولی هم نت افزار به نظر من از خیلی های دیگه بهتره میهن پشتیبانیش اصلا خوب نیست

لینک به ارسال

یعنی سرور مجازی میهن و بهاست با ای پی اختصاصی مشکلمو حل نمیکنه ؟؟

اخه میهن دانلود هم هاستش از میهن و بهاسته

من فکر میکنم میهن وب هاست فقط هاستهای اشتراکیش آشغاله ولی هاستهای دیگش خوبه

نظر شما چیشه؟

یه سوال دیگه هم دارم

از کجا بفهمم ای پی هاست اشتراکی من در گوگل بلاک یا اسپم شناخته شده یا خیر ؟؟

لینک به ارسال

با سلام و احترام

چقدر بحث رو طولانی میکنید و کشش میدید!

باید نکات زیر رو متذکّر بشم:

1: میهن وب هاست سرور های بسیار خوب و پر سرعتی داره من خودم از اون ها استفاده میکنم (هاست لینوکس - میزبانی وب - خارج از کشور) و سایتم رو در عرض 2 هفته به رتبه 4000 کشور رسوندم و از سئوی بسیار خوبی هم بهره مند بودم که وقتی مطالبی که توی سایت من بود سرچ میشد من جزو 2 سایت اوّل بودم که نمایش داده میشدند.

2: برای افزایش الکسا و گوگل رنک باید کار های زیر رو بکنید:

1: مطالب بهینه و پز بازدید باشه

2: از قالب ، عکس ها ، مطالب و سرعت خوبی بهره مند باشین

3: تبلیغات خود رو در سایت ها راه بندازید. حتّی اگر شده سایت های آگهی رایگان و وبلاگ ها و سایت ها به وسیله دیدگاه ها

4: سایت خود رو در موتور های جستجو ثبت کنید که دوستان قبلاً توضیحات کافی رو دادند

5: از افزونه های سئو استفاده کنید که خود من از این افزونه استفاده میکنم: All Seo In One Pack که به نظرم عالی کار میکنه

6: از تگ های مختلف و واقعی استفاده کنید

اگر فکر میکنید مشکل از سرعت هاست شما هست میتونید یه تیکت بزنید تا هاست شما رو جا به جا کنند.

موفّق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...