رفتن به مطلب

حذف پلان ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطوری میتونم تمام اثرات نصب پلاگین را حذف کنم

بشه مثل روز اول که وردپرس نثب میکنی

لینک به ارسال

یک وردپرس رو تو لوکال نصب کنید بعد برید تو دیتا بیسش بعد جداول اضافی که در دیتا بیس سایت خودتون میبینید رو حذف کنید.اینجوری میشه مثل روز اول!

لینک به ارسال

نه نمیشن. اما برای اطمینان یک بک اپ هم بگیرین... ولی در کل نمیشن چون پست ها توی جدول wp_post ذخیره میشن.البته اگه درست نوشته باشم !!! ولی در هر حال پست ها توی یک جدول خاص ذخیره میشن که این جدول از اول تا اخر وردپرس وجود داره و جزء پیشفرض های وردپرس هست....

لینک به ارسال

اصلا اگه به ریسکش به نظرت نمی ارزه میتونی از سایتت یک بک اپ از خود وردپرس بگیر (برون بری) بعد اول از همه داخل لوکال درون ریزی کن.اگه جواب داد.سایتت رو پاک کن و دوباره وردپرس رو نصب کن.ولی راح حل اول بهتره چون من مطمعنم که همشون توی یک جدول میرن.الان میرم برات یک مدرک بیارم!!!

لینک به ارسال

راه دیگه ای که وجود داره اینه که از افزونه های مخصوصش استفاده کنید که ولی به نظر من این دو راهی که من دادم خیلی خوب تره... افزونه ای رو هم نمیشناسم که بهتون معرفی کنم.

لینک به ارسال

میتونی یک بک آپ با افزونه بگیری بعد دوباره نصب کنی دیگه راهی نداری ؟ البته تا جایی که ما میدونیم

لینک به ارسال

تو phpmyadmin نگاه کنین هر جدولی که اسمش به افزونه‌ها میخوره رو پاک کنین. اسم جدول‌های اصلی مثل posts و comments تابلوئه.

لینک به ارسال

بخش اول پیشوند اسم جداول هست که موقع نصب تعیین شده.

بخش دوم هم اسم جداول هست مثلا : commentmeta

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...