رفتن به مطلب

تغییر دادن عکس تایتل قسمت نظرات

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

هیچی هنوز به ما نگفته اقا ایمان ، فقط وقتی شما گفتی انلاین باشه بهتره من اینکار رو انجام دادم و الان آماده است که شما راهنمایی کنید . اول میخواستم یه نگاهی به سایت بندازید (www.takwarez.com/takbaner) ، فکر کنم یه جاش مشکل داره که اون تایتل بالای سایت رو نمیاره .....

از فایل header.php تگ title خودتون کپی کنید و داشته باشید و کد زیر را جایگزین و امتحان کنید.

<title><?php if (is_home () ) { bloginfo('name'); }
elseif ( is_category() ) { single_cat_title(); echo ' - ' ; bloginfo('name'); }
elseif (is_single() ) { single_post_title();}
elseif (is_page() ) { single_post_title();}
else { wp_title('',true); } ?></title>

ویرایش شده توسط سعید
لینک به ارسال

دمت گرم درست شد ، فقط این تم بهینه شده است ، این کد روی بهینه بودنش تاثیر نداره ؟

لینک به ارسال

دمت گرم درست شد ، فقط این تم بهینه شده است ، این کد روی بهینه بودنش تاثیر نداره ؟

این کد فقط برای نمایش عنوان سایته و تاثیری نداره و اگر SEO براتون مهمه سعی کن عنوانی کوتاه و جامع که سایتتونو معرفی کنه انتخاب کنی.

لینک به ارسال

اقا مرتضی ، اصلا اونا رو ولش کن ، شما که احتمالا سرتون شلوغه ، اونم حجمش زیاده ، فقط بهم بگید چه جوری میتونم اون عکس تایتل نظر ارسالی کاربران رو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ :mellow:

لینک به ارسال

فایل comments رو باز کنید و تکه کد زیر رو پیدا کنید:

<div class="meta"><ul>
لطفا" ادب را در هنگام ارسال نظر رعایت کنید !

تغییر بدید به :

<div class="meta comm"><ul>
لطفا" ادب را در هنگام ارسال نظر رعایت کنید !

بعد هم در فایل استایل کد زیر رو اضافه کنید:

.meta {
background:transparent url(images/comm.png) no-repeat scroll center top;
}

و فایل بکگراند با نام comm.png رو که دلخواه تون هست رو در پوشه images قرار بدید.

لینک به ارسال

آقا مرتضی ، بازم اون چیزی که من گفتم نبود ، من الان اومدم کلی روی عکس توضیح دادم اگه لطف کنید و وقت بزارید کاملا متوجه منظور من میشید که من منظورم چیه .....

1-قسمتی که 1 شماره گذاری شده ، اون قسمتیه که کاربران برای ما نظر ارسال کردند .

2-قسمتی که 2 شماره گذاری شده ، مربوط به ارسال نظر.

>>>> که شما به من گفتید کدها رو جای اون قسمت 2 کپی کنم که منظور من این نبود .

الان موضوع اینه که من میخوام فقط و فقط عکسهای قسمت 1 رو که برای هر نظر شامل سه تا عکس میشه (1.عکس تایتل 2.عکس بکگراند 3.عکس فوتر) رو عوض کنم .....

حالا با این اوصاف من باید چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ ;) ;) ;) ;) ;)

post-649-0-98553200-1347653816_thumb.png

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

یک موردی

الان عکس 1 روی سایت شما چیز دیگه ایی هست.

شما میخوای شبیه عکس 1 دربیاری؟

لینک به ارسال

قسمت شماره یک رو اگه ببینید روی این قسمت (www.takwarez.com/takbaner) هستش ، من میخوام قسمت 1 رو به صورت عکسی که براتون پیوست کردم بشه .....

post-649-0-77680900-1347734397_thumb.gif

لینک به ارسال

بله آقا مرتضی ظاهراَ دچار مشکل شده ، الان شما روی سایت اصلی توضیح بدبد (http://www.takwarez.com/) ...... الان من دوباره یه عکسی براتون ارسال کردم که مربوط به قسمت نظرات کاربران سایته که گفتم که میخوام تغییر بدم ، الان منتظرم که این عکس پیوستی رو به اون عکسی که قبلا بهتون دادم تغییر بدم ....

post-649-0-84407900-1347828340_thumb.png

لینک به ارسال

برای سایت اصلیتون همین مطلب پست #33 رو میتونید انجام بدید.

لینک به ارسال

وقتی این کارو میکنم کل تایتل های سایت هم عوض میشن !!!!! من فقط میخوام همین قسمت رو عوض کنم ...

لینک به ارسال

اون بخش که کد رو گفتم عوض کنید، انجام میدید؟ یک کلاس جدید اضافه میشه و فقط در کامنت ها پس زمینه تایتل عوض میشه.

لینک به ارسال

بله وقتی این کار رو میکنم ، تاریخ و نویسنده نظر جاهاشون بهم میریزه ....

لینک به ارسال

الان من اودم توی این عکس ، پس زمینه رو عوض کردم ولی بازم تاریخ و .. بهم میریزه

post-649-0-83214600-1348068455_thumb.jpg

لینک به ارسال

خوب این به خاظر این هست که شما تاریخ و ارسم ارسال کننده رو توی دو تا خط قرار دادید. باید کنارهم قرار بدید.

لینک به ارسال

نه ، خود تم توی یک خط جا داده و من هم دست به هیچ چیزش نزدم ! باید چه کار کنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...