رفتن به مطلب

مشکل در افزونه feed wordpress

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من مدتیه یه سایت فیدخوان راه اندازی کردم روزهای اول که هر فیدی قرار می دادم اتوماتیک آپدیت می شد یا به روز رسانی که می زدم نشون می داد مطلب میاره اما الان وقتی فید جدید می زارم و به روز رسانی میکنم مینویسه 0 آپدیت و 0 مطلب جدید اصلا مطلب نمیاره بعضی از فیدهام کار میکنن اونایی که روز اول گذاشتم .

تنظیمات هم یکی هستش واسه آپدیت با فیدهای دیگه

لطفا راهنماییم کنید .

ممنون از سایت خوبتون

لینک به ارسال

معمولا اینکه نتونه فید را دریافت کنه به ایراد سایتی که ازش فید میگیرید مربوط می شه از یک سایت معتبر (مثلا یکی از وبلاگهای بلاگفا) برای آزمایش فید بگیرید و تست کنید

لینک به ارسال

من همه فیدهایی که قبلا کار میکرده امتحان کردم 1000 تا امتحان کردم اصلا نمیاره امکانش هست نقص دیتابیس باشه ؟ مثلا یه تیبل خراب شده باشه؟ آخه یه بار mysql زده بیرون به خاطر لود بالای سرور

لینک به ارسال

خوندن فیلد هیچ ربطی به دیتابیس نداره بعد از خوندن دریافت و انتشار می تونند بهش مربوط بشند نسخه ی رایگان این افزونه برای استفاده از تعداد بالای سایت تهیه نشده و به سرعت جداول را پر می کنه

وارد phpmyadmin بشید تمام جداول را سلکت کنید و از طریق منوی کشویی زیر جداول روی گزینه optimize table کلیک کنید و دوباره بعد از اپتیمیز نمودن همه را سلکت کنید و repear table را بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...