رفتن به مطلب

نمایش جعبه صفحات شرطی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میشه شرطی نوشت که اگه تعداد صفحات بیشتر از 2 تا بود در این صورت جعبه صفحات رو نشون بده ؟

به این یک نگاه بندازید www.animationiha.ir

همونظور که میبینید هیچ صفحه ای وجود نداره ولی جعبه نشون داده میشه.

لینک به ارسال

منظورتون از جعبه چیه ؟ صفحات سایت رو میگید ؟ از چ افزونه ای استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

منظورتون از جعبه چیه ؟ صفحات سایت رو میگید ؟ از چ افزونه ای استفاده میکنید؟

بله همون باکس که نوشته صفحات

از wp page numbers

لینک به ارسال

والا Wp-page-Numbers رو نمیدونم اما میدونم از صفحه تنظیمات افزونه wp-pagenavi گزینه "ناوبری را نمایش بده حتی در صورت وجود 1 صفحه" رو بزنید اگر از wp-pagenavi استفاده کنید شاید اینجوری کارتون راه بیوفته در غیر اینصورت با اضافه کردن پست رو صفحه اصلی ناوبری سایت نشون داده میشه برید توی صفحه تنظیمات وردپرس ، از قسمت تنظیمات کلی "خواندن" رو بزنید بزاریدش روی 5 ، پست 6 ام رو بدید نشون میده

البته کمک بیشتر خواستی هستم

لینک به ارسال

والا Wp-page-Numbers رو نمیدونم اما میدونم از صفحه تنظیمات افزونه wp-pagenavi گزینه "ناوبری را نمایش بده حتی در صورت وجود 1 صفحه" رو بزنید اگر از wp-pagenavi استفاده کنید شاید اینجوری کارتون راه بیوفته در غیر اینصورت با اضافه کردن پست رو صفحه اصلی ناوبری سایت نشون داده میشه برید توی صفحه تنظیمات وردپرس ، از قسمت تنظیمات کلی "خواندن" رو بزنید بزاریدش روی 5 ، پست 6 ام رو بدید نشون میده

البته کمک بیشتر خواستی هستم

مرسی ولی الان که من دارم از همین افزونه استفاده میکنم

یه همچین شرطی میخوام

<?php global $page, $paged;
if ( $paged >= 2 || $page >= 2 ) {
شماره صفحات
} ?>

که البته کد بالا کار نمیکنه

لینک به ارسال

ببینید به نظرم از کد های نمایش صفحات بدون افزونه استفاده کنید اگر میخوایید صفحات رو نشون بدید

https://www.google.com/url?q=http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/104-%25D8%25B4%25D9%2585%25D8%25A7%25D8%25B1%25D9%2587-%25DA%25AF%25D8%25B0%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C-%25D8%25B5%25D9%2581%25D8%25AD%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25AF%25D9%2588%25D9%2586-%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25B2%25D9%2588%25D9%2586%25D9%2587/&sa=U&ei=nqjLU_yECq_U4QTkh4CIBg&ved=0CAYQFjAA&client=internal-uds-cse&usg=AFQjCNEfvl503c8ALteJdN86v3fvnr2sQA

البته به نظرم بجای ایجاد حجم بیشتر با استفاده از دستورات شرطی از wp-pagenavi استفاده کنید خیلی سبکه بهتره

لینک به ارسال

ببینید به نظرم از کد های نمایش صفحات بدون افزونه استفاده کنید اگر میخوایید صفحات رو نشون بدید

https://www.google.c...JdN86v3fvnr2sQA

البته به نظرم بجای ایجاد حجم بیشتر با استفاده از دستورات شرطی از wp-pagenavi استفاده کنید خیلی سبکه بهتره

دوست عزیز مرسی از راهنماییتون

بنا به دلایلی میخوام از افزونه wp-page-numbers استفاده کنم

من یک چیزی میپرسم و شما جواب دیگه ای میدید ! :)

من با افزونه مشکلی ندارم که شما میگید از افزونه استفاده نکنید

من فقط یک خط شرط میخواستم و اگه اطلاعی در موردش دارید ممنون میشم راهنماییم کنید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...