رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد نوشتن پلاگین وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

امیدوارم پستم تکراری نباشه

راستیتش من میخوام برا وی پی پلاگین بنویسم از آموزشهای انجمن هم استفاده کردم اما ناقص هستن

ببینید من میخوام به پلاگین بنویسم که هم مدیریت داشته باشه هم تو پوسته نمایش داده شه تواموزشها کامل توضیح ندادن

الان مثلا میخوایم یه پلاگین امتیاز دهی به مطالب بسازیم

خوب تو آموزش های همینجا یاد گرفتم که کدهای سمت مدیریت رو بسازم...

اما مشکلم اینه که باید مثلا چطور در پوسته نمایش بدم کد رو باید کجا بزارم؟

الان برا دیتالایف که ماژول مینویسم مثلا معلومه که تگی خروجی رو بزارم تو کدوم فایل اما اینجا یکم برام مبهمه

ممنون میشم یکم راهنمایی کنید :rolleyes:

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز شما برای پلاگین نویسی باید به زبان PHP مسلط باشید در غیر این صورت اصلا امکان نداره که بتونید پلاگین بنویسید چون براتون گیج و سردرگمه !

پلاگین نویسی برای وردپرس راحته به شرطی که PHP رو کامل بلد باشید و از منابع Codex خود وردپرس استفاده کنید .

http://codex.wordpress.org/Developer_Documentation#Plugin_Development

لینک به ارسال

نتیجه فیلدهایی که در بخش ادمین ایجاد می کنید را با تابع زیر نمایش دهید

<?php echo get_option('your_plugin_option_name');?>

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز شما برای پلاگین نویسی باید به زبان PHP مسلط باشید در غیر این صورت اصلا امکان نداره که بتونید پلاگین بنویسید چون براتون گیج و سردرگمه !

پلاگین نویسی برای وردپرس راحته به شرطی که PHP رو کامل بلد باشید و از منابع Codex خود وردپرس استفاده کنید .

http://codex.wordpre...gin_Development

نتیجه فیلدهایی که در بخش ادمین ایجاد می کنید را با تابع زیر نمایش دهید

<?php echo get_option('your_plugin_option_name');?>

ممنون از راهنمایی همه ی شما دوستان عزیز

به پی اچ پی آشنایی دارم در حد متوسط :rolleyes: فقط چون زیاد با وی پی کار نکردم یکم اینجای کار ابهام داشت برام

باز هم یک دنیا ممنون اگر سوالی بود باز هم مزاحم میشم ;)

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی میتونه واسه من یه پلاگین سفارشی بنویسه ؟؟؟ مبلغش هم پرداخت میکنم . میخوام کاربر وقتی از طریق پی لاین پول رو پرداخت کرد یه سریال کد بهش نشون داده بشه و اون سریال کد هم توی یه دیتابیس ذخیره بشه . اگر کسی به php مسلط هس و میتونه کمکم کنه واسم توی یاهو مسنجر پیام بذاره . roooshd

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...