رفتن به مطلب

مشکل با تغییر کد css

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان ببخشید من یه مشکلیه که ی مدت برام پیش اومده کدهای css تغییر ک میدم بعد چند ساعت تغییر میکنه افزونه کش داشتم ولی قبلا پاک کرده بودم بعدشم مشکلی نداشتم میشه بفرماید مشکل از چیه؟؟

لینک به ارسال

سلام

الان بعد از پاک کردن افزونه کش مشکلی ندارید؟؟

افزونه کش پاک کردم قبلا بعدش مشکلی نبود بعد دو سه هفته این مشکل برام پیش اومد الان تغییری ک میدم بعد نیم ساعت یا یک ساعت تغییر میکنه ن تنها برای خودم حتی کسای دیگه رفرش مکینن براشون تغییر نمیکنه بعد یک ساعت تغییر میکنه

لینک به ارسال

شما کد های فایل htaccess رو اینجا بزارید ببینیم چون امکان داره فایل های شما از طریق htaccess کش بشن ، کد هارو بزارید دوستان نگاه کنن با اینکه کد های وردپرس رو بزارید باشه بقیرو پاک کنید ببینید درست میشه یا نه

البته بک آپ یادتون نره چون این فایل مهمی هستش

لینک به ارسال

افزونه کش پاک کردم قبلا بعدش مشکلی نبود بعد دو سه هفته این مشکل برام پیش اومد الان تغییری ک میدم بعد نیم ساعت یا یک ساعت تغییر میکنه ن تنها برای خودم حتی کسای دیگه رفرش مکینن براشون تغییر نمیکنه بعد یک ساعت تغییر میکنه

افزونه های کش معمولا تنظیماتی و دکمه هایی رو دارن برای پاک کردن کش سرور اون رو بزنید کش سرور پاک میشه

بعدش باید ش مرورگر رو خالی کنید اینطوری دیگه نباید مشکلی باشه

شایدم به خاطر

کد های فایل htaccess رو اینجا بزارید ببینیم چون امکان داره فایل های شما از طریق htaccess کش بشن ، کد هارو بزارید دوستان نگاه کنن

البته بک آپ یادتون نره چون این فایل مهمی هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...