رفتن به مطلب

این سایت از چه افزونه یا کدی استفاده می کنه ؟

پست های پیشنهاد شده

جدیدترین مطالب سایت که در صفحه اول قرار داره چطوری هست؟ منظورم از چه افزونه یا کدی استفاده میشه ؟ فک نکنم RSS فید باشه چون وقتی لینک میشه برای خدش یه صفحه مجزا در سایت داره و از طرفی در یک ساعت 100 - 200 تا پست میذاره که به نظر نمیرسه کسی مطلب بذاره و خودکار هست !

http://www.postfun.ir

لینک به ارسال

سلام با این کد 5 تا از جدیدترین مطالب نمایش داده میشه ( لینک و عنوان پست و کمی از پست به عنوان توضیح )

<ul>
<?php $the_query = new WP_Query( 'showposts=5' ); ?>
<?php while ($the_query -> have_posts()) : $the_query -> the_post(); ?>
<li><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<li><?php echo substr(strip_tags($post->post_content), 0, 250);?></li>
<?php endwhile;?>
</ul>

این کد هم به صورت لیستی مطالب جدید رو نشون میده

<?php wp_get_archives( array( 'type' => 'postbypost', 'limit' => 10, 'format' => 'html' ) ); ?>

لینک به ارسال

منظورمو متوجه نشدید ، سایتی که نام بردم از حالتی مثه فید خوان استفاده میکنه : مطالب سایتهای دیگه رو لینک میکنه اما نه به همون سایت ها بلکه در صفحات خودش ، یه نگاه به سایت بندازید ( کدی که دادین مربوط به چند مطلب آخر سایته ،میدونم ممنون ، اما منظور من چیز دیگه بود)

این سایت کل مطلب رو در ساعت قرار میده که ظاهرا یه جور فید خوان هست که به سایتهای دیگه هم لینک نمیشه و برای خودش صفحه میسازه

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

منم دنبال اين هستم بدونم از چي استفاده ميکنند...

يه سر به اينجا بزنيد خودم هنوز استفاده نکردم..اما ببينم چطور کار ميکنه...تونستم بسازم راهنماييتون ميکنم

http://mandegarweb.com/file/generator/feedreader

لینک به ارسال

این سایتی که گفتید ، فک کنم فقط فید رو میخونه و نشون میده (افزونه و فیدخوان وردپرس)، اما سایتی که گفتم ، بعد از کلیک رو لینک ها به سایت مرجع هدایت نمیشید و در سایت باقی میمونیدو ادامه مطلب رو میخونید

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

/سلام. از افزونه feedwordpress استفاده میشه.

البته چون مطالبش کپی برابر اصل هست، شانس کمی در ایندکس مطالب داره و اسپم شناخته میشه./

لینک به ارسال

/سلام. از افزونه feedwordpress استفاده میشه.

البته چون مطالبش کپی برابر اصل هست، شانس کمی در ایندکس مطالب داره و اسپم شناخته میشه./

الان خودت خبرخوان لی لی پدی که داری و وقتی ارجاع دده میشه به سایت منبع و تبلیغ سایتت در کنار هست با چه افزونه ایه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...