رفتن به مطلب

عضویت و پست گذاشتن

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخوام یه سایت طراحی کنم که کاربر عضو سایت بشه بعدش مطلب بزاره مطلبش هم توی یک قسمت از سایت قرار بگیره

بعدش اگر مطلب خوبی بود مدیر سایت بتونه اون مطلب رو قرار بده توی یک بخش دیگه

میشه؟؟

مثل سایت زیر : www.qazvin.info

لینک به ارسال

با اون افزونه اون کاری که میخوام رو نمیشه کرد فکر کنم

آیا این روشی که من میگم شدنی هست؟

که تو سایت یک عضویت وجود داشته باشه که وقتی عضو شد میاد داخل وردپرس دیگه بعدش اومد توی وردپرس پست میزاره بعدش دسته هاش رو هم یه دسته ی مخصوص میزاره بعدش مدیر سایت اگر خواست میاد داخل وردپرس بعد دسته اش رو عوض میکنه و توی دسته ی مطالب داغ میزاره

میشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز خب نصبش کنید متوجه میشید که میشه !

بعدش هم ارسال پست رو فقط برای اعضا بذارید و عضویت وردپرس رو هم فعال کنید

لینک به ارسال

سلام

شما بدون افزونه هم می تونید این کار رو بکنید.

نقش پیش فرض برای ثبت نام رو روی مشارکت کننده بزارید و یا بعد از این که کاربر ثبت نام کرد به شما اطلاع بده تا نقش اون رو تغییر بدید.

کاربر (با نقش مشارکت کننده) به پیشخوان البته با امکانات محدود دسترسی داره و می تونه نوشته مورد نظر خودش رو در دسته ی مورد نظرش ارسال کنه تا مدیر بعد از بازبینی اون رو تایید کنه و در سایت قرار بده.

این تصویر گویای همه چیز هست:post-3225-0-02016700-1405446495_thumb.pn

لینک به ارسال

درود.

بعلاوه پیشنهاد دوستان می توانید از افزونه wp-user-frontend نیز استفاده کنید امکانات بیشتری در احتیار شما قرار خواهد داد.

http://wordpress.org/plugins/wp-user-frontend/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...