رفتن به مطلب

راهنمایی برای ساخت API برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید محترم.

سوالی داشتم درمورد API و اینکه چطوری میشه یکی توی وردپرس نوشت.

اگر تا حالا با APIهای معتبر مثل توییتر یا reCaptcha کار کرده باشید، بعد از ثبت اپلیکیشن، دوتا کلید public و private میدن. سوالی که من داشتم اینه که من دارم با وردپرس یه API مینویسم که پاسخ آن رو به خاطر کتابخانه جاوا اسکریپتی که استفاده می‌کنم (AngularJS) باید json باشه، من کلید public و private هم درست کردم، حالا چطوری میتونم این دوتا رو طوری به کار ببرم که private key لو نره و APi من هم امن باشه؟

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

سپاس

لینک به ارسال

سلام. از دوستان اگر کسی سابقه کار با API داشته، ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

چون میخوام این API رو توسعه بدم و در آیده میخوام توی موبایل هم ازش استفاده کنم. به این دلیل میخوام که نمیخوام کس دیگه ای بتونه به API دسترسی پیدا کنه. حالا دقیقاً مثل توییتر هم نه. روشی میخوام که بشه api رو کاملاً ایمن کرد.

لینک به ارسال

اگه منظورتونو درست متوجه شده باشم

شما میتونی بعد از ثبت نام کاربر یه کلید یکتا بسازی و بدی به کاربر تا تو فراخوانی api قرار بده وقتی اون api فراخوانی میشه با استفاده از این پارامتر و یه سلکت به بانک میتونین تشخیص بدین چه شخصی داره تابع رو فراخوانی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...