رفتن به مطلب

لپ تاپ مت مولنوگ :D

پست های پیشنهاد شده

مگه نرم افزار های اپل پولیه؟

ویندوز هم که رایگان نیست

n56jr ایسوس هارد SSD نداره

نه دست فروش سر کوچه ما مفت مفت اونا رو ریخته وسط :D

خب مگه من گفتم ویندوز؟ برو لینوکس

شما دارید بهانه بیخود برای قانع کردن خودتون میارید، هارد ssd درسته خوبه، ولی شما دقیقاً با ssd میخواید چیکار کنید؟؟؟؟ اگه هدف برنامه نویسیه، به نظرم هیچ فرقی نداره. هر طور خودتون میدونید، ولی به نظرم هزینه بیخودی هست که خودتون پشیمون میشید.

لینک به ارسال

نه دست فروش سر کوچه ما مفت مفت اونا رو ریخته وسط :D

خب مگه من گفتم ویندوز؟ برو لینوکس

شما دارید بهانه بیخود برای قانع کردن خودتون میارید، هارد ssd درسته خوبه، ولی شما دقیقاً با ssd میخواید چیکار کنید؟؟؟؟ اگه هدف برنامه نویسیه، به نظرم هیچ فرقی نداره. هر طور خودتون میدونید، ولی به نظرم هزینه بیخودی هست که خودتون پشیمون میشید.

وقتی یه لپ تاپ رو خریداری کنیم، بعد از چند سال سیستم های اون قدیمی میشه و باید یه لپ تاپ دیگه بخریم

قصد من اینه یه لپ تاپ بخرم که سیستم اون بالا باشه و بعد از چند سال نیازی به خرید لپ تاپ دیگه نداشته باشم

لینک به ارسال

شما ابرکامپیوتر چند صد متری رو هم بخری، باید عوضش کنی بعد چند سال، هر طور خودتون میدونید.

لینک به ارسال

سیستم عامل مک خیلی خیلی سرتر از ویندوز و حتی لینوکس هستش چون با حداقل میزان قدرت سخت افزاری سرعت و کارایی خیلی بالاتری داره دوستان همه چیز سخت افزار قدرتمند نیست مچ بودن نرم افزار ها با سخت افزار هم فاکتور بسیار مهمیه !!! وقتی نرم افزار با سخت افزار مچ نباشه سخت افزار هر چقدر هم که قدرتمند باشه باز هم مشکل ایجاد میشه !

سیستم عامل مک از نظر کارایی از ویندوز خیلی بهتره چون با تحقیقاتی که کردم مک از همه نظر بهتره ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...