رفتن به مطلب

لپ تاپ مت مولنوگ :D

پست های پیشنهاد شده

تا حالا لپ تاپ مت مولنوگ رو از نزدیک دیدید؟ :D

من که از نزدیک ندیدم... :lol:

اما تصویر اون رو خوب مشاهده کنید:

MattMullenwegStateoftheWord2012.png

matt-state-of-the-word-2012.jpg

این لپ تاپ رو کدوم شرکت ساخته؟

چرا لوگو وردپرس داره؟

لینک به ارسال

اگه دقت کنی مک بوکه. لوگوی وردپرس رو چسبونده روش

آره

دقت نکرده بودم. پشت لوگو عکس سیب هم هست :D

چرا واسه مایکروسافت یا گوگل کار نمیکنه؟

لینک به ارسال

عزیزم نباید برا اونا کار کنه اگرم میبینی لوگو وردپرس رو زده 2 دلیل داره شاید

1. نمیخواسته اپل رو تبلیغ کنه

2. میخواسته کلا لوگو وردپرس رو همه جا بزنه

3. گزینه الف و ب :D

لینک به ارسال

سیستم عامل مک و کلا مک بوک ایر یکی از بهترین لب تاپ ها و سیستم عامل های دنیاست ماها الکی خودمون رو وابسته به این ویندوز کردیم !

کار با مک بوک ایر خیلی لذت بخشه اگر یه بار مک بوک رو دستتون بگیرید باهاش کار کنید دیگه اصلا نمیخواهید از خودتون جداش کنید .

لینک به ارسال

البته علیرضا عزیز اینم باید در نظر بگیریم که محدودیت هایی داره (البته تو ایران و کشور های فقیر تر) اگر کار کردی که مطئنم کار کردی خوشت میاد ازش ولی لامصب ویندوز ی چیز دیگس نمیتونی خودتو جدا کنی ازش من یه مدت با مک پرو کار کردم روش مجازی ساز نصبیدم از بس که گیر بودم ، معمولا کسی زیاد نمیشناسه مک رو فقط به درد کسایی میخوره که توانایی کار کردن رو باهاش دارن ، اگر تسلط ندارید روی مک به هیچ وجه بخاطر تک بودنش یا خوشگل بودنش نخریدش چون تو ایران معمولا ....

خلاصه خواستیم نظری بدیم اسپم شه :D

لینک به ارسال

مت مولنوگ سیستم وردپرس رو به تنهایی ساخت؟ چه کسی توی این کار بهش کمک کرد؟

لینک به ارسال

مت مولنوگ سیستم وردپرس رو به تنهایی ساخت؟ چه کسی توی این کار بهش کمک کرد؟

از روی سیستم بلاگ b2 ادامه کار داد.

لینک به ارسال

از روی سیستم بلاگ b2 ادامه کار داد.

اگه ممکنه بیشتر در مورد این سیستم توضیح بدید

مگه این آقا چندتا زبان برنامه نویسی رو بلد بود؟ اون موقع چقدر سابقه داشت؟

لینک به ارسال

به گفته خودش وردپرس رو فقط توی چند ساعت ساخته کسی که به PHP تسلط کامل داشته باشه خوب ساخت چنین سیستمی هم واسش راحته .

سیستم b2 در واقع استارت شروع وردپرس بود .

لینک به ارسال

به گفته خودش وردپرس رو فقط توی چند ساعت ساخته کسی که به PHP تسلط کامل داشته باشه خوب ساخت چنین سیستمی هم واسش راحته .

سیستم b2 در واقع استارت شروع وردپرس بود .

پس وقتی این آقا تونسته در زمان کم این سیستم رو بسازه، یه برنامه نویس ایرانی هم باید بتونه...

من موندم چرا هنوز سیستمی بهتر از وردپرس و محبوب تر از وردپرس معرفی نشده

لینک به ارسال

پس وقتی این آقا تونسته در زمان کم این سیستم رو بسازه، یه برنامه نویس ایرانی هم باید بتونه...

من موندم چرا هنوز سیستمی بهتر از وردپرس و محبوب تر از وردپرس معرفی نشده

اول باید ایده وجود داشته باشه تا وقتی که یک الگوریتم یا ایده مناسب وجود نداشته باشه هیچ کاری نمیشه کرد ! وردپرس هم اول از یک ایده به اینجا رسیده خوب معلومه که کسی نمیتونه ایده ایی مشابه وردپرس دیگه پیدا کنه ! البته ساخت سیستمی مثل وردپرسی که الان میبینید حاصل نتیجه چندین سال زحمته و به همین راحتی هم نیست . بعد هم اینکه بحث اعتماد سازی هم در میونه معمولا کاربر های ایرانی هیچ وقت نمیان به نرم افزار های ساخته شده ایرانی اعتماد کنن ! خود خیلی از نرم افزار های خارجی هم مشکوک به سرقت اطلاعات هستن .

ساخت سیستمی مثل وردپرس دیگه اسمش اسکی رفتن میشه و جذب اعتماد کاربر ها هم به همین سادگی نیست وردپرس الان فقط یک سیستم مدیریت محتوا نیست بلکه تبدیل به یک غول تجارت شده .

لینک به ارسال

والا ما تو ایران هرکی رو دیدیم مک بوک خریده اومده روش ویندوز ریخته :D

ویرایش شده توسط امین رسولی
لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

مارک لپ تاپ matt اپل هست

منم میخوام اپل بخرم

توی کدوم سایت میتونم جدید ترین لپ تاپ های ساخته شده توسط اپل رو مشاهده و خریداری کنم؟

لینک به ارسال
توی کدوم سایت میتونم جدید ترین لپ تاپ های ساخته شده توسط اپل رو مشاهده و خریداری کنم؟

http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Brand-10/

مارک لپ تاپ matt اپل هست

منم میخوام اپل بخرم

سید جان ناراحت نشو ولی این حرفت رو بیشتر جُک میدونم! این چه ربطی داره که مثلا مت مولونگ لپتاپش اپل هست لپ تاپ منم اپل باشه... پیراهن مت مولونگ هم چهار خونه ای بنفش هست.. فکر کنم لباس زیرش هم آبی باشه :D;)

شما قدرتی رو که یک لپتاپ اپل میده رو میتونی راحت کمتر از نصفش یه لپ تاپ دیگه ای رو بخری... لینک زیر رو ببین:

http://www.digikala.com/Search/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/#/Category-Laptop/Category-Notebook-Netbook-Ultrabook/Attributes-308_472/Attributes-303_432/Status-2/

این لپ تاپ هایی که میبینی تقریبا همشون یه قدرت هستند... اما اپل دقیقا دوبرابر قیمت رو داره...

یک لپ تاپ msi که تقریبا قیمت همون مک بوک ایر رو داره رو حالا ببین:

http://www.digikala.com/Product/DKP-34684/MSI-GT60-2OC-3K-IPS-Edition-B/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%DB%8C-GT60-%D9%85%D8%AF%D9%84-2OC-3K-IPS-Edition

یه ابر رایانه هست واسه خودش لامصب :D

لینک به ارسال

دلیل من واسه خرید اپل سیستم عامل اون هست. چون ویروس نمیگیره

قیمت اپل نسبت به بقیه گران تره

اما با همه این وجود فکر میکنم اپل از بقیه بهتر باشه

مثلا:

قیمت اپل ME293 از لپ تاپ MSI GE60 2OE تقریبا 2 میلیون بیشتره. در حالی که امکانات MSI GE60 2OE از اپل بیشتره!

اما با همه این وجود قصد خرید لپ تاپ اپل رو دارم. چون هیچ گرانی بی دلیل نیست

MSI GT60 2OC 3K IPS Edition - B خیلی امکانات توپی داره. قابل ارتقا هم هست

اما یه سوال:

چرا با وجود MSI GT60 2OC 3K IPS Edition - B باز هم برنامه نویسان بزرگ خارجی از لپ تاپ اپل استفاده میکنن؟ (در حالی که کیبورد اپل فقط یک Ctrl داره و دکمه های Delete & End & Home هم نداره و بعضی از قطعات اون قابل ارتقا نیست)

من فکر میکنم بخاطر سیستم عاملش باشه...

نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

خب سیستم عامل های لینوکس که خیلی خیلی خیلی سرتره از نظر امنیت از اپل و سایر سیستم ها... اکثریت برنامه نویس ها هم از لینوکس استفاده میکنند نه مک او اس چون یک سیستم عامل باز هست و هر کسی میتونه اگه علمش رو داشته باشه شخصی سازی های وحشتناک انجام بده در صورتی که هم ویندوز و هم مک اوس هر دو یک سیستم بسته هستند... نسل آینده سیستم عامل ها بدون شک و کوچکترین تردیدی متعلق به لینوکس هست... هر روز هم داره به کاربراش اضافه میشه... همین اندوریدی هم که ملت ریختن روش و فراگیر شده وحشتناک اونم برپایه لینوکس هست... یعنی به عبارتی یک توضیعی از لینوکس هست... لینوکس هزاران توضیع و دسکتاپ داره برای افراد با همه نوع از سلیقه ها...

سید چون سید هستی دارم بهت میگم... شک نکن که مک بوک گرفتی میگی ای کاش حرف مرتضی نظری رو گوش میکردم... ببین حالا کی اینو بهت گفتم...

لینک به ارسال

خب سیستم عامل های لینوکس که خیلی خیلی خیلی سرتره از نظر امنیت از اپل و سایر سیستم ها... اکثریت برنامه نویس ها هم از لینوکس استفاده میکنند نه مک او اس چون یک سیستم عامل باز هست و هر کسی میتونه اگه علمش رو داشته باشه شخصی سازی های وحشتناک انجام بده در صورتی که هم ویندوز و هم مک اوس هر دو یک سیستم بسته هستند... نسل آینده سیستم عامل ها بدون شک و کوچکترین تردیدی متعلق به لینوکس هست... هر روز هم داره به کاربراش اضافه میشه... همین اندوریدی هم که ملت ریختن روش و فراگیر شده وحشتناک اونم برپایه لینوکس هست... یعنی به عبارتی یک توضیعی از لینوکس هست... لینوکس هزاران توضیع و دسکتاپ داره برای افراد با همه نوع از سلیقه ها...

سید چون سید هستی دارم بهت میگم... شک نکن که مک بوک گرفتی میگی ای کاش حرف مرتضی نظری رو گوش میکردم... ببین حالا کی اینو بهت گفتم...

چیزی که من رو سمت اپل کشانده اینه:

چرا بزرگترین برنامه نویسان خارجی از اپل استفاده می کنند؟

چرا کاربرای خارجی اعتقاد دارن که هیچ چیز به پای اپل نمیرسه؟

من قصد خرید ME293 رو دارم. چون:

هارد: SSD

پردازنده: core i7

مانیتور: ISP

و گرافیک خوبی داره

نظر شما چیه؟

میخوام یه سیستم بخرم که قیمت اون حدود 5 میلیون باشه و امکانات بالا رو داشته باشه

لینک به ارسال

سید جان هر جور خودت میدونی عمل کن... راستی حتما یه پیراهن چهار خونه ای بنفش هم بخر بعضی از بزرگترین برنامه نویس های جهان از این پیراهن استفاده میکنند... ;) این پیراهن خیلی مهم هست چرا؟چون میتونست به یه پیراهن با یک رنگ دیگه بخره چه دلیلی داشت بره اینو بخره؟ حتما نکات مهمی در پشت این پیراهن وجود داشت ;)

لینک به ارسال

سید جان هر جور خودت میدونی عمل کن... راستی حتما یه پیراهن چهار خونه ای بنفش هم بخر بعضی از بزرگترین برنامه نویس های جهان از این پیراهن استفاده میکنند... ;) این پیراهن خیلی مهم هست چرا؟چون میتونست به یه پیراهن با یک رنگ دیگه بخره چه دلیلی داشت بره اینو بخره؟ حتما نکات مهمی در پشت این پیراهن وجود داشت ;)

پیراهن 4 خونه دارم :lol:

به نظر شما با 5 میلیون تومان چه لپ تاپی بخرم که امکانات فوق رو داشته باشه؟

تازه میخوام برم دانشگاه و میوام یه لپ تاپ باشه که توی 4 سال دانشگاه به خوبی جواب بده و نیازی به خرید لپ تاپی دیگه نباشه؟ (رشته امنیت اطلاعات)

زیاد هم با ویروس ها و بد افزار های هکینگ سر و کار دارم و نرم افزار های بسیار سنگین رو نصب میکنم

روزانه بیش از 15 ساعت هم اینترنت هستم

لینک به ارسال

خوش به حالتون که پول خرید مک بوک دارید :(

برنامه نویس اگه برنامه نویس باشه، با ویندوز 95 هم برنامه مینویسه، چیزی که الان بی در بایستی شما میخواید، در واقع تجملاته. لپ تاپ اپل هیچ چیزی زیاد از لپ تاپ های دیگه نداره و صرفاً مدلی برند هست. لپ تاپ MSI که دوستمون پیشنهاد کردن، یه ابرلپ تاپه واقعیه.

ویروس نمیخواید؟ برید لینوکس

میخواید باکلاس باشه؟ برید لینوکس

سیستم کم دارید؟ برید لینوکس

کلاً برید لینوکس!

اینکه میگید بیشتر برنامه نویسای بزرگ از مک بوک استفاده میکنن، دلیل داره:

1. خرید مک بوک برای اونا به صرفه هست، یعنی یه مک بوک پاشون ارزون تر از ما درمیاد

2. خیلی از برنامه های باحال برنامه نویسی برای اپله + چون بازار اپ های آیفونی و آیپدی اونجا داغه و فقط با سیستم اپل میشه برای آی دیوایس ها اپ ساخت، بنابراین به صرفه تر براشون

اپل کاربرد اون چنانی در ایران نداره، شما ب.ز. (با بُز اشتباه نشه :D) هم باشی، اول بخوای یه سیستم 5 میلیونی اپل برداری، بعد خداتومن پول آپدیت های هر دفعه اش + نرم افزارهای اصل + بازی های اصل + غیره و غیره رو بدی اونم هر چند وقت به چند وقت هم زورت میگیره.

اینه که من کلاً با برند اپل مخالفم. از هیچ نظر نمی صرفه. به نظرم بهترین لپ تاپ در رده مک بوک پرو n56jr ایسوس هست که یکی از دوستام داره، اونم تازه برنامه نویسی رو استارت زده و براش هم واقعاً عالیه.

من کل، ی برنامه نویس واقعی بهش کیبورد خالی هم بدید، برنامه مینویسه :D

لینک به ارسال

این اخرین مدلی هست که بهت پیشنهاد میدم!

http://www.digikala.com/Product/DKP-35245/ASUS-N56JN-A/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-N56JN

دیگه از این مدل بهتر گیرت نمیاد... به قول دیجی کالا دیگه نمیشه واسش عیبی تراشید... کاملترین لپتاپ تو رده هاش... (اینم بگم از مک بوک خیلی سرتره...)

لینک به ارسال

اپل کاربرد اون چنانی در ایران نداره، شما ب.ز. (با بُز اشتباه نشه :D) هم باشی، اول بخوای یه سیستم 5 میلیونی اپل برداری، بعد خداتومن پول آپدیت های هر دفعه اش + نرم افزارهای اصل + بازی های اصل + غیره و غیره رو بدی اونم هر چند وقت به چند وقت هم زورت میگیره.

مگه نرم افزار های اپل پولیه؟

ویندوز هم که رایگان نیست

n56jr ایسوس هارد SSD نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...