رفتن به مطلب

طراحی چند افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام

به یک یا چنتا افزونه برای انجام کار های زیر نیاز دارم

اگه رایگانش هست ممنون میشم معرفی کنید وگرنه قیمت طراحیش رو بگید

1_ کاربر فقط با مروگرهای موبایلی و تبلت ها بتونه سایت رو مشاهده کنه و وقتی با مرورگرهای دسکتاپ وارد سایت میشه ، سایت یه متن دلخواه ما رو نشون بده

2_ کاربرا الان با استفاده از یه افرونه ارسال پست میتونن توی سایت پست ارسال کنن ولی میخوام کاری کنم هرکاربر فقط و فقط بتونه یه پست ارسال کنه و یه گذبنه توی هدر سایت اضافه بشه به `اسم اپدیت ` و کاربر با زدن اون پستش اپدیت بشه ( زمان ارسال پست به اون لحظه اپدیت بشه و بیاد جز پست های جدید) البته توی هر 24 ساعت 2 بار بتونه پستش رو اپدیت کنه

3_ یه افزونه vip که کاربرایی که عضو شدن بتونن اکانتشون رو ارتقا بدن به صورتی که اون امکان 2بار اپدیت به 24 بار در هر 24 ساعت برسه

لینک به ارسال

سلام

با php هم میشه اینکارو کرد اما افزونه wptouch رو نصب کنید دقیق یادم نیست یک گزینه داشت که سایت رو فقط در موبایل نمایش میداد

2 و 3 - افزونه Iranian VIP, Advanced VIP رو نصب کنید میتونید همه امکانات رو داشته باشید

درگاه بانک ملت و بانک ملی رو هم داره برای شارژ حساب کاربری

• امتیاز 2
لینک به ارسال

برای نمایش فقط برای موبایل دقیق یادم نیست ولی یا از همین افزونه که گفتید یا یه افزونه دیگه قبلا استفاده کردم ولی مناسب کارم نبود ، وحتما باید قالب اصلی سایت برای کاربر نشون داده بشه. البته قالب سایت موبایلی هست و فقط میخوام همون وقتی با مرورگرهای دستکاپ وارد میشن یه پیام نشون بده

برای مورد 2 باافزونه هایی که فرمودید امکانش هست ؟ همین که هرکاربر فقط یه پست بتونه ارسال کنه و دفعه های بعد بتونه اپدیت کنه ؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...