رفتن به مطلب

درخواست 2 تا کد تو صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام..

من یک ساب دومین دارم که روش ی سایت نصبه حالا میخوام تو ی قالبم که جداست ی کدی بزارم که

آخرین نظر ها و مطالب رو همراه آواتار نشون بده..

چ کدی باید بزارم که اینارو از همون ساب دومینم بخونه؟؟

لینک به ارسال

سلام ممنون..

گشتم تو انجمن ولی یا پیدا نکردم اون چیزیو که میخواستمو یا نبود

اگه هست چیزی لینکشو بزارید

همچین چیزی میخوام :

من یک ساب دومین دارم که روش ی سایت نصبه حالا میخوام تو ی قالبم که جداست ی کدی بزارم که

آخرین نظر ها و مطالب

رو همراه

آواتار و تاریخ

نشون بده..

لینک به ارسال

<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', false);
require('/home/domain/public_html/sub-domain/wp-blog-header.php');
query_posts('showposts=10');
while (have_posts()): the_post(); ?>
<li>
<?php echo get_avatar(get_author_id(), 85);?>
<?php the_date('Y/m/d');?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" class="red"><?php the_title(); ?></a>
</li>
<?php endwhile;
wp_reset_query();?>

و استفاده از rss را هم که فرمودند شما نباید چیزی که می خواهید را جستجو کنید مسلما خواسته ی شما مختص شماست باید کلیدی را که برای جستجو فرمودند جستجو کنید و شناخت و شخصی سازی کدها برای آنچه که می خواهید با خودتان است به عبارت دیگر پشتیبانی برای مواردی شبیه مورد شما کد کلی را می دهد و شما باید برنامه نویسی را در حد نیازتان بدانید یا با یک برنامه نویس برای رفع مشکلتان تماس بگیرید

لینک به ارسال

این بخش را باید ویرایش کنید بجای دامین نام دامین FTP تون و بجای sub-domain نام ساب دامینتون رو باید بگذارید

این کد با فید کاری نداره و دو راهی که دارید کاملا متفاوت هستند

لینک به ارسال

برای نظرها باید کوئریش رو بنویسید ولی اگر کوئری را دارید می تونید با قرار دادن

قبل از کوئری، کوئری را در ساب دامین اجرا و در دامین چاپ کنید

لینک به ارسال

شما میتونی تو تمی که توی ساب دومی هست یه page template بسازی و توش کدهای نمایش آخرین مطالب رو خروجی بگیری حالا چه html چه jSON .بعد پیج جدید ایجاد کنی و page template رو روی جدیدی که ساختی قرار بدی. . بعد توی دومین دیگر آدرس این پیجت رو میدی و با ایجکس مقادیر رو قرار میدی.

لینک به ارسال

<?php
// Include WordPress
query_posts('showposts=10');
while (have_posts()): the_post(); ?>
<li>
<?php echo get_avatar(get_author_id(), 85);?>
<?php the_date('Y/m/d');?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" class="red"><?php the_title(); ?></a>
</li>
<?php endwhile;
wp_reset_query();?>

و استفاده از rss را هم که فرمودند شما نباید چیزی که می خواهید را جستجو کنید مسلما خواسته ی شما مختص شماست باید کلیدی را که برای جستجو فرمودند جستجو کنید و شناخت و شخصی سازی کدها برای آنچه که می خواهید با خودتان است به عبارت دیگر پشتیبانی برای مواردی شبیه مورد شما کد کلی را می دهد و شما باید برنامه نویسی را در حد نیازتان بدانید یا با یک برنامه نویس برای رفع مشکلتان تماس بگیرید

استاد فخار این کد کار نمیکنه ؟؟ چرا؟؟

میگه تو لاینه 9 که همون سایتو ساب دامینو باید جاگزین کنم مشکل رخ داده

من اینجوری نوشتم..درسته؟؟

مثلا

require('/home/www.mysite.com/public_html/sub.mysite.com/wp-blog-header.php');

ویرایش شده توسط persianwp
لینک به ارسال

شما میتونی تو تمی که توی ساب دومی هست یه page template بسازی و توش کدهای نمایش آخرین مطالب رو خروجی بگیری حالا چه html چه jSON .بعد پیج جدید ایجاد کنی و page template رو روی جدیدی که ساختی قرار بدی. . بعد توی دومین دیگر آدرس این پیجت رو میدی و با ایجکس مقادیر رو قرار میدی.

نفهمیدم منظورتون رو

لینک به ارسال

آیا با ساختار Page template و نحوه ی ساختن پیج ها و ست کردن اونها به پیج تملیپ آشنایی دارید؟

لینک به ارسال

نشانی ساب دامینتون اشتباهه بجای www.mysite.com باید نام کاربریتون برای ورود به سی پنل و اف تی پی را بنویسید و و بجای sub.domain.com هم باید sub را بنویسید

لینک به ارسال

آیا با ساختار Page template و نحوه ی ساختن پیج ها و ست کردن اونها به پیج تملیپ آشنایی دارید؟

بله .. همونی که توی فهرست منو ها میشه از یک قالب دیگه هم استفاده کرد دیگه؟

لینک به ارسال

نشانی ساب دامینتون اشتباهه بجای www.mysite.com باید نام کاربریتون برای ورود به سی پنل و اف تی پی را بنویسید و و بجای sub.domain.com هم باید sub را بنویسید

ببخشید من تست کردم جناب فخار این کدها آخرین مطالب همین سایتو نشون میده نه سایتی که رو ساب دومینم هستش

اینجوری گزاشتم کدرو

require('/home/naslnoco/public_html/code/wp-blog-header.php');

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز وقتی ساب دامین ایجاد میکنید برای مثال web.domain.com یک پوشه در هاستتون به نام ساب دامین یعنی web ایجاد میشه که فقط باید نام ساب دامین را در کد بزارید

require('/home/نام کاربری/public_html/نام ساب دامین/wp-blog-header.php');

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز وقتی ساب دامین ایجاد میکنید برای مثال web.domain.com یک پوشه در هاستتون به نام ساب دامین یعنی web ایجاد میشه که فقط باید نام ساب دامین را در کد بزارید

require('/home/نام کاربری/public_html/نام ساب دامین/wp-blog-header.php');

سلام

منم همین کارو کردم دیگه نام یاب دامین من هست code نام پنل هاستمم هست naslnoco

ولی

این کدها آخرین مطالب همین سایتو نشون میده نه سایتی که رو ساب دومینم هستش

لینک به ارسال

کنار فایل wp-blog-header.php ساب دامینتون یک فایل بسازید و این کدها را توش بگذارید (مثلا به نام test-address.php ) بعد از طریق مرورگر صفحه

http://sub.site.com/test-address.php

یک ارور دریافت خواهید کرد که نشانی فایل را از روی هاست براتون توش می نویسه اون نشانی را بردارید و بجای test-address.php بگذارید wp-blog-header.php و در کدها قرار بدید

<?php if($a = $ : ?>

بالای بیست مورد استفاده کردم و کد مشکلی نداره

لینک به ارسال

کنار فایل wp-blog-header.php ساب دامینتون یک فایل بسازید و این کدها را توش بگذارید (مثلا به نام test-address.php ) بعد از طریق مرورگر صفحه

http://sub.site.com/test-address.php

یک ارور دریافت خواهید کرد که نشانی فایل را از روی هاست براتون توش می نویسه اون نشانی را بردارید و بجای test-address.php بگذارید wp-blog-header.php و در کدها قرار بدید

بالای بیست مورد استفاده کردم و کد مشکلی نداره

ببخشید من الان تو پوشه قالبم یه فایل مثلا به نام test-address.php بسازم و بعدش چه کدی قرار بدم توش؟؟

این کد رو کجا بزارم؟؟ header.php و در کدها قرار بدید

لینک به ارسال

استاد رفتم تو هاستم نشانیش اینه

/public_html/code/wp-blog-header.php

منم دقیقا همین نشانیو گذاشته بودم تو کد هام..جالبه !!!

این کد رو

باید کجا بزارم؟

لینک به ارسال

پاسختون رو با دقت بخونید من صحبتی از پوشه ی قالبتون نکردم عرضم را بخوانید کد را هم در فایلی که می سازید بگذارید (لطف کنید بجای تکرار سئوال پاسخ را با دقت بخوانید و عمل کنید و نتیجه را مطرح کنید و به هیچ وجه هم پیام خصوصی نگذارید در صورت تکرار پاسخ نمی دم)

لینک به ارسال

جناب فخار 100 بار خوندم و دقیقا عمل کردم اون چیزیو که گفتید ولی بازم لینکه مطلبه خوده سایتو نشون میده

این هم همون اروری هست که گفتید

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home3/naslnoco/public_html/code/test.php on line 1

و من آدرسو جای گزاری و در کد کپی کردم

احترام شما وظیفه ی ماست تو انجمن و بزرگه مایی ولی اون 20 باری که استفاده کردید از این کد برام جالبه..

تشکر از اینکه وقت گزاشتید

لینک به ارسال

این نشانی را بگذارید در کد اولی که دادم

/home3/naslnoco/public_html/code/wp-blog-header.php

و تست کنید نشانی روت ساب دامین شما این است نه باقی نشانه ها

فایل test.php را هم حذف کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...