رفتن به مطلب

ساخت منو (با پول)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو وبسایتم متن ترانه و اشعار شاعران رو میزارم چون لیست شاعران و ...زیاد هست مطمونا منوی موضوعاتم جالب نمیشه اگه بخوام همه رو به صفحه اصلی اضافه کنم.

میخوام لیست الفبایی درست کنم که با کلیک روی هز الفبا یه صفحه باز بشه بدون هیچگونه ستون و تبلیغات و ....و داخلش اسامی شاعران مربوط به ان الفبا همراه یه عکس کوچک بیاد.

شبیه سایت www.iransong.com که وقتی روی " ا " کلیک کردم لیستی شبیه عکس زیر برام پیدا کرد

چون میدونم وقت گیر هست و زحمت داره حاظرم به خاطرش پول بدم . لطفا دوستان برنامه نویس قیمت بدن.

ممنون

alef.jpg

ویرایش شده توسط حمید
لینک به ارسال

درود ...؛

انتهای این سایت رو یه بررسی بکنید. جستجو بر اساس حروف قرار داده و سیستم سایتشم وردپرس هستش.

حالا اگه دوستان دیگه توضیح بدن که این وبسایت به چه صورت ایچنین کرده، هم من ممنون میشم هم تا یه جایی کار دوست عزیزمون راه میفته.

-----------------

البته میشه یا تگ و یا دسته بندی اینکار رو کرد، ولی وبسایتی که لینکش رو قرار دادم ظاهرا از طریق یه تابع و یا حالا هر روش دیگه ای اینکار رو انجام داده.

باتشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...