رفتن به مطلب

چطور اعداد فارسی تو وردپرس رو به انگلیسی تبدیل کنم؟ (تو کل دیتابیس)

پست های پیشنهاد شده

سلام. لطفا راهنمایی کنید چطور اعداد فارسی رو تو وردپرس تبدیل به اعداد انگلیسی کنم؟ و کلا هر پستی میزارم اگر عدد توشه با انگلیسی وارد بشه.

اگر پلاگین هم دارید معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکل رو داشتم بخاطر فونت بود

اگه از فونت فارسی استفاده میکنید باید با نرم افزارهای ویرایش فونت اعداد فارسی رو از توش حذف کنید

یا از فونت tahoma استفاده کنید که اعدادش انگلیسین

لینک به ارسال

خیلی سادست شما فونت سایتتون عوض کن مشکل حل میشه راه دیگه ای فکر نکنم وجود داشته باشه

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکل رو داشتم بخاطر فونت بود

اگه از فونت فارسی استفاده میکنید باید با نرم افزارهای ویرایش فونت اعداد فارسی رو از توش حذف کنید

یا از فونت tahoma استفاده کنید که اعدادش انگلیسین

من از فونت tahoma استفاده میکنم ولی اعداد بصورت فارسی نوشته میشه!

خیلی سادست شما فونت سایتتون عوض کن مشکل حل میشه راه دیگه ای فکر نکنم وجود داشته باشه

فونت سایتم tahoma هست که اعدادش باید فارسی باشه. ولی از وقتی نسخه جدید وردپرس رو آپدیت کردم اعداد بصورت فارسی میاد

لینک به ارسال

اگه از بسته پارسی ساز استفاده می کنید از تنظیمات می تونید گزینه اعداد فارسی رو غیرفعال کنید

لینک به ارسال

اگه از بسته پارسی ساز استفاده می کنید از تنظیمات می تونید گزینه اعداد فارسی رو غیرفعال کنید

از این بسته استفاده نمی کنم. خود وردپرسم فارسی هست. اصلا تا حالا ازین بسته استفاده نکردم، میشه فقط واسه تغییر اعداد ازش استفاده کنم؟

لینک به ارسال

در دیتابیس هم فارسی هستند؟

کیبورد شما فارسی هست؟

برای تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی میتوانید از بسته پارسی‌ساز استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 7 سال بعد...
در 13 ساعت قبل، pegah shariaty گفته است :

فقط کافیه در قسمتی که متن را تایپ کرده گزینه بند را به پیش ساختارمند تغییر دهید فقط باید ابتدا عدد را به حالت انتخاب دربیاورید 

سلام، چطور میتونم مشخص کنم قالب برای متن انگلیسی اعداد رو انگلیسی نشون بده و برای متن فارسی فارسی؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در 13 دقیقه قبل، SFM گفته است :

سلام باید یه کلاس بهش بدید مثال

<span class="en-text">123456789</span>

داخل فایل استایل هم این رو اضافه کنید

.en-text{font-family: tahoma !important}

این کلاس و این کد استایل رو کجا اضافه کنیم؟

سلام 

ابتدا به تنظیمات قالب نگاه کنید ببینید محلی برای اضافه کردن css داره یا نه اگر داشت همونجا تایپ کنید و اضافه می شه

اگر قالبتون این ویژگی رو نداشت می تونید داخل فایل های اصلی قالب اضافه کنید.

اگر دانش برنامه نویسی را هم ندارید می تونید از افزونه های افزودن css یا css ساز ستفاده کنید

مانند افزونه ی مداد زرد استفاده کنید. خودش براتون css سازی رو هم انجام میده، فقط تو استفاده از این افزونه زیاده روی نکنید (همه جا رو بخواین تغییر بدید) که باعث می شه قالب بهم بریزه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...