رفتن به مطلب

حذف یکجا عنوان سئو

iAmin

پست های پیشنهاد شده

من میخوام در افزونه wordpredss seo کلیه عنوان های سئو که در تنظیمات پایین این مطالب قرار میگیره رو حذف کنم به صورت یکچا!

حالا دلیلم چیه؟میگم شاید بتونید راه بهتری پیشنهاد بدید!

چون عنوان سئو بر عنوان های دیگه مطلب اولویت داره اون نمایش داده میشه و من در همه تنظمات هدهد|نام مطلب رو قرار دادم

ولی چون قبلا در عنوان های سئو به صورت عنوان مطلب - هدهد قرار میدادم هالا که تنظیمات رو عوض کردم در مطالب قبلی عوض نمیشه

لینک به ارسال

پس از گذشت یک روز .....

دوستان کسی اگه میتونه لطفا راهنمایی کنه هرچی جست و جو کردم بهنتیحه ای نرسیدم

لینک به ارسال

من میخوام در افزونه wordpredss seo کلیه عنوان های سئو که در تنظیمات پایین این مطالب قرار میگیره رو حذف کنم به صورت یکچا!

منظورتون کدوم مطالبه ؟

حالا دلیلم چیه؟میگم شاید بتونید راه بهتری پیشنهاد بدید!

یعنی چی ؟ منظور و خواسته ی دقیقتون چیه ؟

چون عنوان سئو بر عنوان های دیگه مطلب اولویت داره اون نمایش داده میشه و من در همه تنظمات هدهد|نام مطلب رو قرار دادم

ولی چون قبلا در عنوان های سئو به صورت عنوان مطلب - هدهد قرار میدادم هالا که تنظیمات رو عوض کردم در مطالب قبلی عوض نمیشه

لطف کنید و واسه سؤالهایی که شاید عمومیت کمتری داشته باشن ، توضیحات کامل و صحیح تری بدید و علاوه بر اون واسه درک بهتر مشکلتون ، اگه از عکس هم استفاده کنید خیلی بهتره ، تا دوستان به کمک اون بتونن سریعتر و کاملتر راهنماییتون کنن .

لینک به ارسال

دیگه از این کامل تر؟؟

عنوان سئو در افزونه یوست هستش.

میخوام یک جا همه رو حذف کنم دلیلش رو هم گفته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...