رفتن به مطلب

آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده !

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی بچه های وردپرس فارسی , خوب در این تاپیک قصد قرار دادن لینک دانلود و همچنین آموزش کار با آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده را داریم .

ابتدا سورس را از لینک زیر دانلود کنید

خوب حالا سوال پیش میاید که این اصلا این آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده ! چه چیزی هستند ! اگر بخواهیم یک توضیح شیک و مجلسی بهش بدیم باید بگیم که این آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده ! تقریبا کار همون Font Awesome رو انجام میدن با این تفاوت که متحرک هستن و امکانات بیشتری مانند :

• انتخاب رنگ آیکون ها
  • انتخاب اندازه آیکون ها
  • انتخاب مدت انیمیشن آیکون ها
  • انتخاب رنگ هاور آیکون ها

را به کاربر می دهد ! خیلی خفنه :D .

حالا بریم سراغ آموزش استفاده از این آیکون ها :

ابتدا این کد ها را قبل از بسته شدن تگ </head> در داخل قالب خود قرار یدید :

<link href="css/bootstrap.min.css" rel="stylesheet" >
<link href="css/customizer.css" rel="stylesheet">
<link href="css/jquery.minicolors.css" rel="stylesheet">

<!--[if lt IE 8]>
<script src="js/json2.min.js"></script>
<![endif]-->

بعد این کد ها را بعد از بسته شدن تگ </head> ( ترجیها در خط آخر سایت خود ) قرار دهید :

<script src="js/jquery-1.9.1.min.js"></script>
<script src="js/raphael-min.js"></script>
<script src="js/livicons-customizer-1.3.js"></script>
<script src="js/jquery.inputCtl.min.js"></script>
<script src="js/jquery.minicolors.min.js"></script>
<script src="js/customizer.js"></script>

خوب الان شما آیکون های زنده رو به قالب خود معرفی کردید حالا برای اینکه مطمن بشید این آیکون ها درست کار میکنند و مسیر معرفی رو درست وارد کردید این کد رو داخ قالبتون قرار بدید و ببینید که آیا آیکون ظاهر میشه یا نه !

<span class="livicon" data-name="google-plus" data-size="200" data-c="#999" data-hc="#D33D2C" data-i="1" data-d="800"></span>

اگر اومد یعنی اینکه شما مراحل را به درستی انجام دادی اگرم نیمود یعنی که یه جای کار یک اشتباهی انجام دادی ! :blink:

خوب حالا اونایی که دوست دارن حرفه ای بشن و بتوتن هر کاری با این آیکون های بکنن این مطالب پایینی رو دنبال کنن .

همانطور که گفتیم برای استفاده از این آیکون ها در های جای قالب یاید کد زیر را قرار بدید :

<span class="livicon" data-name="google-plus" data-size="200" data-c="#999" data-hc="#D33D2C" data-i="1" data-d="800"></span>

درسته ؟ حالا این دقیقا چیه و چرا این کد و بدیم و چجوری متحرک میشه رو بهتون یاد میدم :

دقت کنید با تگ :

<span class="livicon"

ما آیکون های زنده رو فراخوانی میکنیم ولی فقط این کافی نیست باید بهش :

• اسم
  • رنگ
  • اندازه
  • رنگ هاور
  • تعداد تکرار
  • مدت اجرای انیمیشن

و مدت اجرای انیمیشن رو بدید

حالا به ترتیب شروع میکنم به توضیحات درباره اینا :

1 - اسم آیکون : اسم آیکون ! توضیخ خاصی براش وجود نداره این تگ اسم این آیکون مورد نظر شما را از کتابخانه livions فراخاونی میکنه مثل : facebook - timer

و 360 تا آیکون دیگه

data-name="google-plus"

2 - رنگ آیکون : همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده رنگ آیکون شماست :

data-c="#999"

3 - اندازه آیکون : همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده اندازه آیکون شماست :

data-size="200"

4 - رنگ هاور آیکون : بازم همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده رنگ هاور آیکون شماست :

data-hc="#D33D2C"

5 - تعداد تکرار آیکون : این تگ هم مشخص کننده دفعات تکرار انیمیشن آیکون شماست :

data-i="1"

6 - مدت زمان اجرای انیمیشن شما :

data-d="800"

دیدید چه راحت بود !

خوب دیگه برید حالشو ببرید :D منم برم دنبال زندگیم

موفق و پیروز باشید

تهیه سازی : توسط احسان اسکندری از ایران وردپرس

لینک به ارسال

دوست عزیز اولا که کل آموزش اشتباه هستش !!! چه خبره این همه لینک !!! برای متصل کردن به قالب فقط باید کتابخانه رافائل و دو کتاب خانه livicnos که یکیش css هستش و یکیش js !!!

دوما هم که این پکیج پولی هستش با این کاری که شما دارید میکنید مطمعن باشید ارزش اون رو به شدت ضایع میکنید نه شما بلکه همه اونایی که دارین به رایگان این پکیج ها رو یا با قیمت 2000 هزار تومن میفروشن که البته فکر کنم همین الانش هم این پکیج ارزش خودشو از دست داده به لطف دوستان عزیزی چون شما !!

سوما هم که قالب سایت رو به شدت سنگین میکنن و توی سئو سایت تاثیر بسیار بدی میذاره .

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز شما با کی کار دارید ؟! مگه من لینک دانلود را قرار دادم ؟ لطفا تهمت بیخود نزنید ,

من خودمم این حدود 1 ماه پیش این پکیج را خریدم و هزینشو پرداخت کردم ,

در رابطه با این حرفتون که :

چه خبره این همه لینک !!! برای متصل کردن به قالب فقط باید کتابخانه رافائل و دو کتاب خانه livicnos که یکیش css هستش و یکیش js !!!

این همه لینک , برای سازگار کردن این اسکریپت با دیگر مرورگر هاست , که خود codecanyon پیشنهاد داده , اگر لازم طرف مریض نبود که بیخود این همه براشون وقت بزاره ,

اگه ممکنه یه دمو هم بزارید!

سلام بفرمایید :

http://livicons.com/

ر

ویرایش شده توسط ایــــــــران وردپــــــرس
لینک به ارسال

تشکر زیاد از دوسته خوبم

احسان اسکندری

بعدشم دادشمون دلش بزرگه که لینکه دانلودیو که خودش پول داد خریدو در اختیارمون قرار داد

عادته ما اینه تا یکی ی چیزه کاربردیو خفن میزاره بیایم زیرش تاپیک بزنیمو خراب کنیم طرفو

آقای اسکندری واقعا ممنون کمکه بزرگی کردی بهم هرچند از دیده دوستان کوچیک

موفق باشید

ویرایش شده توسط rozesia7
لینک به ارسال

تشکر زیاد از دوسته خوبم

احسان اسکندری

بعدشم دادشمون دلش بزرگه که لینکه دانلودیو که خودش پول داد خریدو در اختیارمون قرار داد

عادته ما اینه تا یکی ی چیزه کاربردیو خفن میزاره بیایم زیرش تاپیک بزنیمو خراب کنیم طرفو

آقای اسکندری واقعا ممنون کمکه بزرگی کردی بهم هرچند از دیده دوستان کوچیک

موفق باشید

دوست عزیز من قصد تخریب نداشتم ولی ایشون توی یک تاپیک دیگه هم علنی اومد گفت هر کسی این ایکون های زنده رو میخواد بهم درخواست بده بهش بدم !

البته من اگر تا صبح در مورد بد بودن این کار توضیح بدم به دلیل اینکه اینجا ایرانه بی فایدست پسمجبورم بی خیال بشم و به کار خودم برسم !

شما خودتون فکر کنید یک محصولی رو 2 سال واسش زحمت میکشید و شب تا صبح بیخوابی واسش میکشید اون وقت این انصافه که یکی بیاد رایگان توی نت اون رو پخش کنه ؟؟

اگر توی لحن من تخریب یا توهینی بود من معذرت میخوام .

لینک به ارسال

دوسته عزیز اگه من سوده خودمو ازش گرفته باشم نه دلم نمیسوزه

کامنت های زیرش رو بخونید متوجه میشید که سازندش خودش livicon رو بعد از فروش و استقبال خوب

وبه خاطره پیشنهاده دوستاش تو سایته خودش رایگان قرار داد و به دلیل مشکلات شخصی و دوستانه برداشتش باز ولی سوده خودشو کرده

یارو به پوله ایران 2287232 تومن فروش داشته یعنی 668 فروش 12 دلاری

حالا بخاطره این ی نفر حاظر شده بیاد رایگان به بچه های انجمن عرضش کنه باید اینجوری باهاش صحبت بشه؟؟

بحثو دیگه ادامه ندیم ..اگه از طرفه من بی ادبی یا حرفه بدی زده شد عذز خواهی میکنم

موفق باشید

ویرایش شده توسط rozesia7
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

میبخشید تاپیک رو بالا میارم .ولی با جستجو در انجمن به نتیجه ای نرسیدم

من یک قالب رو دارم استفاده میکنم و فقط میخوام ایکون هاشو با این ایکون های زنده جایگزین کنم.

میشه یک توضیح بدید چطور میشه فهمید یک ایکون کدش کجاس ؟ (با Inspect element میشه کد رو پیدا کرد ولی نمیتونم بفهمم تو کدوم فایل روی هاست هستش)

دوم اینکه یه قسمت از سایت با css هستش و درون css ایکون فعلی قرار داره چطور میشه اونو عوض کرد ؟

لینک به ارسال

میبخشید تاپیک رو بالا میارم .ولی با جستجو در انجمن به نتیجه ای نرسیدم

من یک قالب رو دارم استفاده میکنم و فقط میخوام ایکون هاشو با این ایکون های زنده جایگزین کنم.

میشه یک توضیح بدید چطور میشه فهمید یک ایکون کدش کجاس ؟ (با Inspect element میشه کد رو پیدا کرد ولی نمیتونم بفهمم تو کدوم فایل روی هاست هستش)

دوم اینکه یه قسمت از سایت با css هستش و درون css ایکون فعلی قرار داره چطور میشه اونو عوض کرد ؟

سلام

در مورد سوال اول من نفهمیدم

در مورد سوال دوم که خودتون جواب رو از تو css میشه عوضش کرد

لینک به ارسال

ببینید یک ایکون سرچ مثلا توی سایت بنده هستش ! ولی من نمیتونم پیداش کنم کدشو که ویرایش کنم ! میخواستم ببینم راه پرسرعت تری هست که دونه دونه فایل های قالب رو ادم بگرده ؟

مشکل دوم هم دارم پیگیر میشم ببینم جریانش چیه.

لینک به ارسال

والا شما میتونید از موقعیت های قالب استفاده کنید برای ویرایش کد..

مثلا آیکون سرچ در بالای صفحه اصولا تو فایل header.php هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...