رفتن به مطلب

فعال شدن افزونه برای نقش خاص

iAmin

پست های پیشنهاد شده

مثلا من میخوام پلاگین x فقط برای نقش مشارکت کنند فعال باشه!

باید چیکار کنم

یک پلاگین تغییر ظاهر هست و یک پلاگین تغییر نام منوها که خودشون این قابلیت رو نداره

و من فقط میخوام این پلاگین ها برای اون ها فعال باشه

لینک به ارسال

راهش اینه که کدهای افزونه داخل شرط

if(current_user_can( 'edit_post' )) {
}

قرار بگیره البته در دو موردی که نوشتید نمی شه چون خود edit_theme و edit_menu تعیین کننده سطوح دسترسی اند یعنی تا level 8 یا بالاتر نداشته باشید اجرا نمی شند در مورد اونها شرط رو می شه

if(current_user_can( 'edit_themes' )) {
}

بکار برد که افزونه رو فقط برای مدیر و ویرایشگر با دسترسی خاص باز می کنه

ضمن اینکه اینکار شما اشتباهه چون اگه مشارکت کنندگان بخواهند نما و ادمین بار را تغییر دهند روزی 800 بار رنگ و روی سایت عوض می شه

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی

ضمن اینکه اینکار شما اشتباهه چون اگه مشارکت کنندگان بخواهند نما و ادمین بار را تغییر دهند روزی 800 بار رنگ و روی سایت عوض می شه

من نفهمیدم منظورتون چیه!

لینک به ارسال

افزونه ای که از متای کاربری استفاده نمی کنه وقتی تغییری در ظاهر سایت می ده این تغییر عمومیه و کل سایت برای همه بینندگانش اون تغییر رو می بینه ولی اگر می خواهید کاربر در منو یا ظاهر سایت بتونه برای خودش شخصی سازی کنه باید تغییراتش بجای options ها بر روی user_meta ذخیره بشه که فقط برای خودش باز بشه

لینک به ارسال

یعنی می خواهید هعر کاربری نمای پیشخوان را برای همه تغییر بده اونوقت اگر ده کاربر ظرف 10 دقیقه اینکار را انجام بدند هر دقیقه یک نما در پیشخوان خواهید داشت

این را جایگزین شرط فعلی کنید

if(current_user_can( 'edit_post' ))

لینک به ارسال

خوب عرض کردم که برای اینکار باید برنامه نویسی کنید و ذخیره اطلاعات را به متای کاربری منتقل کنید که کار خیلی راحتی هم نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...