رفتن به مطلب

نشان ندادن پست در لیست پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام یک پست ارسال کنم منتشر هم بشه و ایندکس هم بشه ولی تا 1-2 روز توی لیست پست ها توی سایت نشون داده نشه و بعد 2-3 روز دوباره کاری کنم که توی لیست پست ها نشون داده بشه.

لطفا کمک کنید.

ممنون

لینک به ارسال

سلام، زمان نوشته را در چند روز آینده قرار دهید و به صورت خودکار در همان تاریخ به روز رسانی میشه.

لینک به ارسال

پس باید تغییرات را روی Query post انجام بدین و بدون درگیر کردن یک پایگاه داده، نیز امکان پذیر نیست!

لینک به ارسال

نیاز به بیخال شدم نیست بستگی به سطح خودتون در برنامه نویسی میتونید query_post تغییر بدید و یا اگر نمیتونید به یک کدنویس بسپارید تا سریع پیش برید

لینک به ارسال

نه خوشبختانه اونقدر مهم نیست که مجبور بشم این کار رو بکنم. مرسی از شما

هدفت از این کار چیه؟

جلوگیری از کپی مطلب قبل از ایندکس در گوگل؟

ویرایش شده توسط hamidwi
لینک به ارسال

خیر.

بنده توی سایتم خلاصه بیشتر بازی های جام جهانی رو + توضیحات اختصاصی خودم رو میذارم

الان جدیدا مثلا 2-3 روز قبل از بازی ایران و نیجریه توی جام جهانی هرچی وبلاگ و سایت الکی هست میان پست میزنن که دانلود بازی ایران و نیجریه بدون هیچ محتوایی بعدش هم زیرش مینویسن بزودی.

من وقتی بازی ایران و نیجریه تموم شد حداکثر 1-2 ساعت بعد بازی پستم روی سایت هست. جالب اینه که گوگل تو نتایجش اون سایت های بی محتوا با لینک فیلمی رو که فقط کپی کردند و خودشون آپلود نکردند رو بالا تر از من میاره !

واقعاً این یک مشکل اساسیه !

لینک به ارسال

الان خودتون برای نمونه کافیه توی گوگل سرچ کنید "دانلود بازی ایران نیجریه" یا هر بازی دیگه ای میخواید از آینده سرچ کنید. یه مشت وبلاگ و سایت بی محتوا میاره !

کاشکی گوگل یه فکر بکنه.

لینک به ارسال

فقط میخواین نمایش داده نشه؟

و صفحه مطلب در سایت باشه؟

میتونید برای اون مطالبت یک دسته خاص ایجاد و اون رو برای مطلب انتخواب کنید .سپس میتونید در نحوه فرخوانی مطالب در وردپرس تغییر ایجاد کنید که که همه دسته ها بدون اون دسته نمایش داده بشه

لینک به ارسال

توی صفحه اصلی و جایی که پستها لیست میشن به جای شرط اصلی وردپرس یک کوئری ساده بزارید و فقط توش آی دی پست مربوطه رو exclude کنید.

لینک به ارسال

الان یک چیزی پیدا کردم فکر کنم از اون چیزی که در بالا گفتم خیلی راحت تر باشه

http://wpu.ir/jd0il

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...