رفتن به مطلب

فشار به سرور از آدرس public_html/wp-login.php

پست های پیشنهاد شده

این ها خطا نیبستند

اگر از فایلهای php که ویرایش کردید بک آپ دارید ریستور کنید اگر ندارید پوشه ی افزونه ی امنیتی ای که دستکاری کردید را حذف کنید و دوباره آپلود و فعالش کنید

با حذف پوشه ی افزونه دسترسیتون به مدیریت هم باز می شه

آیتمهایی که نمشناسید را دستکاری نکنید فایلهای php را هم ویرایش نکنید

لینک به ارسال

این ها خطا نیبستند

اگر از فایلهای php که ویرایش کردید بک آپ دارید ریستور کنید اگر ندارید پوشه ی افزونه ی امنیتی ای که دستکاری کردید را حذف کنید و دوباره آپلود و فعالش کنید

با حذف پوشه ی افزونه دسترسیتون به مدیریت هم باز می شه

آیتمهایی که نمشناسید را دستکاری نکنید فایلهای php را هم ویرایش نکنید

متاسفانه بکاپ ندارم

متاسفانه من تا حالا از هاست افزونه ای رو حذف نکردم، میشه بفرمایید از چه طریقی باید حذف کنم؟

افزونه رو حذف کردم منتها همون شرایط برقرار هستش

لینک به ارسال

خطای ورود به مدیریت

application/x-httpd-php wp-config.php PHP script text
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-login.php on line 414
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-login.php on line 426
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 678
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 679
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 680
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hidajnew/public_html/wp-config.php:3) in /home/hidajnew/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 896

لینک به ارسال

بعد از حذف پوشه ی افزونهاین کارها را بکنید

1. فایل wp-config.php را باز کنید از خط 19 تا 28 را کپی کنید یعنی

define('DB_NAME', 'نام ديتابيس شما');
/** MySQL database username */
define('DB_USER', 'نام کاربري ديتابيس');
/** MySQL database password */
define('DB_PASSWORD', 'رمز ديتابيس');
/** MySQL hostname */
define('DB_HOST', 'localhost');

config.zip

2. فایل پیوست را از زیپ خارج کنید و جایگزین فایلهای همنام در روت سایت کنید

3. فایل wp-config.php را باز کنید و اطلاعاتی را که کپی کرده بودید را در جاهای خالی مناسبشون قرار بدید و فایل را ذخیره کنید

لینک به ارسال

ممنون بزرگوار قسمت عمده مشکلات حل شد، الان من وارد شدم ولی وقتی می خوام برم پنل مدیریت خطای زیر رو میده

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hidajnew/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 185
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hidajnew/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 185
شما مجوز کاÙÛŒ برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

لینک به ارسال

یا شما همه فایلهاتون رو به هم ریختید یا اون افزونه امنیتی

پوشه ی افزونه ی wp-statistics (آماره) رو تغییر نام بدید از مسی

wp-content/plugins/wp-statistics

لینک به ارسال

یا شما همه فایلهاتون رو به هم ریختید یا اون افزونه امنیتی

پوشه ی افزونه ی wp-statistics (آماره) رو تغییر نام بدید از مسی

wp-content/plugins/wp-statistics

ممنون، متاسفانه اون افزونه همه این بلا ها رو سرمون آورد

حالا وقتی وارد مدیریت میشم میگه

شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

لینک به ارسال

در ضمن من دارم دیسکانکت می شم اگر باز هم مشکلی بود لطف کنید منتظر پاسخ بمونید و اسپم و پیام خصوصی نفرستید

کل پوشه ی plugins را تغییر نام بدید و منتظر باشید تا دوباره کانکت بشم

لینک به ارسال

کل پوشه ی plugins را تغییر نام بدید و منتظر باشید تا دوباره کانکت بشم

وقتی تغییر نام میدم خطای زیر رو میده

Fatal error: Call to undefined function jdate() in /home/hidajnew/public_html/wp-content/themes/wp-max/templates/header.html on line 5

لینک به ارسال

این ارور مربوط به قالب شماست که با جلالی ست شده و وقتی پلاگین جلالی غیرفعال شده این ارور رو میده. قاعدتا این ارور توی صفحه سایت هست و نه مدیریت.

اسم پوشه افزونه ها رو به حالت قبل برگردونید و حالا از مدیریت یکی یکی فعالشون کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

این ارور مربوط به قالب شماست که با جلالی ست شده و وقتی پلاگین جلالی غیرفعال شده این ارور رو میده. قاعدتا این ارور توی صفحه سایت هست و نه مدیریت.

اسم پوشه افزونه ها رو به حالت قبل برگردونید و حالا از مدیریت یکی یکی فعالشون کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز در حال حاضر به مدیریت پنل دسترسی غیر فعال شده!

برا بر طرف کردن این مشکل اون فایل رو تغییر نام دادیم که ببینیم چی میشه

لینک به ارسال

بگردید

jdate()

را از header.php حذف کنید (راهنمایی اول من رو اجرا می کردید راحت تر نبودید؟)

لینک به ارسال

بگردید

jdate()

را از header.php حذف کنید (راهنمایی اول من رو اجرا می کردید راحت تر نبودید؟)

http://forum.wp-pars...hp/#entry151493

گشتم نبود

<?php global $mytheme; ?>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" <?php language_attributes(); ?>>
<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">
<meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type'); ?>; charset=<?php bloginfo('charset'); ?>" />
<title><?php friendlytitles(); ?></title>
<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="<?php bloginfo('name'); ?> RSS Feed" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />
<link rel="shortcut icon" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/favicon.ico" />
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/jquery-1.2.6.pack.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/custom.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/reflection.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/prototype.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/effects.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/carousel.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/niftycube.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/niftyLayout.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/tabs.js"></script>
<?php wp_head(); ?>
</head>
<body>
<?php include TEMPLATEPATH. '/templates/header.html'; ?>

لینک به ارسال

البته هنوز مشکل اولیه تون پا برجاست که باید برای حلش چند روزی لاگ این رو حذف کنید

لینک به ارسال

البته هنوز مشکل اولیه تون پا برجاست که باید برای حلش چند روزی لاگ این رو حذف کنید

بله مشکل اصلی هنوز پا برجاس، هر دستوری می فرمایید استاد امر کنید تا اجرا کنم؟

لینک به ارسال

عرض کردم

تمام فرمهای ورود و ثبت نامتون رو اگر پاک کنید تا در سورس کدهاشون این کلمات خونده نشند خود بخود شرایطتون عادی می شه

البته برای دو سه روز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...