رفتن به مطلب

نشان ندادن فهرست ها

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده با استفاده از فهرست ها موضوعات سایتم و به صورت آبشاری درآوردم ولی چون موضوعات زیادن وقتی تو فهرست ها وارد میکنم و ذخیره رو میزنم فقط چندتا رو نشون میده

به نظر میرسه محدودیت داره . الان من چیکار کنم تا موضوعات سایتم و به صورت آبشاری نشون بدم؟؟

ی افزونه هم پیدا کردم که به دردم نخورد. اگه امکانش هست با کد بگید .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده با استفاده از فهرست ها موضوعات سایتم و به صورت آبشاری درآوردم ولی چون موضوعات زیادن وقتی تو فهرست ها وارد میکنم و ذخیره رو میزنم فقط چندتا رو نشون میده

به نظر میرسه محدودیت داره . الان من چیکار کنم تا موضوعات سایتم و به صورت آبشاری نشون بدم؟؟

ی افزونه هم پیدا کردم که به دردم نخورد. اگه امکانش هست با کد بگید .

با تشکر فراوان

با سلام.

اگه امکانش هست لینک سایتتون رو بزارین.

موضوعات سایتتون چند تا هستن؟

لینک به ارسال

با عرض سلام

چون موضوع سایت من ، دانلود نرم افزار و ... هست بیش از 150 تا دسته بندی داره البته من حدودا عرض کردم .

آدرس سایت هم : www.mahdownloads.ir

منوی بالا کنار جستجو هست . اگه دقت کنید بعد از گرافیک بقیه منوها رو نشون نداده . از فهرست ها هم وقتی اضافه میکنم و ذخیره رو میزنم مواردی که اضافه کرده بودم هم خود به خود پاک میشن .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

برای ساخت بیش از 90 تا منو باید مموریتون رو ارتقا بدید

(داشتن 150 تا دسته بندی در هر شکلی اشتباهه شما لازم نیست برای هر نرم افزاری یک دسته بندی ایجاد کنید)

لینک به ارسال

خیلی ممنونم آقای imanfakhar نظرتون رو حتما ملاک قرار میدم . ولی الان من بخوام همین موارد رو نمایش بدم میشه بفرمایید چه طو.ری باید اینکار و انجام بدم؟؟؟

اگه راهی نباشه مجبورم موضوعات سایت رو بیارم تو سایدبار نمایش بدم . ولی چون این برام مهمه میخوام همه راه ها رو تست کنم .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

این دوخط کد را در wp-config.php

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '64M' );
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

و در محل مناسب مثلا زیر

$table_prefix = 'wp_';

کپی کنید و تست بگیرید اگر برطرف نشد باید ارتقای سخت افزاری بدید

لینک به ارسال

خیلی ممنون از همه عزیزان ولی حل نشد . پس باید ی فکر دیگه بکنم .

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...