رفتن به مطلب

مشکل آپلود تصویر در FeedWordpress

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید.

بنده در حال ساخت یک سیاره برای استفاده در یک اپلیکیشن موبایل هستم. خلاصه اینکه از افزونه Feedwordpress استفاده می کنم و پست های منتشر شده شامل عکس هایی می شوند که از سایت اصلی لود میشن و وقتی لینک اون رو هم مشاهده بکنید می بینید که از سایت من نیست و مستقیما از منبع لود میشوند ولی این افزونه یک کپی از اون تصاویر رو در هارد من کپی می کنه که به سرعت باعث پر شدن هارد میشه و در عمل از اون تصاویر آپلود شده استفاده ای نمیشه...

از دوستان متخصص راهنمایی بکنند تا اپلود تصاویر در سرور رو متوقف بکنم...

با توجه به اینکه کاربران زیادی از اپلیکیشن موبایل این سرویس استفاده می کنند روشی رو معرفی کنید که مجبور به تعویض افزونه نباشیم.

پیشاپیش ممنون.

لینک به ارسال

تمام تنظیمات این بخش مربوط می شه به بخش posts and Links و شاخه ساختار

Relative URIs

که دو حالت داره حالت اولش حالت فعلی سایت شماست و حالت دومش خوندن تصاویر و لینکها از نشانی سایت شما

در مورد آپلود نکردن تصویر چیزی نداره در wordpress.org نام افزونه را جستجو کنید افزونه های کمکی زیادی داره شاید برای کار شما هم افزونه ای داشت

لینک به ارسال

تمام تنظیمات این بخش مربوط می شه به بخش posts and Links و شاخه ساختار

Relative URIs

که دو حالت داره حالت اولش حالت فعلی سایت شماست و حالت دومش خوندن تصاویر و لینکها از نشانی سایت شما

در مورد آپلود نکردن تصویر چیزی نداره در wordpress.org نام افزونه را جستجو کنید افزونه های کمکی زیادی داره شاید برای کار شما هم افزونه ای داشت

داخل سایت وردپرس کلی جستجو کردن چیزی دستگیرم نشد...

میشه این دو گزینه رو بیشتر توضیح بدید شاید مشکل از همین جا بود...

امکان داره که با یک افزونه آپلود تصویر رو برای افزونه مسدود کرد؟

با تشکر از وقتی که میگذارید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...