رفتن به مطلب

تابع ادامه ی مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

این کد ادامه ی مطلب توی قالب من هستش:

<p style="text-align: right;"><a href="<?php the_permalink() ?>" title="مشاهده ی ادامه ی مطلب <?php the_title(); ?>" >ادامه ی مطلب ...</a></p>

لطفاً برام تابع ادامه ی مطلب وردپرس رو توی این کد جایگذاری کنید به جای لینک مطلب.

لینک به ارسال

این که تابع ادامه ی مطلب نیست ! این تابع لینک ملب هست.

اینوری که الان هست توی الب من چه ادامه ی مطلب داشته باشند چه نداشته باشند این لینک زیرشون میاد و مینویسه ادامه ی مطلب. باید تابع اصلی ادامه ی مطلب رو جاش بذام که دیگه توی همه ی مطلب نیاد فق توی مطالبی که ادامه ی مطلب دارند باید. اما نمیدونم تابع ادامه ی مطلب چجوریه و باید الان چیکار کنم؟

لینک به ارسال

این که تابع ادامه ی مطلب نیست ! این تابع لینک ملب هست.

اینوری که الان هست توی الب من چه ادامه ی مطلب داشته باشند چه نداشته باشند این لینک زیرشون میاد و مینویسه ادامه ی مطلب. باید تابع اصلی ادامه ی مطلب رو جاش بذام که دیگه توی همه ی مطلب نیاد فق توی مطالبی که ادامه ی مطلب دارند باید. اما نمیدونم تابع ادامه ی مطلب چجوریه و باید الان چیکار کنم؟

بله ببخشید منظوراتون رو متوجه نشده بودم

تابع به این صورته

<?php the_content(); ?>

که باید در حلقه گذاشته بشه .. به این صورت

<?php while(have_posts()): the_post(); ?>
...

<?php the_content(); ?>

...

<?php endwhile; ?>

ویرایش شده توسط rozesia7
لینک به ارسال

ادامه مطلب تابع نداره یک پارامتر از تابع the_content است

[sharedmedia=tutorials:tutorials:572]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...