رفتن به مطلب

فروش قالب زیبا و تمام فلت های وب

amirali.bk

پست های پیشنهاد شده

53710548888836358581.jpg

چند وقتی بود که تو فکره ساخت یه قالب فلت و حرفه ای واسه سایته خودم بودم و نقشه کشیده بودم که حتما این قالب رو بسازم. طرحش اومد تو ذهنمو ساختم و واقعا قالب زیبا و کاربردی شده . منصرف شدم از این که رو سایته خودم استفاده کنم ازش واسه همین تصمیم به عرضه قالب گرتم و امید وارم این قالب بتونه نیاز های شما دوستان بزرگوار رو برطرف کنه.

placeit-4-300x225.png

برخی از ویژگی های پوسته :

۱-
طراحی زیبا و کد نویسی فلت و سبک بودن قالب .

۲-
کد نویسی استاندارد و کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا ) .

۳-
کد نویسی دقیق و استاندارد .

۴-
پشتیبانی از ابزارک های وردپرس .

۵-
پلاگین های مورد نیاز پوسته به همراه آموزش .

۶-
اسلایدر زیبای مطالب .

۷-
بهسنه شده برای موتور های جستجو .

و …

زیاد شلوغش نکنم دیگه

placeit-8-300x225.png

ویرایش شده توسط rozesia7
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

به‌نظرم قالب بیش از حد ساده هست، زیاد هم تمیز کار نشده (البته توی ریزه‌کاریاش)

تنها مزیتش رو رنگ‌بندیش می‌دونم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

به‌نظرم قالب بیش از حد ساده هست، زیاد هم تمیز کار نشده (البته توی ریزه‌کاریاش)

تنها مزیتش رو رنگ‌بندیش می‌دونم.

قالب باید ساده باشه و شیک.. قالب شلوغ که گیج کنه بینندرو بدرد نمیخوره که البته این نظره شماست .

منظورتون از اینکه تو ریزه کاریاش درست کار نشده چیه؟؟ قالب کد نویسیه دقیق شده تو همه قسمت هاش

رنگ بندیشم کاملا فلت هستش و واسه همین زیبا کرده قالب رو

• امتیاز 1
لینک به ارسال

دوسته عزیز بی نظمی از نظره شما چیه دقیقا؟؟

اشکال ما اینه که منتظریم ی نفر ی چیزه خوب بسازه و بشینیم ازش بد بگیم.. در حالی که خودمون خلاقیت و تواناییشو نداریم

نمیدونم فوتر تو مانیتور شما چطوری نمایش داده میشه... ولی من ی خلاقیت دادم که سرچ رو بردم سمته چپ اطلاعات نویسنده و قالبم بردم سمته راست

ابزارکی تو فوتر قرار ندادم که شلوغ نشه ولی تو سایدبار ابزارک به کار بردم

:D شما اولین کسی هستید که میگید قالب بی نظمه و خیلی ساده ...

www.tarhesite.ir

از آدرس بالا مشاهده کن شاید از اون آدرس بد دیده بشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

طبق قوانین بخش خرید در مورد محصول نباید اینجا بحث کرد به نظرم یه تاپیک در بخش بحث ازاد باز کنید تا اونجا نظرشون رو در مورد قالب مطرح کنند .

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقای کاسه‌گری ناراحت نشید، این نظرشخصی بنده بود و برای تخریب انتقاد نکردم، سعی کردم انتقادم سازنده باشه

به‌هرحال دیگه ادامه نمی‌دم

انشاا... هرروز کارای بهتری ارایه کنید.

ویرایش شده توسط Anisi
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

امیر جان قالب اتفاقا خیلی خوشکله

مرسی .. نظره لطفتونه

ویرایش شده توسط rozesia7
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

با سلام قالب بسیار زیبا و ساده است ولی به نظر من :

از liveicone استفاده میکردین زیبا تر میشد

به قول دوستان فوتر خیی بهم ریخته است : مثلا آیکون های شبکه های اجتماعی رو به سمت مخالف و جست و جو رو حذ کنین بهتر میشه

همچنین مطالب رو ه سبک http://picor.ir/ اما فلت نمایش بدید

قالب خوبی امیدوارم فروش خوبی داشته باشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

مرسی نظره لفتونه

در رابطه با آیکون شبکه های اجتماعی باید بگم که اون آیکون های اجتماعی مربوط به نویسندست و ترجیح دادم که کناره اسم نویسنده باشه

و در سمته چپ که دکمه سرچ قرار داره و بهم ریختگی نداره ولی اگه واقعا اون سرچ سمته چپ باعث بهم ریختگی فوتر میشه میتونم اونو بردارمو اطلاعاته فوتر روهم وسط چین کنم ؟؟

از نظراتتون ممنونم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

با چیزای فنیش کاری نداریم.ولی چون خودتون طراحی کردین عالیه.از دید من اگه از این هم ساده تر میزدید باز عالی بود.واقعا خوشحال میشم افرادی مثل شما رو میبینم که وارد سبک های جدید طراحی مدرن شدن.امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه و وضع فعلی بازارهای قالب که نشخوار قالب های اونور آبیه متوقف شه.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خیلی قالبش زشته

اتفاقا قالب زیبایی است هم از نظر طراحی و هم از نظر کد نویسی موفق باشید واقعا بعضی ها با این کاراشون چیرو می خوان ثابت کنن

• امتیاز 2
لینک به ارسال

با چیزای فنیش کاری نداریم.ولی چون خودتون طراحی کردین عالیه.از دید من اگه از این هم ساده تر میزدید باز عالی بود.واقعا خوشحال میشم افرادی مثل شما رو میبینم که وارد سبک های جدید طراحی مدرن شدن.امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه و وضع فعلی بازارهای قالب که نشخوار قالب های اونور آبیه متوقف شه.

ممنون حمید جان

بله وقتی داشتم کد نویسیه قالب رو انجام میدادم و مخصوصا طرح بندیش واقعا خودم ی حسه خوبی داشتم انگار تا حالا قالب ندیدم با این که ساده بود تقریبا!!

افتخار میکنم از اینکه دارم روی طرحه کاملا ایرانی با تکنولوژی های مدرن کار میکنم.

دارم رو یه طرحه واقعا فوق العاده و جذاب کار میکنم .. ایندفعه دیگه ی چیزه واقعا متفاوته که خودم جایی ندیدم ;)

به امیده خدا تا بعده امتحانا کانفیگش میکنم

مرسی از نظر های سازندون و با امیدتون

موفق باشید

اتفاقا قالب زیبایی است هم از نظر طراحی و هم از نظر کد نویسی موفق باشید واقعا بعضی ها با این کاراشون چیرو می خوان ثابت کنن

ممنون دوسته عزیزم

اشکال نداره بزارید نظراشونو بگن همین که دوستان بزرگواری مثله شما از قالب تعریف میکنن واسه من کافیه و روحیمو واسه کارای بعدیم تقویت میکنه

واقعا ممنون

ویرایش شده توسط rozesia7
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

من قالب رو میخرم فقط شما :

سبک مطالب رو شبیه

http://picor.ir اما فلت نمایش بدید

در ضمن از liveicone مثل همیار وردپرس استفاده کن

چند تا رنگ هم اضافه کن که کابربتونه تغییر بدید

نظرات رو ایجکس کنید

از فونت ایکون بیشتر استافاده کنید

درکل قالب بسیار زیباست

ویرایش شده توسط امین رسولی
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...