رفتن به مطلب

نمایش چند دسته خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام من کدی رو میخوام که فقط نمایش چند دسته رو با استفاده از id اون دسته نمایش بده؟

مثال این کدی که با استفاده از اون میشه دسته خاص رو نمایش نده اما من برعکس این رو میخوام

<?php wp_list_categories('orderby=order&title_li=&hide_empty=0&exclude=1,78,41,51'); ?>

ویرایش شده توسط M.At
لینک به ارسال

مثال من 5 تا دسته دارم

میخوام تو یه جای از قالبم فقط مطالب دسته 3 و 4 و 5 نمایش یده و مطالب اون ها رو نمایش بده

به صورت تب

یعنی

به این صورت که تب 1 مطالب دسته 3 رو نشون بده و تب 2 مطالب دسته 4 رو و تب 3 مطالب دسته 5 رو نمایش بده اما اینها به صورت تب باشه

لینک به ارسال

درود.

برای نمایش دسته ای خاص به این صورت کد را تغییر دهید :

<?php wp_list_categories('orderby=order&title_li=&hide_empty=0&include=1,78,41,51'); ?>

لینک به ارسال

خوب حالا میخوام این کد رو با این کد در تب نمایش بدم به چه صورت ؟

<?php wp_list_categories('orderby=order&title_li=&hide_empty=0&include=2,3,4'); ?>
<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2,3,4');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></br>
<?php endwhile; ?>

یعنی نام یک دسته بشه یک تب و در اون تب نوشته های اون دسته نمایش بده ؟ چه جوری این کار رو انجام بدم؟

مانند عکس زیر

iddaste.jpg

و هر کدوم از تب ها مطالب خودشون رو نمایش بدن تعداد مطالب هم 5 یا 6 باشد

ویرایش شده توسط M.At
لینک به ارسال

متوجه نشدم چرا میخواهید اینکارو بکنید، اگه بخواهید همه چیز داینامیک باشه باید با پنل تنظیمات کار کنید ولی اگه بخواهید آی دی دسته ها رو به صورت دستی توی کدها قرار بدید به نظر من بهتره برای عناوین تبها هم از بخش کدها اسمشون رو وارد کنید تا بیایید و آی دی رو وارد کنید و بر اساس اون اسم دسته رو فراخوانی بکنید.

برای محتوای هر تب میتونید یک کوئری بنویسید یا از بخش ژنراتور کوئری که لینکش بالای انجمن هست استفاده بکنید و مطالب اون دسته رو نشون بدید.

لینک به ارسال

متوجه نشدم چرا میخواهید اینکارو بکنید، اگه بخواهید همه چیز داینامیک باشه باید با پنل تنظیمات کار کنید ولی اگه بخواهید آی دی دسته ها رو به صورت دستی توی کدها قرار بدید به نظر من بهتره برای عناوین تبها هم از بخش کدها اسمشون رو وارد کنید تا بیایید و آی دی رو وارد کنید و بر اساس اون اسم دسته رو فراخوانی بکنید.

برای محتوای هر تب میتونید یک کوئری بنویسید یا از بخش ژنراتور کوئری که لینکش بالای انجمن هست استفاده بکنید و مطالب اون دسته رو نشون بدید.

مثلا من 3 نوع اخبار دارم تو سایت ؟

1.اخبار سایت

2.اخبار خارجی

3. اخبار ایرانی

خوب این سه دسته آیدی مختلفی دارن که میخوام هر کدومشون به صورت تب باشه خوب اینجا 3 تا تب داریم که اخبار سایت ، تخبار ایرانی ، اخبار خارجی هستش خوب داخله هر کدوم از دسته ها نوشتهایی وجود دارد مثلا اخبار سایت 5 مطلب و اخبار خارجی 10 مطلب و.... خوب حالا هر کدوم تب رو کلیک کنیم محتوای مطالب اون دسته رو نمایش بده برای این کار میخوام

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز نام تب ها را به صورت استاتیک(دستی وارد نمایید)

سپس با برای هر تب همانطور که عرض کردند کوئری مربوطه را بنویسید و مطالب اون دسته را لود کنید اگر با نوشتن کوئری مشکل داشتید از ژنراتور کوئری ساز استفاده نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...