رفتن به مطلب

کسی میدونه این کدوم افزونه ثبت نام؟

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام به دوستان عزیز کسی میدونه اسم این افزونه ثبت نام چیه؟؟

سایت نمونه

فکر کنم این باشه simplemodal login اسم افزونه

شاید تغییرش داد اگه کسی درست میدونه ممنون میمش کمک کنه اگه تغییرش دادن کسی میتونه همینطوری برام انجام بده با هزینه یا رایگان فرقی نمیکنه ممنون میشم هر کدوم باشه

لینک به ارسال

کافیه در هر مکانی که لازم هست فرم ورود نمایش داده شود تابع زیر را بکار ببرید :

<?php wp_login_form( $args ); ?>

و بهش استایل بدید تا شکل مورد نظرتون را پیدا کنه

لینک به ارسال

شما که اسم افزونه رو می دونی

دیگه آپ می کنی چی رو جواب بدیم

افزونه رو نصب کن و تغییراتی را که می خوای انجام بده هر وقت به مشکل خوردی براش تایپیک ایجاد کن

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید

اینجا سایته پشتیبانیه نه اجرای رایگان ایشون باید خودشون کد نویسی مشکلشون رو انجام بدن و در انجمن رفع اشکال کنند

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید

اینجا سایته پشتیبانیه نه اجرای رایگان ایشون باید خودشون کد نویسی مشکلشون رو انجام بدن و در انجمن رفع اشکال کنند

شما ک دعوا دارین منم گفتم رایگان یا با هزینه فرقی نمیکنه کدنویسی تا ی چیزهای میدونم شما جای ک ی کم راهنمایی کنی چیکار کنم همچنین شکلی بشه وامدین دعوا دارین :blink: اینطوریش دیگه ندیده بودیم والا بخدا

ویرایش شده توسط Alireza_B13
لینک به ارسال

من دعوا ندارم دوست عزیز شما باید کار رو روشروع کنی بیای بگی الان توی این قسمتش ایراد دارم تا بشه راهنماییت کرد و الا من الان چه راهنمایی می تونم بکنم

در مورد کار شروع نشده نه من نه حتی برنامه نویس خود وردپرس هم نمی تونه کمکی بکنه

شما با اندازه ای که می دو نید و آشنایی دارید کارتون رو شروع کنید به یک شکلی برسید و بگید می خوام الان این تغییر رو روش بدم نمی تونم تا بشه کمکتون کرد

لینک به ارسال

با عرض سلام به دوستان عزیز کسی میدونه اسم این افزونه ثبت نام چیه؟؟

سایت نمونه

فکر کنم این باشه simplemodal login اسم افزونه

شاید تغییرش داد اگه کسی درست میدونه ممنون میمش کمک کنه اگه تغییرش دادن کسی میتونه همینطوری برام انجام بده با هزینه یا رایگان فرقی نمیکنه ممنون میشم هر کدوم باشه

درود

برای ویرایش نما یا همون پوسته‌ی این افزونه شما دو پرونده با نام‌های THEME.css و THEME.jsباید بسازین. خب نام این پرونده‌ها چیز دیگه هم می‌تونه باشه ولی جاش

css/THEME.css و js/THEME.js

پس شما باید استایلی همانند استایل پین پرشیا بسازین. از سوی دیگه این سایت از افزونه‌ی wordpress social login هم بهره گرفته.

خب همون‌جور که آقای فخار گفتند کار رو آغاز کنید اگر کمکی خواستین همین‌جا بگین تا دوستان راهنمایی کنند.

ویرایش شده توسط sushyant
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...