رفتن به مطلب

چند سوال در مورد تصاویر شاخص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تصویر شاخص برام یک مسئله ی مبهم هست.

پس ممنون میشم به این چندتا سوال جواب بدید.

تصویر شاخص چیه؟

کاربرد های تصویر شاخص چیه؟

این سایت رو ببینید:

http://s5.picofile.com/file/8125115184/rdgfdf.jpg

فقط سایت های اینطوری باید تصاویر شاخص داشته باشند یا سایت هایی که قالبشون وبلاگیه هم باید تصویر شاخص داشته باشند؟

تصویر بندانگشتی توی وردپرس چیه؟

آیا تصویر بند انگشتی و تصویر شاخص به هم ربطی دارند؟

تصویر بند انگشتی و تصویر شاخص چه تفاوتی با هم دارند؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من تصویر شاخص برام یک مسئله ی مبهم هست.

پس ممنون میشم به این چندتا سوال جواب بدید.

تصویر شاخص چیه؟

کاربرد های تصویر شاخص چیه؟

این سایت رو ببینید:

http://s5.picofile.c...5184/rdgfdf.jpg

فقط سایت های اینطوری باید تصاویر شاخص داشته باشند یا سایت هایی که قالبشون وبلاگیه هم باید تصویر شاخص داشته باشند؟

تصویر بندانگشتی توی وردپرس چیه؟

آیا تصویر بند انگشتی و تصویر شاخص به هم ربطی دارند؟

تصویر بند انگشتی و تصویر شاخص چه تفاوتی با هم دارند؟

دوست عزیز اصولا تصویر شاخص هنگام ارسال پست در زیر ارسال برچسب ها میاد و هیچ فرقی با تصویر بند انگشتی نداره که کارشون یکی است فقط سایز بند انگشتی ها کمتره اما فواید اون چیه بیشتر برای اضافه کردن نوشته ها با تصویر در ابزارک و راحتی کار یک کاربر برای ارسال پست هست و هیچ فرقی نمی کنه حتی سایت هایی با کمترین امکانات می تونند از تصاویر بند انگشتی استفاده کنند فقط امکانش باید در قالب تعریف شده باشه که اصولا پشتیبانی کنه از تصاویر شاخص

ویرایش شده توسط XeonIran
لینک به ارسال

درود.

کاربرد های مرتبط را دوستان اشاره کردند

بند انگشتی بیشتر همان سایز کوچک تصویر هست (75*75)شما نیاز دارید تصویر با سایز کوچک نمایش داده شود استفاده می کنید.

تصویر شاخص بیشتر برای تصاویر مطالب ارسالی کاربرد دارد مانند همان لینکی که گذاشتید.

استفاده از تصویر شاخص در قالب ها بسته به سلیقه مدیر سایت دارد حال قادر هست استفاده نمایید یا خیر؛چیز لازمی نیست.

لینک به ارسال

تصویر شاخص تصویریه که موضوع داخل مطلب را بتونه برای کاربر به صورت تصویری مشخص کنه

تصویر بند انگشتی تصویر کوچک شده از تصاویر بزرگ مطلبه

ربطشون به هم بستگی به طراح داره دلش بخواد یکیشون می کنه نخواد برای هر کدوم یک جای جدا در قالب طراحی می کنه

قانونی که کسی رو مجبور به استفاده اش کنه یا اینکه فکر کنید مهمه نیست کاملا دل بخواهی است و بستگی به قالب و طراحش داره

لینک به ارسال

الان به نظر شما من چه انگیزه ای میتونم داشته باشم که برا قالبم تصاویر بند انگشتی یا تصویر شاخص بذارم؟ آدرس سایتمم توی امضا هست

لینک به ارسال

الان به نظر شما من چه انگیزه ای میتونم داشته باشم که برا قالبم تصاویر بند انگشتی یا تصویر شاخص بذارم؟ آدرس سایتمم توی امضا هست

دوست عزیز همان طور که من و دوستان عرض کردیم یک کار شخصی است و این که با این کار در پست هاتون با یک استایل دلخواه و سایز یکسان تعیین می کنید که تصویر اون پست نمایش بده در نتیجه از دست تنظیمات سایز تصویر پست اصلی و محل قرار گیری اون راحت می شید

لینک به ارسال

باور کنید هنوز به ور خوبی این مسئله رو لمس نکردم. خیلی خوب میشه اگر یه توضیح از تصویر شاخص به صورت عملی بدید... اگر همراه با اسکرین شات باشد خیلی بهتر میشه.

لینک به ارسال

باور کنید هنوز به ور خوبی این مسئله رو لمس نکردم. خیلی خوب میشه اگر یه توضیح از تصویر شاخص به صورت عملی بدید... اگر همراه با اسکرین شات باشد خیلی بهتر میشه.

الان سایت خودتون رو ببینید شما برای هر پست یک تصویر قرار دادید که تصویر هر پست به صورت غیر اندازه با پست های دیگر فرق می کند همین مسئله زیبایی سایت را کمی دچار حرج و مرج می کند اما سایتی که معرفی کردید رو ببینید همه تصاویر آن در یک اندازه و در یک مکان مشخص قرار گرفتند

لینک به ارسال

آها احسنت گرفتم.

میگم از این تصاویر شاخص در افزونه هایی مثل مالب مرتبط هم استفاده میشه؟ آیا تصاویر شاخص توی هنگام ارسال مطلب جای خاصی دارند؟

لینک به ارسال

سلام

بله همه جا میشه استفاده کرد. برای فعال سازی بخش تصویر شاخص داخل بخش نوشته ها یه تیکه کد هست که باید داخل فاکشن اضافه بشه.

لینک به ارسال

عرض کردم که قالب تعریف شده باشه بعد هنگام ارسال پست نمایش زیر برچسب ها نمایش داده می شه که می توانید به مطلبتان اضافه کنید همچنین قابلیت اضافه شدن به ابزاری با استفاده از توابع و افزونه رو داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...