رفتن به مطلب

مشکل با ادیتور اضافه شده به متا باکس

پست های پیشنهاد شده

سلام. من به متا باکسی که برای وردپرس ایجاد کردم ادیتور اضافه کردم. اما یه مشکلی داره که کدهای html رو تو قسمت دیداری نشون میده. یعنی وقتی که تو قسمت دیداری متنی می نویسم و یه خطر پایین میان تگ های p اضافه میشن. اما بعد از ذخیره نوشته همه این تگ های html تو قسمت دیداری ظاهر میشن.

چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟ ممنون

<?php
$content = wpt_get_custom_field( 'wpt_textarea' );
$editor_id = 'wpt_textarea';
$settings = array( 'textarea_rows' => 15, 'media_buttons' => false, 'wpautop' => true );
wp_editor( $content, $editor_id, $settings );
?>

لینک به ارسال

سلام. لطفاً کمی واضح تر توضیح بدید. اگر هم امکان داره یه اسکرین شات بزارید تا دوستان بهتر کمکتون کنند.

لینک به ارسال

خب اشتباهتون اینجاست که اگر میخواید با تگ نشونه گذاری کنید، باید در ورودی، قسمت متن رو انتخاب کنید و بعد با HTML بنویسید.

لینک به ارسال

بعد از ذخیره کردن اینطور شده. مستقیما تو دیداری که با کد ننوشتم!! وقتی متنی رو می نویسم ذخیره می کنم اینطور میشه.

الان عکسی که دادم بعد از زدن دکمه انتشار هست.

لینک به ارسال

توی کدهاتون مطمئن بشید که Sanitize یا Escape نکردیدش. نباید از sanitize_text_field یا مشابه ش یا esc_attr و مشابه اون استفاده کرده باشید.

لینک به ارسال

حواسم نبود از esc_html استفاده کرده بودم. الان از wp_kses_post استفاده کردم مشکلم حل شد!

خیلی ممنون :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...