6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

این اولین پست من توی انجمنه :rolleyes: . راجع به افزونه آماره مقداری کمک لازم داشتم. ممنون میشم کمکم کنید.

من میخوام کد های افزونه wp statistics طوری تغییر بدم که تعداد افراد آنلاین و تعداد بازدید امروز و تعداد بازدید کننده امروز و تعداد بازدید دیروز و تعداد بازدید کننده دیروز و تعداد ورودی موتور جستجو و تعداد بازدید ماه و هفته و سال و کل رو هفت برابر نشان بده.

باید چه قسمت هایی از کد افزونه رو تغییر بدم.

لطفا در صورت امکان کمکم کنید.

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو تنظيماتش يه قسمت داره مي گه هر نفر رو چه قدر حساب كنم جلوش عدد ٧ رو وارد كنيد!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اون قسمت رو وارد کردم ولی فقط مقدار بازدید امروز رو 7 برابر میکنه.

فکر کنم باید در کد افزونه تغییر ایجاد بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه اين باعث ميشه هر يك نفر رو ٧ نفر حساب كنه! از زمان تغيير به بعد فكر كنم تغيير كنه...

به مرور درست ميشه! يك هفته ديگه بينيد امار هفته ي گذشته ٧ برابر شده!

ویرایش شده در توسط Pois0nous
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون ، چک میکنم ببینم چطور میشه. ولی با تغییر این رقم تعداد افراد آنلاین تغییر نمیکند. کدام قسمت رو در کد افزونه باید برای این منظور تغییر دهم.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام مجدد ،

چک کردم فقط تعداد بازدید با این ضریب چند برابر میشود و

تعداد افراد آنلاین و تعداد بازدید کننده امروز و تعداد بازدید کننده دیروز و تعداد ورودی موتور جستجو امروز و تعداد بازدید کننده ماه و هفته و سال و کل رو چند برابر نشان نمیده. که من میخوام این مقادیر رو هم چند برابر نشان بده.

کمک لطفا

باتشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...

• توسط ra.moh
      سلام وقت به خیر
      میخوام افزونه ای بنویسم که مطالب درج شده در یک دسته خاص رو انتخاب کنه و بعدا من تو افزونه ام رو اون مطالب کارهایی رو انجام بدم اما تو جدول wp_posts نمیدونم برای واکشی دسته شرط رو به چه صورت بنویسم؟!!!
      آخه تو این جدول هیچ اشاره ای از categoryid نشده
      میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
      سپاسگزارم
    • توسط taha0
      با سلام خدمت دوستان ... من میخوام یه سایت طراحی کنم که بتونم پست های اینستاگرام رو قابل خرید کنم .. یه جورایی برپایه فروشگاه اینستاگرامی ... فیدش رو به ووکامرس متصل کنم و نیاز به دوباره پست کردن محصولات توی ووکامرس نباشه .. و  همینطور داخل سایت وقتی کسی روی فید اون پست کلیک میکنه بتونه قابلیت خرید و ... داشته باشه ... به نحوی شخس داره پست رو میخره ولی درواقع همون محصول هستش (تصویر محصول پست شده رو میبینه) ...
      دوستان اگه بتونند راهنمایی کننند پیشاپیش ممنونم .. بدرود