رفتن به مطلب

سوال درباره نصب پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

آقا مشکل ای پوسته چیه که نصب نمیشه ؟؟؟؟

داخل فولدر این فایلها وجود داره و من نمیدونم چرا نصب نمشه یا اینکه من بلد نیستم نصبش کنم !!! :-(

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه خیلی در گیرشم و اینکه خیلی بیشتر ممنون میشم اگه یکی تنضیماتشو انجام بده تا من مشکلم حل شه برای این کار هم من اینجا آپلود میکنم که ببینیدش و برام زحمتشو بکشید

یه دنیا ممنون و سپاسگذارم

http://uplod.ir/u4eoby72llko/90d8.zip.htm

لینک به ارسال

سلام

این پوسته داخل قایل زیپ بود که باید از زیپ خارج میکردید

من آماده اش رو پیوست کردم میتونید دانلود کنید

wp-hameche.ir.zip

ویرایش شده توسط dsamyes
لینک به ارسال

سلام

این پوسته داخل قایل زیپ بود که باید از زیپ خارج میکردید

من آماده اش رو پیوست کردم میتونید دانلود کنید

دستت درد نکنه ببخشید من تازه واردم !

مرسی بابت همکاریتون و اینکه من منتظرم که یکی از استادان این لطف و کنند و این قالب و برام تنظیماتشو هماهنگ کنه

بازم ممنون

لینک به ارسال

دستت درد نکنه ببخشید من تازه واردم !

مرسی بابت همکاریتون و اینکه من منتظرم که یکی از استادان این لطف و کنند و این قالب و برام تنظیماتشو هماهنگ کنه

بازم ممنون

درود.

به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید.

شما بهتر است برای مشکلاتی که دارید تاپیک های مرتبط در بخش های مربوطه ایجاد کنید تا دوستان شما را راهنمایی کنند.

درخواست کلی زیاد نتیجه ای نخواهند داشت.

لینک به ارسال

سلام

منظورت از تنظیمات قالب دیگه چیه؟قالب مگه تنظیم میشه؟

یا ویرایش؟

ببینید دوست من قالب و وقتی میخوای آپ کنی ارور میده و یه سری فایل ها دیگه داره که من نمیدونم برای چیه این فایل ها !!!!

میخواستم اینا رو جفت و جور کنن دوستان که ظاهرن انگار هیچکس نیس که کمک کنه !!!!

لینک به ارسال

ببینید دوست من قالب و وقتی میخوای آپ کنی ارور میده و یه سری فایل ها دیگه داره که من نمیدونم برای چیه این فایل ها !!!!

میخواستم اینا رو جفت و جور کنن دوستان که ظاهرن انگار هیچکس نیس که کمک کنه !!!!

دوست عزیز شما سئوالات را واضح مطرح کنید تا پاسخ مورد نظر را سریع تر دریافت کنید.

الان در فعال سازی پوسته مشکل دارید ؟(اگر مشکلی هست در چه قسمتی ؟)

(پوسته مورد نظر تست شد به راحتی فعال شد)

در مورد تنظیمات این پوسته هم بعد از فعال سازی از قسمت پوسته های وردپرس به منوی مدیریت شما یک منو به نام frame اضافه خواهد شد که با رفتن به آن قسمت

می توانید برخی تنظیمات مانند لوگو ؛فونت؛رنگ متن ها را تنظیم نمایید(تنظیمات خاصی ندارد)

لینک به ارسال

دوست عزیز شما سئوالات را واضح مطرح کنید تا پاسخ مورد نظر را سریع تر دریافت کنید.

الان در فعال سازی پوسته مشکل دارید ؟(اگر مشکلی هست در چه قسمتی ؟)

(پوسته مورد نظر تست شد به راحتی فعال شد)

در مورد تنظیمات این پوسته هم بعد از فعال سازی از قسمت پوسته های وردپرس به منوی مدیریت شما یک منو به نام frame اضافه خواهد شد که با رفتن به آن قسمت

می توانید برخی تنظیمات مانند لوگو ؛فونت؛رنگ متن ها را تنظیم نمایید(تنظیمات خاصی ندارد)

عزیز الان من کدوم قسمت تو هاستمون آپلود کنم

یعنی کدوم پوشه رو ؟

لینک به ارسال

برای آپلود کردن یک پوسته در وردپرس به قسمت :

wp-content>themes بروید

بعد فایل zipi قالب در مکان گفته شده آپلود نمایید سپس بر روی فایل zip راست کلیک کنید(در کنترل پنل cpanel ) و فایل را از حالت فشرده خارج کنید.

(دقت کنید اگر از فایلی که در پست شماره 2 dsamyes عزیز گزاشتن گذاشتید باید ابتدا در مکان گفته شده یک فولدر ایجاد کنید سپس داخل اون محتویات را خارج کنید از حالت فشرده)

بعد به داخل مدیریت وردپرس خود بروید از قسمت :

نمایش>پوسته ها > پوسته مورد نظر را فعال نمایید.

لینک به ارسال

عنوان پست ویرایش شد

لطفا قوانین بخوانید و از عناوین مناسب استفاده کنید تا دوستانی هم که جستجو میکنند به مشکلی نخورند

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...