رفتن به مطلب

آیا این نوع استفاده از table ایراد دارد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همگی دوستان

من قالبی رو از یکی از سایتهای خارجی دریافت کردم که داشتم روش کار میکردم و چون در ابتدای فراگیری css و html هستم سوالی برام پیش اومد که دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند

در این قالب صفحه اصلی از زیر هدر دو ستونی هست و و تنها این دو ستون طبق عکسی که میذارم table هستند و چون مکررا دیدم که گفته میشه نباید استفاده بشه آیا این مورد اشکال داره و باید سعی کنم بازنویسی و تبدیل به div شون کنم یا در این حد مشکلی از نظر استاندارد کاری و فنی و سئو و ... وجود نداره؟

post-6160-0-88063000-1401199375_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام خدمت همگی دوستان

من قالبی رو از یکی از سایتهای خارجی دریافت کردم که داشتم روش کار میکردم و چون در ابتدای فراگیری css و html هستم سوالی برام پیش اومد که دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند

در این قالب صفحه اصلی از زیر هدر دو ستونی هست و و تنها این دو ستون طبق عکسی که میذارم table هستند و چون مکررا دیدم که گفته میشه نباید استفاده بشه آیا این مورد اشکال داره و باید سعی کنم بازنویسی و تبدیل به div شون کنم یا در این حد مشکلی از نظر استاندارد کاری و فنی و سئو و ... وجود نداره؟

post-6160-0-88063000-1401199375_thumb.jp

دوست عزیز بعضی مواقع لازم هست از table استفاده بشه اما کلا توصیه نمی شه زیرا div ها در مواقع لود شدن کم کم لود می شن اما table باید صبر کنی به صورت کامل لود بشه بعد رو صفحه نمایش داده بشه که این یه ضعفه

لینک به ارسال

کسانی که گفتند از table نباید استفاده کرد اطلاعات کافی از وب و طراحی ندارند

خصوصیات جدید css این امکان رو به طراح می ده تا با display های متفاوت و متنوع با انعطافی خیلی بیش از table سایت را طراحی کنه در نتیجه طراح می تونه خودش رو حتی المقدور از کدهای حجیم جداول خلاص کنه ولی این به اون معنی نیست که اگر دوست نداشت خودش رو خلاص کنه کسی بهش ایراد می گیره مخصوصا در رابطه با سئو و این مباحث جزو بی ربط ترین قسمتهاست

تکنولوژی پیشرفت نمی کنه که ما رو عذاب بده ....

لینک به ارسال

این موضوع رو که دیگه همه می دونن خود گوگل هم توصه کرده که اصلا از table ها استفاده نکنید اگر می خواد سایتتون رو سئو کنید.به جاش می تونید خیلی راحت از div ها استفاده کنید که با کمی css درست میشه.

در مورد table هم اینقدر مطلب هست که میتونید یک سرچ کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...