رفتن به مطلب

وبسایت علمی بوزون هیگز

TATAR

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی دوستان و عزیزان و اونایی که هم به فیزیک خیلی علاقه دارن هم به وردپرس!

چند وقت پیش وبسایت علمی بوزون هیگز شروع به کار کرد.هر چند در نگاه اول این وبسایت حول محور فیزیک و مباجث زیبای اون (به دلیل اینکه رشته ی خودم هست) می چرخه،ولی در کنار اون به خاطر علاقه ای که به اینترنت و کامپیوتر و وردپرس و خیلی چیزای دیگه از این قبیل دارم، اینگونه مباحث رو هم در کنار مباحث علمی فیزیک ایجاد کردم تا در کنار دوستان بتونیم نشر آزاد علم رو داشته باشیم.

وبسایت هیــــگز| ذره ی خدا، سعی دارد تا مطالب خود را بدون کپی کردن از دیگر وبسایت ها، فرهنگ ایجاد و نشر مطالب غیر کپی را داشه باشد.

ما در این کار آماده ی همکاری صمیمانه با دیگر دوستان هستیم.

موفق و پیروز باشید

www.higgsboson.ir

ویرایش شده توسط TATAR
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
وبسایت هیــــگز| ذره ی خدا، سعی دارد تا مطالب خود را بدون کپی کردن از دیگر وبسایت ها، فرهنگ ایجاد و نشر مطالب غیر کپی را داشه باشد.

کاش همه اینجوری بودن!

یه تجربه از خودم بگم ، من دو سه سالی میشه وبلاگ دارم ، کل مطالبمو جمع کنی 20 تا مطلب میشه اما تمومش رو خودم نوشتم !

این وبلاگ بی پدر من سالی دو سه بار به زور چهار تا پست توش میذارم ، اما جالب اینجاست ورودی گوگلم بصورت روزانه 100 تا 120 نفر هست !

پیچ رنکم سه هست :D

الکسا رو چک نکردم ولی باید اونم خوب باشه :rolleyes:

خلاصه اینکه اگر نوشته های شما تک باشه و بدون تکرار ، مسلماً ، گوگل باهاش دوست میشه و این به نفع سایت شماست ^_^

موفق باشید .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

بخش معرفی وبسایت در این انجمن فقط در حول سایتهای مرتبط با طراحی و وردپرس هست.

بابت معرفی ممنون.

منتقل شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...