رفتن به مطلب

مشکل آپلود بعد از رفتن روی سرور مجازی

teroll

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان وردپرسی

مشکل عجیب برخوردم که تو این چند ساله به چشم ندیدم

مشکل اینه که بعد از تعغیر سرور اشتراکی که این سایتم روش به عنوان اد دامین بود روی سرور مجازی و اختصاصی وقتی هر فایلی یا عکسی رو میخام اپولود کنم ارور میده که فایل قابل ذخیره شدن نیست یا اینکه نمیتواند در پوشه ای که مخصوص تصاویر هستش ذخیره بشه

دسترسی رو به 777 رسوندم بازم درست نشد

دوستان عزیز اگه میتونند کمک کنم ممنون میشم

لینک به ارسال

نمیدونم چرا ورد پرس اینقده مظلوم شده بعد از جریاناتی که توی انجمن اصلی اتفاق افتاد امیدومون به این انجمن بود که بتونیم حداقل ورد پرس رو زنده نگه داریم من از دیر جواب دادن سوالم ناراحت نیستم بزارید روی غیرتم روی ورد پرس قابل تا مل تره نزاریم ورد پرس تو همین حالی که هست بمونه

یا حق

لینک به ارسال

ارسالی امروز, ۰۳ شهریور ۹۱, ۲۰:۲۷

ارسالی امروز, ۰۳ شهریور ۹۱, ۲۱:۵۰

دوست عزیز ،روز جمعست ! شاید خیلی ها منزل نباشن و شاید هم خیلی ها با اینترنت دسترسی نداشته باشند !

نکته ی بعدی اینکه شما هنوز 2 ساعت از زدن تاپیکتون نگذشته بود که پست بعدی رو دادید !

یکم صبر کنید ، حتما به جوابتون خواهید رسید.

ویرایش شده توسط MooCHooL
لینک به ارسال

دوست عزیز ،روز جمعست ! شاید خیلی ها منزل نباشن و شاید هم خیلی ها با اینترنت دسترسی نداشته باشند !

نکته ی بعدی اینکه شما هنوز 2 ساعت از زدن تاپیکتون نگذشته بود که پست بعدی رو دادید !

یکم صبر کنید ، حتما به جوابتون خواهید رسید.

دوست عزیز مشکل یه چیزه دیگس شاید شما خبر نداشته باشی نمیدونم چرا داریم ورد پرس رو که این همه با هاش زندگی کردیم رو با دست خودمون نابود میکنیم به خدا من به خاطر جواب خودم ناراحت نیستیم دوست ندارم بی مهری به ورد پرس رو ببنیم همین ! مسئله به این انجمن و امروز ربطی نداره کلا گفتم وگرنه هرکی زحمت کشیده و این انجمن رو زده صد درصد عاشق وردپرسه و دل میسوزنه

لینک به ارسال

اگر سیستمتون centos باشه احتمال داره از همون باشه .

کلاً kloxo با centos مشکل داره .

یک باگ هم داره که هنوز رفع نکردن روی centos .

حالا سیستموتون چیه؟

لینک به ارسال

kloxo هستش این ماه نشد سی پنل رو روش نصب کنم نمیدونم با منصب سی پنل بهتر میشه یا نه کلا اولین باره رو سرور مجازی رفتم قبلا که سایت حرفه ای نداشتم رو هاست های اشتراکی بودم و این دفه نکشید و میزبان هم جواب کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل یه چیزه دیگس شاید شما خبر نداشته باشی نمیدونم چرا داریم ورد پرس رو که این همه با هاش زندگی کردیم رو با دست خودمون نابود میکنیم به خدا من به خاطر جواب خودم ناراحت نیستیم دوست ندارم بی مهری به ورد پرس رو ببنیم همین ! مسئله به این انجمن و امروز ربطی نداره کلا گفتم وگرنه هرکی زحمت کشیده و این انجمن رو زده صد درصد عاشق وردپرسه و دل میسوزنه

والا من به شخصه اینجا هرمشکلی که دارم رو بیان میکنم ، کسایی که میدونن شدیدا پیگیری میکنن و حل میشه !

شما هم اگر مشکلت حل نشد ، مسیر پوشه ی آپلودت رو عوض کن ، فکر کنم حل بشه ! از آدرس زیر

http://mysite.com/wp-admin/options-media.php

لینک به ارسال

شما باید از اصلی ترین پوشه دسترسی ها رو ست کنید.

من قبلا همچین مشکلی روی یک هاست داشتم.

در پوشه های www - wp-content - uploads تغییر دسترسی ایجاد کردم بالاخره درست شد.

درضمن :

به انجمن خوش اومدین :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...