رفتن به مطلب

انجمن ساز IPB

پست های پیشنهاد شده

VB+VBSEO = میشه یه جوری باهاش کنار اومد. ولی بازم به نصف ipb خالی نمیرسه)

VB-VBSEO = :|

میتونید ثابت کنید که امکانات این سیستم از ویبولتین بیشتره؟

چرا گرافیک این سیستم به پای ویبولتین نمیرسه؟

این ipb چه امکاناتی داره که .یبولتین نصف اون نمیشه؟

چند تا انجمن معروف رو هم مثال بزنید!

لینک به ارسال

اگه کسی خواست من جدیدترین نسخه انجمن رو دارم http://forum.cw1.ir/

روی هاست 5 گیگابایتی پربازدید ساخته شده

هاست هم ماله ایرانه و هیچگونه خطری شما رو تهدید نمیکنه

من با قیمت خیلی ارزون اینو بهتون اجاره میدم تا دیگه نیازی به خرید هاست و دامنه نداشته باشید

هاستش هم پرسرعته لینوکس هست

ویرایش شده توسط GeNeR@L
لینک به ارسال

از نظر سئو گفتم به نصف ipb نمي رسه! وگرنه از نظر امكانات به گرد پاي ipb هم نميرسه!

گرافيك اين سيستم به ويبولتين نمي رسه؟!؟ چه جوري نتيجه گيري كرديد؟:)

نمونه ايراني يا خارجي؟

خارجي كه زياده! نمونش همون سايت هاي انتي ويروس ها و امنيتي ها!

نمونه ايراني هم:

بزرگترين مرجع وردپرس

بزرگترين مرجع phpfox

تنها مرجع رپيدليچ ايران (در حال حاضر)

اون سايت امنيتي كه لينكش رو دادم!

الان ديگه حضور ذهن ندارم!

بگرديد باز هم پيدا مي كنيد!

----

در جواب اون دوستمون كه گفتند مرجع فقط ipbfarsi هست:

نه مرجع فقط ipbfarsi.ir نيست! Invisionpower.ir هم هست! ولي ipbfarsi واقعا عاليه!

======

دوستان شرمنده اگه اشتباه تايپي دارم! چون با گوشي هستم كيبورد كوچيكه مخصوصا حروف م و ن كه باعث مي شن كل ضمير ها عوض بشه :D

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک به ارسال

بله زنفور کار چندتا از برنامه نویسای حرفه ای وی بی بوده که جدا شدن ،پس انتظار میره .. رفته رفته ناامید شد ،جناب Pois0nous اطلاعات میشه گفت کاملی دارند تشکر .

شاید یکی از دلایلی که پرشین تولز به زنفور کوچ کرده همینه .. قدرت گسترش بسیار کند و پایین اومده

تا اینجا آی پی بی و زنفور به ترتیب در جایگاه های خوبی قرار دارند ..

- لینک دمو از مدیریت ipb و زنفور موجود هست؟

در حال حاضر پشتیبانی غیر ( ipbfarsi.ir ) موجود؟ یا فقط همین پشتیبانی هست؟

نسخه ی retail شون در سایت چیه؟

خواهش مي كنم!

دمو از اين دو تا كه بشه وارد پنلشون شد نه نيست! بهتون پيشنهاد مي كنم روي لوكال هاست هر دو رو نصب كنيد!

اون retail هم همون نسخه ي اصلي بدون هيچ دستكاري اي هست كه بهتون پيشنهاد ميشه نال شده رو استفاده كنيد!

لینک به ارسال

خواهش مي كنم!

دمو از اين دو تا كه بشه وارد پنلشون شد نه نيست! بهتون پيشنهاد مي كنم روي لوكال هاست هر دو رو نصب كنيد!

اون retail هم همون نسخه ي اصلي بدون هيچ دستكاري اي هست كه بهتون پيشنهاد ميشه نال شده رو استفاده كنيد!

من فکر کنم شما در سایت پشتیبانی انجمن ساز IPB عضو هستید

واقعا حرف شما رو قبول دارم

لینک به ارسال

شما از کجا میدونید نسخه نال شده هستش ؟؟؟ منم گفتم که اگر هاست ایران یا هاست وارز باشه مشکلی پیش نمیاد که از نسخه نال شده استفاده بشه ولی اگر از هاست غیر وارز و از دیتا سنتر های ثبت شده که قوانین کپی رایت رو رعایت میکنن هاست داشته باشید و IPB نسخه نال شده رو استفاده کنید به راحتی شرکت IPS میفهمه و هاست رو بلوک میکنه من بسیاری از کاربر ها رو دیدم که هاستشون توسط قوانین کپی رایت بلوک شده !!

با سلام و احترام

دوست عزیز لطفا قبل از ارسال پست اطلاعات خودتون رو درباره سیاست IPS بالا ببرید

اما سوال شما :

حتما این سوال به ذهن شما خطور کرده است در صورتی که شرکت IPS سازنده IPB بفهمد شما از نسخه نال استفاده می کنید چه اتفاقی برای هاست و دامنه شما خواهد افتاد ؟

اگر ذهنیت شما مثل بقیه انجمن ساز های پولی باشد این جواب را به خود می دهید که حتما هاست و دامنه شما مسدود خواهد شد !!

اما این طور نخواهد بود و هاست شما مسدود نمی شود !

امیدوارم تعجب نکرده باشید ، شرکت IPS در صورتی که بفهمد شما از نسخه نال استفاده می کنید ابتدا به صورت کاملا مودبانه از شما در خواست می کند با توجه به اینکه برای این نرم افزار زحمات فراوانی کشیده شده است شما IPB را بخرید . اما از اونجایی که این شرکت به فرهنگ سازی بدون زور اعتقاد دارد هاست شما را نمی بندد.

البته توصیه می کنم که اگر توان مالی خرید را دارید حتما بخرید و اگر نخریدید و انجمن شما بزرگ شد حتما خرید کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط Hesebartar
لینک به ارسال

دوست عزیز IPB از بهترین انجمن ساز های دنیاست و هنوز رو دستش در دنیا نیست حالا دوست عزیز

من تنها چیزی که در IPB دیدم گرافیک بسیار بالای اونه

به من انجمن ساز وبیولتین رو خود شرکت سازنده بهم بده نسخه اصلیشو هم استفاده نمیکنم

دوستان اگه میشه خودتون قضاوت کنید

آیا ویبیولتین گرافیک داره یا IPB ؟

ممنون میشم جواب سوالمو بدین

ضمنا یادم رفت اینو بگم همین انجمن ورذپرس پارسی از این انجمن ساز استفاده میکنه عزیز

ویرایش شده توسط GeNeR@L
لینک به ارسال

دوست گرامی شما برنامه نویس هستید ؟

بارها این بحث صورت گرفته و مدیران خود ویبولتین بر ضعف ویبولتین نسبت به IPB اذعان کردند

شما میتونید این تاپیک رو مطالعه کنید

http://www.vbiran.ir...ead87323-8.html

در مورد گرافیک هم اطلاعات خودتون رو بالاتر ببرید خواهشا باهاتون بحث نمیکنم

اما چند رو مطرح میکنم شما دوست گرامی به کمک بزرگان ویبولتین تلاش کنید پاسخ مناسبی برای این پرسش ها بدست اورید

آیا قادرید شما بدون دستکاری توی فایل های هسته VB و بدون include کردن مستقیم jdf تاریخ کل سیستم رو شمسی کنید ؟

آیا شما می تونید VB رو به هر سیستمی متصل کنید ؟ مثلا یک سیستمی مثل وردپرس ، نیوک ، جوملا ، دیتالایف یا حتی CMS اختصاصی ؟ اونم بدون ویرایش فایل های VB و یا سیستم مقصد ؟

و بسیار پرسش دیگر

در مورد سایت های مهم هم لیسای که دوستمون ارائه داد نشان دهنده قدرت IP.B میباشد

در داخل ایران هم :

سایت جومینا : http://joomina.ir

وردپرس فارسی : http://forum.wp-parsi.com

باشگاه مهندسان ایران : http://ieclub.ir/newforum/

جامعه دانشجویان بیوتکنولوژی : http://www.ussb.ir

پایگاه پی اچ پی فاکس ایران : http://phpfoxclub.ir/

و به زودی پایگاه هم میهن طبق اطلاعیه که منتشر کرد با داشتن 3 میلیون پست ارسالی تالار گفتگو خود رو به IP.B تبدیل میکند

پرشین تولز هم پس از انتقال علت کوچ کردن خود رو به زنفور ، نواقص و عدم به روزرسانی مناسب Vb اعلام کردند

ویرایش شده توسط Hesebartar
لینک به ارسال

دوستان عزیزی که اعلام میکنند ویبولتین امنیت زیادی دارد توجه داشته باشند که مرجع رسمی این انجمن ساز یعنی VBIRAN.ir یک چندین بار هک و دیفیس شده

مدرک مستند هم در لینک زیر میتونید مشاهده کنید

http://zone-h.com/mirror/id/11331347

مدارک بسیار دیگری هم هست که نشان دهنده ضعف این سیستم در برابر IP.B هست

در مورد پشتیبانی این سیستم در ایران اکثر دوستان به پشتیبانی دوم این سیستم اشاره میکنند که دارای ضعف های هست که انشالله برطرف خواهد شد

اما پشتیبان رسمی این سیستم در ایران سایت http://ipbfarsi.ir هست و دوستانی که در این سایت فعالیت دارند زحمات بسیار زیادی را برای هموطنان میکشند که امیدوارم هر کجا هستند سالم و سلامت باشند

از دوستان و عزیزانی که برای رشد و اعتلای ویبولتین هم تلاش میکنند قدردانی میکنم

لینک به ارسال

سر اسکریپت ها نیاز نیست این همه تعصبی باشید و بحث ها را تکرار کنید

ویبولتین : قالب هاش زیاده - هک هاش زیاده - امنیتش در صورتی که هاست خوبی داشته باشید و از نسخه لایسنس دار استفاده کنید مشکلی پیدا نمیکنه و به راحتی نمیشه هکش کرد

کسی که بتونه 1 انجمن ویبولتین لایسنس دار + تنظیمات کامل امنیتی سرور داشته باشه را هک کنه 100% مطمئن باشید ipb و ... را نیز میتونه هک کنه

ipb در حال حاضر تعداد افزونه ها و قالب هاش از ویبولتین کمتره اما در حالت معمول سئو و گرافیک قالب دیفالتش از ویبولتین بهتره - خاصیت آژاکسی بودنش واقعاً حرف نداره - برای بعضی از قسمت ها مانند ویبولتین نیاز به پلاگین نداره و به صورت دیفالت روی اسکریپت تعبیه شده

اما تمام این صحبت ها به کنار من خودم الان 3 تا لایسنس ویبولتین دارم که رو دستم باد کرده - 1 زمانی انجمن های ماهو... خوبی داشتم که به دلایلی کلاً تعطیل شدند

اگر قرار باشه مجدداً 1 انجمن راه اندازی کنم 100% دیگه میرم سراغ زنفو یا IPB چون دوران ویبولتین دیگه به سر امده و بعد از ورژن 3 خیلی از کاربرانش را از دست داد . یکیش خود من که با ورژن 4 و 5 این سیستم اصلاً حال نمیکنم و واقعاً مزخرف شده .

ضمناً IPB داره نسخه جدیدش را عرضه میکنه که واقعاً تغییرات خوبی را داشته و بعد از انتشار طرفداران بیشتری را کسب خواهد کرد .

ویرایش شده توسط M.Hajloo
لینک به ارسال

من اين بحث رو چندين جا كردم و با جمله ي ipb مد هاي كمتري نسبت به ويبولتين داره مواجه شدم و هر بار از كسي خواستم يك نمونه بياره كه براي ويبولتين هست و نسخه اي مشابه ان براي ipb نيست يا فرد بحث رو عوض كرد يا ديگه جواب نداد! قالب هاش هم كه ipb خيلي قالب هاش زياده! سايت هايي مثل

Ipbfocus/pureipb/themetent/skinbox/ipstheme/ و ...

چند تا از بهترين استايل ها رو دارن!

از دوستان فن وي بي خواهشمندم يك دونه! فقط يك دونه استايل ويبولتين كه فول ريسپانسيو هست رو معرفي كنند!

يك دونه استايل كه قابليت تغيير رنگ به صورت بي نهايت داره رو معرفي كنند!

يك دونه قالب كه با قالب هاي ديگه ي ويبولتين در چيز ديگري به جز رنگ و پترن تفاوت دارد رو معرفي كنند!

من تعصبي حرف نمي زنم! براي هر چي مي گم دليل دارم! مثل بعضي افراد نميام تو تاپيك هاي نظر سنجي بگم "" ويبولتانين خوبه"" !!! شما يك دليل بياريد براي استفاده از ويبولتين به جاي ipb من خودم مي رم حامي jelsoft مي شم!!! چون مي دونم كاربري كه مياد از ويبولتين تعريف مي كنه نمي تونه دليل براي استفاده بياره ! هر بار دليل خواستم در جوابم دلايلي مثل زياد بودن مديراي انجمن پشتيباني و زياد بودن كاربراي انلاين سايت پشتيباني و ... رو گرفتم!

زياد بودن افراد انلاين انجمن پشتيباني نشانه ي ضعف هست نه خوبي! يعني سيستم اين قدر پيچيده است و باگ داره كاربر به تنهايي از پسش بر نمياد! حتما بايد بهش كمك بشه!

در كل انتخاب با خودتونه! در اين تاپيك بحث هايي شد براي انتخاب راحت تر :D استارتر! اگر توهيني به كسي شد بنده عذرخواهم هيچ قصدي نداشتم! و همگي موفق باشيد!!! :)

لینک به ارسال

جواب مدیران ارشد وی بی .. واقن کودکانه ،مشخص وی هیچ اطلاعاتی ندارد از برنامه نویسی ..

ج

واب های کودکانه

smilingsmiley.gif

؟ واسه تخریب به وی بی ایران اومدید

smilingsmiley.gif

؟ خوش اومدید ، به سلامت

لازم نیست بتون پاسخ بدم ، مثل این بچه های 4 5 ساله از روی حسرت دارید پاسخ میدید ، نمیتونید موفقیت وی بی رو در ایران ببینید

happysmiley.gif

بسته شد .

واسه ی تخریب وی بی اومدین :o چه طرز پاسخ

لینک به ارسال

کلا تعصب روی چیزی زیاد جالب نیست باید با توجه به نیازتون از چیزی استفاده کنید

ولی در کل آی پی بورد رو ترجیح میدم

در مورد گرافیک فقط کافیه پنل ادمین ipb رو با vb مشاهده کنید میبینید که ipb خیلی بهتره حتی استایل دیفالتشم سرتره

در مورد اینکه انجمن تو ایران با ipb کمه باید بگم که چون پنل ادمینش فارسی نیست که اینم فکر نکنم مشکلی خیلی بزرگی واسه یه مدیر باشه ولی اکثر کسایی که واسه اولین بار میخوان انجمن بزنن و تو این زمینه مبتدی هستن میرن سراغ vb چون پنل فارسی داره

راستی اگه حوصله نصب رو ندارید میتونید دمو اکثرشون رو اینجا ببینید و وارد پنل بشید:)

http://www.forum-software.org/live-forum-demonstrations

ویرایش شده توسط LordShadows
لینک به ارسال

جواب مدیران ارشد وی بی .. واقن کودکانه ،مشخص وی هیچ اطلاعاتی ندارد از برنامه نویسی ..

واسه ی تخریب وی بی اومدین :o چه طرز پاسخ

حتی اطلاعاتشون این قدر پایین بود هر چی بهشون می گفتم عکس های قالب های ipb همش توی یک فایل xml هست طرف باورش نمیشد هی مسخره می کرد.

اونوخت عکس های استایل از کجا لود میشه؟ smilingsmiley.gif میشه من بدونم؟
به صورت کد هستند؟ smilingsmiley.gif مگه SVG هست که کد بشه دوست عزیز ، غیر ممکن ، مگر اینکه از روی سروری لود شه

ما هر چی دلیل میاوردیم جواب هایی مثل این می گرفتیم:

اینو کلی میگم :

نه شما نه کسای دیگه اصلا" جلوی ویبولتین نباید از انجمن ساز های دیگه صحبت کنید yeah.gif این توهین بزرگی در حق انجمن ساز ویبولتینه weirdsmiley.gif

بعدشم اگه بد بود الان تعداد نفرات آنلاین وی بی ایران به این حد نمیرسید happysmiley.gif

آیا آی پی بی یا زنفرو یا .... تو انجمن های مرجعشون به این تعداد آنلاین رسیدن ؟

خب ملت از وی بولتین راضین که اینقده طرفدار داره !

حتی بعضی از مدیرا اومدن تو تاپیک بیان کردن که IPB بهتر !! خب دوست عزیز اگه اون بهتره تو اینجا چیکار میکنیو چرا فعالیت میکنیو چرا استایلو هک میدی بیرون biggrinsmiley.gifbiggrinsmiley.gif

عرض دیگه ای نیست ، حالو حوصله بحثو تاپیک اسپم زدنم ندارم hmmsmiley02.gif ، بهتر بود استارتر تاپیک بن شه biggrinsmiley.gif آخه این چه موضوعیه

ویبولتانین خیلی خوبه

بعد به ما می گفتن با تعصب حرف نزنید :|

کلا معلوم بود حرفی برای گفتن نداشتن و دنبال یه چیزی می گشتن تاپیک رو ببندن!

لینک به ارسال

داداش اینا هنوز به اون مرحله از درک نرسیدن ..

- - -

شما هم در پاسخ میگفتین -> با توجه به دلایل شما

پراید از آئودی تو ایران بیشتر است ،نتیجه میگیرم پراید خیلی بهتر از آئودی ;)

وسلام

ویرایش شده توسط علیرضا رحیمی
لینک به ارسال

چرا سر دوتا اسکریپت دعوا میکنید ؟؟؟ هر کدومشون امکانات خاص خودشون رو دارند و انتخاب اونها کاملا سلیقه ایی و بستگی به نیاز کاربر داره . خوبه 80 درصد از این کاربرهایی که میان تعصبی حرف میزنن همشون از نسخه های نال استفاده میکنن اگر پول سیستم رو داده باشید و خریده باشید اون وقت میشه گفت اره حق دارید تعصبی حرف بزنید !! مدرک واضحش هم همین دوستمون که بالاتر گفتن برو از نسخه نال شده استفاده کن و حالشو ببر !!

لینک به ارسال

چرا سر دوتا اسکریپت دعوا میکنید ؟؟؟ هر کدومشون امکانات خاص خودشون رو دارند و انتخاب اونها کاملا سلیقه ایی و بستگی به نیاز کاربر داره . خوبه 80 درصد از این کاربرهایی که میان تعصبی حرف میزنن همشون از نسخه های نال استفاده میکنن اگر پول سیستم رو داده باشید و خریده باشید اون وقت میشه گفت اره حق دارید تعصبی حرف بزنید !! مدرک واضحش هم همین دوستمون که بالاتر گفتن برو از نسخه نال شده استفاده کن و حالشو ببر !!

داداش بحث وگفتگو بود نه دعوا ..

اومدیم یه سری مقایسه ها کردیم همین ،

لینک به ارسال

دوست عزيز بنده تعصبي حرف زدم بعد از اون همه دليل؟

تعريف شما از تعصب چيه؟

ربط نال به تعصب چيه اونوقت؟

من ipb رو نخريدم! نال نصب كردم! اگر روزي هم بخوام يك انجمن ساز بخرم مي رم burning board رو مي خرم! ولي اينا دليل ميشه نيام دليل بيارم بگم ipb از بقيه بهتره؟!

لینک به ارسال

دوست عزيز بنده تعصبي حرف زدم بعد از اون همه دليل؟

تعريف شما از تعصب چيه؟

ربط نال به تعصب چيه اونوقت؟

من ipb رو نخريدم! نال نصب كردم! اگر روزي هم بخوام يك انجمن ساز بخرم مي رم burning board رو مي خرم! ولي اينا دليل ميشه نيام دليل بيارم بگم ipb از بقيه بهتره؟!

من Burning Board رو دیدم از نظر ظاهری چیزی نشون نمیداد در انجمن مادر ،که بخواد 3 سال پشت سر هم بعنوان انجمن ساز برتر انتخاب شه ..

دلیل و برتری های این انجمن ساز رو می فرمایین؟

همچنین دلیل حرف تون .

با تشکر

لینک به ارسال

من Burning Board رو دیدم از نظر ظاهری چیزی نشون نمیداد در انجمن مادر ،که بخواد 3 سال پشت سر هم بعنوان انجمن ساز برتر انتخاب شه ..

دلیل و برتری های این انجمن ساز رو می فرمایین؟

همچنین دلیل حرف تون .

با تشکر

به خاطر اینکه قیمتش 90 دلار از ipb و نزدیک 160 دلار از vb خالی ارزون تره ولی از نظر امکانات واقعا امکانات خوبی داره. از rtl پشتیبانی می کنه و اخیرا یکی از دوستان فارسی سازیش کرده.

برخلاف vb4 و ipb3 فول ریسپانسیوه (البته ipb4 هم خودش هم پنل ادمینش فول ریسپانسیوه) ! و کلا سیستم جالبی هست. تنها بدیش اینه که هیچ جا نه نالش رو پیدا می کنی نه نال شده ی مد هاش رو. برخلاف IPB و VB که نال شده ی خودشون و مد هاشون ریخته تو سایت هایی مثل invision-virus و ipbmafia و vbteam و dgt و اینا به کنار پپشتیبانی فارسی هم نداره.

ولی دلیل اصلیم برای استفاده همون قیمتشه :D

لینک به ارسال

:)

انجمن ساز ipb چه ماژول هایی برای پرداخت داره؟

در رابطه با ماژول Subscription کمی توضیح میدین؟

subscription برای vip هست.

فروشگاه ساز معروف ipb نکسوس هست که درگاه های زرین پال و پی لاین و جهان پی رو داره ولی قابلیت vip و تبلیغات و حمایت مالی + کلی امکان دیگه ( تو اون تاپیک وی بی ایران توضیح دادم) هم هست!

بازم هست ولی معروف هاش همین دوتایه.

البته ibeconomy هم هست که توضیحاتش تو ipbfarsi هست.

لینک به ارسال

يكي از بزرگترين فروشگاه ساز ها هست كه ١٠٠٪ با ipb ست ميشه! ويژگي هاي اين فروشگاه بي نظيره! قبلا فقط زرين پال براش درگاه داشت براي همين زياد كسي طرفش نمي رفت و اخيرا جهان پي و پی لاین هم براش درگاه دادن و خيلي عالي شده!

شما توسط اين پلاگين مي تونيد اشتراك vip بفروشيد ( بعد از خريد طرف ارتقا پيدا كنه) مي تونيد جايگاه هاي تبليغات انجمنتون رو بفروشيد كه مثلا بعد از خريد ٥٠ بار كليك شد روي بنر خود به خود حذف بشه يا مثلا بعد ٣٠ روز خودش حذف بشه! مي تونيد حمايت مالي راه بندازيد ! به طوري كه شما هدف تعيين مي كنيد مثلا ٥٠٠٠٠٠ تومن! بعد اين مقدار حمايت مالي برداشته ميشه! شما حتي مي تونيد اين رو بياريد تو سايدبار انجمن كه به صورت نوار پيشرفت نشون مي ده هر كي دونيت كرد نوار جلوتر ميره!

مي تونيد محصولات مجازي و فيزيكي رو باهاش بفروشيد! لازم به ذكر مواردي كه بين تمام فروشگاه ساز ها مشترك هست نيست!

حتي شما مي تونيد يه بخش گيف كارت بذاريد! مثلا يه نفر ١٠ هزار تومن از سايتتون گيف كارت مي گيره ميده به دوستش بعد دوستش مي تونه با اون خريد بكنه!

و ده ها ويژگي ديگه كه هنوز بعضياش ناشناخته است biggrinsmiley.gif

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...