رفتن به مطلب
clomer

فروش فرم تماس با ما فارسی شده

پست های پیشنهاد شده

-فرم تماس با ما ترجمه شده با امکانات زیاد و امنیت بالا

-خطا های متعدد

-کد امنیتی

-موضوع پیام برای گرو های مختلف

-کم حجم

فقط ایمیلتونو جایگزین کنید .

قیمت 6 هزار تومان

دموی انلاین

اگه خواستید بخرید همین جا پست بزارید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

لطفا قبل از ارسال پست قوانین بخوانید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mojtababouraghi
      سلام دوستان 
      من در حال فارسی سازی یک قالب وردپرس هستم
      من تمام فایل pot رو به فارسی ترجمه کردم اما در صفحه اصلی یک کلمه وجود داره که ترجمه نشده و اون کلمه LOAD MORE PRODUCTS هست که برای نمایش بیشتر محصولات به صورت آژاکس میباشد
      من با برنامه Visual Studio در تمام فایل پروژه ( کل فایل وردپرس رو عرض میکنم نه فقط فایل قالب ) جستجو کردم که این کلمه در یک فایل xml چهار بار تکرار شده و من این چهار کلمه رو تغییر دادم 
      اما در قالب هیچ تغییری ایجاد نشد ( مگه میشه  )
      لطفا کمکم کنید ممنون میشم
    • توسط mohammdkhalilii
      سلام و خسته نباشید
      نیاز به افزونه ای دارم که فقط کسانی که محصول را خریده اند ،توانایی کامنت داشته باشند
      مانند سایت abbasmanesh.com
      ممنونم
    • توسط boy-hercule
      سلام
      ما برای سایت فروشگاهمون نیاز به ساخت یک فرم پیشرفته داریم. فرمی که با انتخاب هر سایز محصول، منویی در قسمت زیرش برای انتخاب رنگ مخصوص همون سایز ظاهر بشه.
      می خوایم فرممون طوری باشه که با زدن یک دکمه Dropdown list چند گزینه نشون داده بشه(جهت انتخاب سایز محصول) و بعد با انتخاب هر کدوم از این رنگها، چند Dropdown list یا checkbox دیگه زیر این دکمه اولیه ظاهر بشه(جهت انتخاب رنگ مخصوص به همون سایز). در واقع میخوایم که فرممون اینتراکتیو و متغیر باشه و با انتخاب هر گزینه از منو اولیه، گزینه های بعدی به نسبت انتخاب تغییر کنه.
      این فرم رو با چه پلاگینی میشه ایجاد کرد.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط sajadszm
      سلام وخسته نباشید خدمت دوستان؛
      من وقتی افزونه ی راکت رو فعال میکنم متاسفانه یکسری از تصاویر صفحه ی اصلی سایتم در نسخه ی موبایل باز نمیشن و با غیر فعال کردن این افزونه مشکل حل میشه.تصویر و لینک مشکل هم ضمیمه شد البته الان راکت رو غیر فعال کردم.
      پیشاپیش ممنون از دوستان.

• توسط naderi
      سلام .. من یه سایت دارم که سرویس اینترنتی میفروشه .. میخوام زمانی که کاربر روی دکمه انتخاب پلن کلیک کرد ، بره تو صفحه ثبت نام و بعد ادامه رو که زد بره تو صفحه پرداخت .. این کار به چه صورت میشه که انجام بشه ؟
  • اضافه کردن...