رفتن به مطلب

پیش نویس سریع چیست؟

htrwd

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قسمت پیشخان یک ابزاری است به نام پیش نویس سریع دقیقاً نمی دونم چی است ولی ظاهراً برای نوشتن سریع و ارسال داخل سایت

اگر ممکنه راجبش توضیح بدید

در ضمن اگر برای نوشتن مطلب جدید و سریع ازش استفاده می شه پس چرا دو تا پیش نویس که من دارم وقتی تو سایت سرچ می زنم هیچی پیدا نمی کنه

؟

لینک به ارسال

با سلام

اسمش روش هست پیش نویس

پیش نویس مثل تست یک مطلب میمونه که تا آماده نشده انتشار نمی یابد، بدین صورت که مطلب را داخل مدیریت مینویسی و به صورت پیش نویس ذخیره می کنی ، تا وقتی هم انتشار را نزنی توی سایتت منتشر نشده و کسی آن مطلب را نمی بیند

باز تو انجمن جستجو کنید می تونید توضیحات زیادی که دوستان در این مورد دادند را پیدا کرده و مطالعه نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

تو انجمن سرچ کردم ولی ظاهراً کسی از پیشنویس صحبت نکرده بود

پیش نویس با نوشته فوری فرق می کنه شکل هاشون شبیه هم به نظر می رسه ولی این جور که من متوجه شدم نوشته فوری باید سریع یک نوشته بده به سایت

پیش نویس جای نوشته فوری گرفته یا این که باید از جای دیگر فعالش کرد

لینک به ارسال

پیشنویس سایت همون نوشته سریع هست که دیگه توی وردپر های جدید مستقیم منتشر نمیکنه... یبلکه نوشته رو پیشنویس میکنه فقط..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...