رفتن به مطلب
reza_yki

عدم نمایش کامل تاریخ در افزونه پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید

من بسته پارسی ساز رو نصب کردم حال من می خوام تاریخ بصورت زیر به نمایش دربیاد:(امروز جمعه ۱۵ فروردین) ولی به این شکل نمایش داده میشه : امروز : جمعه ۱۵ فرو

کد تاریخ هم اینه:

امروز : <?php echo parsidate('l d M',$datetime='now',$lang='per'); ?>

لطفا راهنماییم کنید

حل شد به جای M حرف F رو قرار دادم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط aliresadeghi
      سلام من برای سایتم میخوام درگاه پرداخت بیت کوین بزارم ممنون میشم راهنمایی کنید اگر افزونه ای هست معرفی کنید یا هرجوری که هست ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط vahid2451
      سلام دوستان
      وقت بخیر
      دنبال یه افزونه وردپرس هستم
      با نام
      Product Slider for WooCommerce
      از شرکت  ShapedPlugin
      http://shapedplugin.com/
      میخواستم ببینم چطور می تونم تهیه کنم؟  کسی از اعضا هست که بتونه تهیه کنه؟
    • توسط shkamran
      متاسفانه بعد از تغییر پلان هاست با خطاهای زیر روبرو میشوم که یا به طور کل سایت بارگزاری نشده و کدهای خطا دارد و یا با نصب افزونه یا بروز رسانی روی صفحات سایت پیام های چند خطی ایجاد می شود .
      هر دو خطا در فایل ضمیمه ارسال می شوند .

• توسط tabriziran
      با سلام و احترام
      من با استفاده از ووکامرس ، فروشگاهی در سایتم راه اندازی کردم در صفحه اصلی فروشگاه، فاصله بین اسلایدر بالای صفحه و نمایش دسته ها زیاد هست. می خواستم اگر ممکن هست راهنمائی کنید که این فاصله را حذف کنم.
      آدرس سایت : http://tabriz-iran.ir/shop
      با تشکر

• توسط maria
      سلام در پنل مدیریت سایت من گزینه های مربوط به افزونه ها که شامل افزودن، افزونه های نصب شده و همه افزونه ها است ، نمایش داده نمیشود
      البته من لیست افزونه ها رو میبینم مشکلم اینه که هیچ گزینه ای برای اضافه کردن پلاگین ندارم. ممنون میشم کمکم کنید واجبه
  • اضافه کردن...