رفتن به مطلب

سایت مپ به چه اسمی تو دیتابیسه؟

majideblis

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به توجه به مشکلی که تو اپدیت کردن سایت مپ داشتم که تو این تایپیک اشاره کردم

و طبق گفته دوستان و طبق گفته سئوکاران و مشکلاتی که این ورژن از سایت مپ داشته ورژن 3.3.1 رو نصب کردم ولی در حال حاظر یه مشکل دارم

اینکه تو سایت مپ تو تاریخ 2014-03-17 (26 اسفند ۱۳۹۲) نزدیک 40 الی 50 تا پستو تو یه تاریخ زده که این کاملا اشتباهه

در کل من سایتمو از تاریخ 15/12/1392 که فکر کنم به میلادی میشه 6/03/2014 سایتو راه اندازی کردیم

که در این صورت سایت مپ اومده یازده روزو تو یه تاریخ درج کرده

به نظر شما مشکلش چی میتونه باشه که این طوری شده؟ و تاریخ ها اشتباه زده؟

و یه راه حلی که به ذهنم رسید با توجه به اینکه بک اپ سایت من مربوط به شنبه است کدوم قسمتی که مربوط به افزونه سایت مپ بوده رو بگم ریستور کنن؟ که سایت مپی که قبلا نصب بوده و بدون اشکال بوده رو سایتم داشته باشم؟

منظر جواب شما هستم حالا هر کدوم که اساتید گفتن من انجام میدم

ممنون میشم سریع تر جواب بدید که سایت دو روزه از گوگل ایندکسی نداشته و تمامی ایندکسهای گذشته اش پریده

مرسی از استاتید

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

ببینید سایت مپ در افزونه نیست شما باید افزونه پاک کنید و دیتابیس افزونه پیدا و حذف کنید و نسخه قبلی افزونه نصب کنید

درضمن حتما سایت مپ هم حذف شود و فکر میکنم باید به اسم هایی مشابه aioseop باشد

لینک به ارسال

در کل چیزی که گفتید اصلا از نظر من مشکل نیست

اولا سایت مپ شم فقط یک ابزار راهنماست به اندیکس های گوگل

ثانیا گوگل تقریبا ماهی یکبار ایندکس های خودش رو به روز می کنه که یازده روز عقب و جلو توش تاثیری نداره

ثالثا گوگل سایتهای زیر یک سال کارکرد را فقط زیر نظر می گیره و بعد از یکسال که مطمئن به ماندگاریشون شد تازه روشون سرمایه می ریزه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...