رفتن به مطلب

در خواست قالبی مانند سایت w3schools

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خواهم یک سایت آموزش بزنم.

از مدل نمایش سایت w3schools خیلی خوشم اومده.

اولا قالبی هست که مثل این سایت باشه. حتی تو قالبهای خارجی که خرید کنم.

ثانیا تو وردپرس می شود که در لیست کناری هر موضوع را جداگانه نشان داد. مثلا وقتی کسی روی لینک پی اچ پی می زنه مثل لینک زیر فقط مطالب اون بخش را نشان بدهد.

http://www.w3schools.com/php/default.asp

لینک به ارسال

سلام،

بعید میدونم چنین پوسته ای باشه!

از اونجایی که طرح سایت برای خیلی سایت های قبل است و مشابیه آن را جایی ندیدم.

ولی میتونید امکانات آن را در یک طرح/پوسته بهتری در نظر بگیرید.

ثانیا تو وردپرس می شود که در لیست کناری هر موضوع را جداگانه نشان داد. مثلا وقتی کسی روی لینک پی اچ پی می زنه مثل لینک زیر فقط مطالب اون بخش را نشان بدهد.

بله امکان پذیر هست. میتونید از دسته بندی، برچسب یا نهایت از طبقه بندی وردپرس استفاده کنید.

لینک به ارسال

میتونید از پوسته های تم فارست کمک بگیرید.

پوسته ای تم فارست حتما باید خریداری بشود؟

من در خیلی سایتها خیلی از این پوسته ها را مشاهده کرده ام که رایگان برای دانلود قرار داده شده است.

از اینها می شود استفاده کرد یا نه؟

لینک به ارسال

پوسته ای تم فارست حتما باید خریداری بشود؟

من در خیلی سایتها خیلی از این پوسته ها را مشاهده کرده ام که رایگان برای دانلود قرار داده شده است.

لطفا برای حمایت از قانون کپی رایت این قالب ها رو خریداری کنید.

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم استفاده نکنید، در اکثر این پوسته ها، اسکریپت های مخربی پنهان شده است.

لینک به ارسال

پوسته های ریپ خورده تم فارست همه دارای مشکل امنیتی بوده و میتونید توی تاپیک زیر ببینید تعدادی از آن ها قرار دادم:

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم استفاده نکنید، در اکثر این پوسته ها، اسکریپت های مخربی پنهان شده است.

به نکته زیبایی اشاره کردید.

اما راههایی هم برای یافتن این کدها وجود دارد.

من در انجمن ها دیده ام که سایتهایی معرفی شده است که میتوانند این کدهای مخرب را پیدا کرد

آیا این موارد 100 درصد می توانند کمک کنند و یا باز هم دچار مشکل می شویم.؟

لینک به ارسال

به نکته زیبایی اشاره کردید.

اما راههایی هم برای یافتن این کدها وجود دارد.

من در انجمن ها دیده ام که سایتهایی معرفی شده است که میتوانند این کدهای مخرب را پیدا کرد

آیا این موارد 100 درصد می توانند کمک کنند و یا باز هم دچار مشکل می شویم.؟

ببینید سایت ها بر اساس یک مبنا ساده جستجو میکنند و هیچ وقت نمیتونند بگن که قالب دارای کد مخربی هست یا خیر

درضمن برای فهمیدن بدون باگ بودن نیاز به دانش برنامه نویسی میباشد

برعکس مصطفی جان میگم نسخه اصلیش هم استفاده نکنید چون توی همون تاپیک دلیلم اثبات کردم

لینک به ارسال

ببینید سایت ها بر اساس یک مبنا ساده جستجو میکنند و هیچ وقت نمیتونند بگن که قالب دارای کد مخربی هست یا خیر

درضمن برای فهمیدن بدون باگ بودن نیاز به دانش برنامه نویسی میباشد

برعکس مصطفی جان میگم نسخه اصلیش هم استفاده نکنید چون توی همون تاپیک دلیلم اثبات کردم

من اون تایپیک را هم خوندم.

البته بسیاری از قالهایی که گفته بودید همخودشون و هم طراحشون از تم فارست حذف شده بود.

این که شما میگید نسخه اصلیش هم استفاده نکنیم پس چیکار کنیم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...