رفتن به مطلب

مشکل در مرتب نبودن مطالب

Alireza28

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی پست میذارم تو سایت توضیحات و عکس ها زیر هم قرار میگیرند و هر چی هم فضای خالی بینشون ایجاد می کنم بازم تغییری ایجاد نمیشه که شکل جالبی به مطلب نمیده . تو عکس زیر می تونید ببینید

http://upload7.ir/imgs/2014-03/90810323035407329931.jpg

راهی برای حل این مشکل هست؟

لینک به ارسال

سلام

لطفا اسپم ارسال نکنید و صبور باشید.

فاصله ها رو باید از داخل فایل css تنظیم کنید. آدرس سایت رو بزارید تا دقیق بگم کدوم قسمت رو تغییر بدین.

لینک به ارسال

.content img{margin:20px auto;}

این کد رو به انتهای فایل css اضافه کنید.

لینک به ارسال

داداش این کد رو در ادامه کد آخر بذارم یا یه خط پایین تر؟ در هر صورت هر جا گذاشتم درست نمیشه :(

این خط آخره :unsure:

bottom:1px solid #ddd;}tr:hover{background:#f9f9f9;}footer{height:70px;}#windesign{background:#c00;padding:5px 10px;color:#fff;float:left;}

لینک به ارسال

سلام.اگه میشه ی دموی آنلاین بدید.داخل سایت ایران بیان من همچین مشکلی رو ندیدم

لینک به ارسال
:mellow: من که پاک گیج شدم.منظورتون از اینکه دقیق نمیدونم چجوری مطالب رو درست بزارم چیه؟یعنی مشکل سی اس اس و اینا نیست پس.درسته؟خوب ی تصویر شاخص داره مطالب و محتوا و عنوان.احتمالا زمینه دلخواه هم استفاده شده داخلش.
لینک به ارسال

نه ببینید مثلا تو قسمت ارسال مطلب یه عکس میذارم و میخوام زیرش یه نوشته بذارم بعد عکس یک اینتر میزنم که یک سطر میاد پایین ، بعدش یه اینتر دیگه میزنم که یه فاصله ای بین عکس و نوشته ایجاد بشه نمیشه . یعنی اگه 10 تا اینترم بزنم و فاصله عکس و نوشته ام 10 تا سطر باشه ولی باز که مطلب رو ارسال می کنم و تو سایت چک می کنم میبینم عکس و نوشته زیر هم هستند.

لینک به ارسال

نه ببینید مثلا تو قسمت ارسال مطلب یه عکس میذارم و میخوام زیرش یه نوشته بذارم بعد عکس یک اینتر میزنم که یک سطر میاد پایین ، بعدش یه اینتر دیگه میزنم که یه فاصله ای بین عکس و نوشته ایجاد بشه نمیشه . یعنی اگه 10 تا اینترم بزنم و فاصله عکس و نوشته ام 10 تا سطر باشه ولی باز که مطلب رو ارسال می کنم و تو سایت چک می کنم میبینم عکس و نوشته زیر هم هستند.

منم این مشکلو دارم نمیدونم واسه چیه :wacko:من یه . میزارم بعد رنگشو سفید میکنم معلوم نشه :lol:

لینک به ارسال

منم این مشکلو دارم نمیدونم واسه چیه :wacko:من یه . میزارم بعد رنگشو سفید میکنم معلوم نشه :lol:

عجب ترفند جالبی ولی فکر نکنم زیاد مناسب باشه :unsure:

پست زیر بررسی کنید:

http://wpu.ir/vn7p8

همه رو انجام دادم ولی مشکل برطرف نمیشه :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...